Лікування дерматологічних захворювань

Лазер є невід’ємним інструментом лікаря-дерматолога у лікуванні шкірних захворювань. Завдяки інтенсивній та безпечній дії лазерного випромінювання можна вирішити ряд неприємних дефектів, які приносять дискомфорт у повсякденному житті. Він позитивно впливає на видалення судин, капілярів, бородавок, корекцію рубців, лікування акне, розацеа.

Багатопрофільний медичний центр «Мед-Союз» у Сумах оснащений сучасним та високотехнологічним лазером Fotona, який успішно застосовується в дерматології, косметології, гінекології та інших галузях медицини. Він відповідає міжнародним стандартам якості та широко застосовується не тільки в Україні, а й Європі, Америці, Китаї.

Позитивна дія лазера на лікування дефектів шкіри

Лазер Fotona дозволяє проводити процедури як естетичного, так і лікувального характеру. Він безпечний, безболісний, не викликає дискомфорту у пацієнтів під час процедури та позитивно впливає на досягнення потрібного ефекту. Завдяки неінвазивному методу та мінімальному пошкодженню тканин реабілітація в більшості випадків не потрібна.

Лазерна терапія в дерматології має такі можливості:

  • Лікування акне. Вплив лазера за допомогою апарату Fotona є ефективним рішенням для пацієнтів з різними формами акне. Показання включають легкі до середньої ступені акне та рубцювання. Переваги: зниження запальних процесів, регулювання виділення шкірного жиру, протимікробна дія, поліпшення текстури шкіри та зменшення плям постакне. Процедура безболісна, не потребує реабілітації та може проводитися незалежно від сезону.
  • Усунення небажаних судин, капілярів, телеангіектазій, винних плям. Дані прояви на обличчі та інших ділянках шкіри чи не найбільш прицільне показання для використання лазеру для видалення. Миттєво помітний ефект в більшості випадків. Зазвичай вже через добу після процедури можна використовувати макіяж. Лазер відрізняє менший ризик побічних ефектів, порівняно із іншими фізичними методами видалення судин. Реабілітація комфортна, залежить від розміру капіляру чи судини, від 0 днів до 3 тижнів.
  • Корекція рубців. Лазер застосовується на свіжі післяопераційні чи післятравматичні рубці та окремо на застарілі рубці із деформацією оточуючих тканин. Поєднання лазерного лікування свіжих рубців із іншими методами дозволяє пришвидшити стабілізацію свіжого рубця, набуття ним тілесного замість рожевого кольору, зменшити ризик гіпертрофії – випинання над рівнем шкіри. Для застарілих, деформуючих рубців використовується фракційна лазерна шліфовка рубців – чи не єдиний метод, що дозволяє ремоделювати сполучну тканину рубця та шкіри поруч із ним, усуваючи стягнення, зморшкуватість, іншу деформацію шкіри, роблячи рубцьову ділянку менш помітною візуально та менш відчутною пацієнтом. Реабілітація коротка, від доби до тижня, залежно від площі та інтенсивності впливу. Процедури повторюють із частотою раз на декілька тижнів.
  • Лікування бородавок. Це сучасний високотехнологічний метод лікування вірусних бородавок шкіри. Перевагою методу є відсутність “водянок” – сухе загоєння шкіри. Процедура зручна тим людям, які в професійній діяльності не можуть уникати механічного подразнення рук чи ходіння. Повторюється вона не дуже часто (раз на 4-8 тижнів), що зручно для пацієнтів з області чи інших міст. Процес загоєння зазвичай менш дискомфортний, ніж за використання інших методів та триває 2-3 тижні.
  • Лікування розацеа. Лазерна терапія – потужний метод корекції стійкого почервоніння (еритематозної форми), розвитку надлишкової капілярної сітки (телеангіоектазій). Лазер Fotona використовується також для корекції ринофіми – пізнього прояву розацеа. Це чи не єдиний метод, який дозволяє вплинути на почервоніння шкіри обличчя при розацеа та формування посиленої капілярної сітки. Такі стабільні ефекти не доступні для зовнішніх засобів (кремів, мазей, тощо) та таблетованих чи інших препаратів. Лазер Fotona реалізує шліфуючий, вирівнюючий вплив на шкіру патологічно змінених тканин носа – ринофіми та дозволяє уникнути хірургії, покращити поверхню тканин носа із менш тривалою за класичну хірургію реабілітацією.

Лікувальна дія лазера Fotona засвідчує відмінні результати у вирішенні багатьох небажаних проявів шкіри. Якщо ви бажаєте покращити стан шкіри обличчя та інших ділянок без довгої реабілітації та хірургічного втручання – лазерна терапія для вас буде найкращим рішенням.

Лікарі
Telegram Viber Зателефонувати