Лазерне лікування випадіння волосся

З проблемою випадіння волосся стикаються як жінки, так і чоловіки. У нормі в дорослої людини за день може випадати до 70 волосин, в деякі періоди більше. Якщо даний процес став неконтрольованим або ви стикнулися з такою проблемою як алопеція, повернути бажану красу допоможуть спеціалісти медичного центру «Мед-Союз» у Сумах.

Ми застосовуємо методику лазерного лікування випадіння волосся за допомогою апарату Fotona, яка забезпечує відмінний результат на довгі роки. Ефект після її проведення вражає – у пацієнтів з’являється позитивна динаміка росту волосся на голові у будь-якій зоні.

Ефективна дія лазера в лікуванні випадіння волосся

Лазерне лікування випадіння волосся за допомогою апарату Fotona є інноваційним методом, показання для якого включають різноманітні форми алопеції, такі як андрогенетична або дифузна.

Під час процедури лікар обробляє кожну проблемну зону шкіри голови спеціальними лазерними насадками, які ефективно впливають на живлення волосяного фолікула. Як результат відбувається стимуляція росту нових волосин, яка дозволяє подолати проблему облисіння та рясного випадіння волосся.

Переваги лазерного лікування випадіння волосся:

  • точність впливу лазерного випромінювання на фолікули волосся;
  • стимуляція кровообігу та зменшення запальних процесів;
  • відновлення волосся та покращення його текстури.

Дана процедура абсолютно безболісна, не має побічних ефектів та не потребує реабілітації.

У нашій клініці ви можете швидко та ефективно позбавитися небажаних проявів випадіння волосся. Для цього варто зателефонувати за вказаним на сайті номером та записатися на прийом до спеціаліста.

Telegram Viber Зателефонувати