Лікування урогінекологічних захворювань та естетична гінекологія

Лазер Fotona в медичному центрі «Мед-Союз» – вірний і результативний варіант вирішення гінекологічних проблем. Його дія дозволяє усунути післяпологові та вікові зміни інтимних зон.

Запатентовані процедури IntimaLase та IncontiLase спрямовані на обробку лазером піхви. Технологія створена для:

 • лікування синдромів вагінальної релаксації;
 • лікування пролапсу геніталій;
 • усунення симптомів вагінальної та цистоуретральної атрофії слизової оболонки.

Оброблені лазером тканини починають самі виробляти новий колаген. Тканини підтягуються і стають більш еластичними. Їх скорочення забезпечує покращену підтримку сечівника, усуваючи таким чином симптоми нетримання сечі.

Ефективна дія лазера Fotona у вирішенні гінекологічних проблем

Тема жіночого здоров’я досить делікатна, особливо при появі дискомфорту та неприємних інтимних наслідків. Обговорити те, що вас турбує та отримати кваліфіковану консультацію можна на прийомі у лікаря-гінеколога нашої клініки. І пам’ятайте – більшість неприємних проявів можна вилікувати та відкорегувати, щоб почувати себе впевненою та щасливою.

Лазер Fotona SP Dynamis використовується для вирішення таких проблем:

 1. Інтимне омолодження

Вогнищеві запалення, свербіж, відчуття сухості та «повітря» у піхві, зменшення чутливості, задоволеності під час статевого акту – все це легко і швидко вирішує лазерна терапія в гінекології! Ви можете пройти лазерне вагінальне омолодження та отримати результат у вигляді еластичності та тонусу стінок піхви. При обробці лазерним променем Er:Yag лазера за рахунок пакетованого імпульсного режиму Fotona Smooth відбувається вплив на слизову оболонку без пошкодження, больових відчуттів до та після сеансу.

 1. Післяпологове відновлення

Після пологів жінки часто стикаються із синдромом вагінальної релаксації – порушення м’язового тонусу інтимних тканин, який призводить до втрати пружності, в’ялості, розтягу. Методика повертає тканинам тонус, об’єм та чутливість. При швидкому рівномірному та контрольованому прогріві відбувається:

– скорочення на 2/3 раніше розтягнутих волокон піхви;

– активно виробляються нові колагенові волокна;

– реструктуризується та оновлюється білковий каркас.

 1. Виправлення сексуальних дисфункцій

За допомогою дії лазера можна покращити та посилити лібідо, домогтися отримання частих, яскравих оргазмів, підвищити свої сексуальні відчуття та другої половини.

 1. Лікування нетримання сечі

Одна з найпоширеніших проблем у жінок – стресове нетримання сечі. Сеча мимоволі виділяється при фізичній напрузі (заняттях спортом, чханні, кашлі). На першій стадії лазерні технології допомагають на 100% позбутися проблеми.

 1. Виправлення опущення органів малого тазу

Зміцнення м’язів малого тазу – друга молодість! Ербієвий лазер забезпечує швидкий та ефективний результат прогрівання стінок піхви. Тепло служить для поліпшення колагенової структури та стимуляції неоколагенезу. Під час сеансу інтимного омолодження лазером відбувається скорочення міжмолекулярного поперечного зв’язку колагенової потрійної спіралі, тому волокна скорочуються. Тканина стає пружною та еластичною.

Переваги лазерної естетичної гінекології

Дана методика є ефективною та має ряд беззаперечних переваг:

 • Процедури не потребують спеціальної підготовки пацієнта та проводяться амбулаторно (без госпіталізації).
 • Тривалість сеансу 1 година.
 • Процедури безболісні, не вимагають застосування анестезії.
 • Відсутність періоду реабілітації. Пацієнтка одразу повертається до звичного способу життя.
 • Повернутися до статевого життя можна через 3-7 днів після процедури.
 • Відсутність побічних ефектів.
 • Абсолютно безпечно для подальшої вагітності, пологів.
 • Ефективність. Для підтримки стійкого результату рекомендовано повторити процедуру через 1-2 роки.

Лікувальні технології лазера Fotona позитивно впливають на якість життя жінки. Якщо ви стикнулися з проблемами гінекологічного характеру, у нашій клініці вам неодмінно допоможуть їх вирішити.

Лікарі
Telegram Viber Зателефонувати