Онлайн консультації
Онлайн консультації
Ми прийняли рішення працювати он-лайн! І ми зможемо дистанційно і своєчасно надати вам медичну допомогу. Ходити по лікарнях зараз не найкращий вихід, адже ризик заразитися Covid-19 занадто великий. Тому в дистанційному режимі роботи клініки «Мед-Союз» люди різного віку зможуть отримати допомогу.
 • Запис по телефону Запис по телефону
 • Оплата онлайн Оплата онлайн
 • Відеозв'язок по Skype Відеозв'язок по Skype
 • Без ризику заразитися Covid-19 Без ризику заразитися Covid-19
Медичні огляди (довідки)
Медичні огляди (довідки)
У клініці «Мед-Союз» у вас є можливість отримати необхідні довідки, а також зробити всі необхідні огляди без черг на різних етапах вашого життя. Просто зателефонуйте в реєстратуру приватного медичного центру, щоб записатися на консультацію до необхідних лікарів, пройти огляди й отримати всі необхідні довідки. У «Мед-Союзі» ви можете зробити такі обстеження:
 • Медичний огляд в басейн Медичний огляд в басейн
 • Комплексні огляди жінок Комплексні огляди жінок
 • Комплексні огляди чоловіків Комплексні огляди чоловіків
 • Медогляд в дитсадок, школу Медогляд в дитсадок, школу
 • Ведення вагітності Ведення вагітності
 • Профілактичні огляди Профілактичні огляди
Медичні транспортування
Медичні транспортування
Для людей з обмеженими можливостями, для літніх людей або людей, які знаходяться у важкому стані, клініка «Мед-Союз» надає послугу медичного транспортування. Автомобіль, обладнаний всім необхідним для надання медичної допомоги, разом з бригадою кваліфікованих лікарів виїжджає за пацієнтом і відвозить його до місця призначення. Медичне транспортування здійснюється не тільки по місту, але й по всій країні.
Консультація лікаря вдома
Консультація лікаря вдома
Захворів малюк? Літній людині необхідний плановий огляд лікаря? Ви погано почуваєтеся, але при цьому не маєте можливості відвідати клініку? Лікарі «Мед-Союзу» приїдуть до вас додому! Попередньо замовивши в реєстратурі клініки послугу «Консультація лікаря з виїздом на дім», в призначений час до вас прибуде лікар.
Вакцинація
Вакцинація
Вакцинуйтеся в клініці «Мед-Союз»! У нашому медичному центрі доступні різні вакцини. Ми прищеплюємо як дорослих, так і малюків тільки якісними вакцинами.
Медичний центр «Мед-Союз»

«Мед-Союз» – приватний медичний центр в Сумах, в якому сконцентрувалося співтовариство кращих обласних фахівців. Працюючи з 2008 року, ми отримали тисячі вдячних відгуків не тільки від сумчан, але і від людей, які приїжджають лікуватися до нас із міст-мільйонників. Наші фахівці – це наша гордість, адже кожен з лікарів розвивається, підвищує кваліфікацію, робить відкриття і не стоїть на місці, досягнувши визнання. У роботі ми використовуємо тільки якісну діагностичну техніку європейського виробництва.

Декілька фактів про нас:

 • 45 спеціальностей
 • Висока відвідуваність
 • Власна лабораторія
 • 14 років роботи
 • Всі фахівці в одному місці
 • Хірургічний стаціонар
Медичний центр «Мед-Союз» Медичний центр «Мед-Союз» Медичний центр «Мед-Союз» Медичний центр «Мед-Союз»
Програми комплексного медичного обслуговування
У повсякденних клопотах ми часто забуваємо про своє здоров'я ... Тому в клініці «Мед-Союз» спеціально для вас створили комплексні обстеження, які можна пройти без спеціальних направлень і довгих черг. Такий формат заощадить не тільки ваш час, але і гроші:
"Мед-Союз" - операції для вас

Команда нашого стаціонару завжди орієнтована на результат! Але кожен оперуючий хірург розуміє, що очікування від операції у пацієнтів розрізняються: хтось прагне досягти максимального косметичного ефекту, хтось готовий до органозберігаючої хірургії, для когось стає можливим тільки один вид оперативного втручання. Ми не тільки слухаємо, але і чуємо кожного пацієнта, тому рішення і спосіб проведення операцій завжди приймаємо разом.

Свіжі новини
7 Липень 2022
Запрошуємо усіх сумчан та гостей міста на відкриття філіалу медичного центру "Мед-Союз", яке відбудеться 1 серпня 2022 року. Чекає...
5 Травень 2022
Головною метою медичного центру Медсоюз, розташованого в Сумах, є покращення життя людей шляхом надання необхідного якісного обсте...
5 Травень 2022
Для дослідження надійності нервово-м’язової передачі (діагностика міастенії, міастенічних синдромів та їх диф.діагностики) проводи...
4 Квітень 2022
Для більш чіткого діагностичного процесу, пов’язаного з пошуком специфічних змін на ЕЕГ та кореляцією клінічних подій з ЕЕГ-картин...