Комп’ютерна томографія

Комп’ютерна томографія – це інноваційне діагностичне обстеження, яке призначають у разі необхідності точної діагностики внутрішніх органів. Томограф використовують у тому випадку, коли ультразвукові або рентгенологічні дослідження не дають точного результату. Принцип роботи томографічного обладнання в тому, що воно дозволяє детально розглянути об’єкт (орган) до міліметрів з кожного боку.

Варто відзначити, що за допомогою рентгена зробити найточніше обстеження можливості немає. Адже рентген робить знімок тільки в одній проекції. Томограф Toshiba Aquilion Prime (TSX-303A) за допомогою тонких і надтонких зрізів дозволяє виявляти в різних проекціях зміни у внутрішніх органах, розглянувши їх з різних сторін.

Томографія стала колосальним відкриттям в медицині, адже дозволила діагностувати захворювання ще на початкових етапах їх розвитку. Це дозволило лікарям своєчасно призначати ефективне лікування, а пацієнтам позбуватися від хвороб. Також комп’ютерна томографія дала можливість відстежувати динаміку одужання і контролювати ефективність лікування.

У чому перевага комп’ютерної томографії?

Це інноваційне обстеження, яке дає можливість виявити патологію на ранніх стадіях її зародження. Наприклад, в умовах пандемії COVID-19 ви можете зробити КТ легенів в Сумах, отримавши вичерпну інформацію про стан органу.

Також за допомогою комп’ютерної томографії діагностуються різні новоутворення: кісти, пухлини, різні ущільнення. Обстеження дозволяє точно оцінити розмір і розташування, щоб визначити подальший хід дій. Інформація, яку ви отримаєте на рентгені або на УЗД, не завжди буває точною. Тому зараз лікарі все частіше пропонують пацієнту зробити комп’ютерну томографію.

На якому томографі проводиться КТ в Сумах в клініці «Мед-Союз»?

Клініка «Мед-Союз» за багаторічний досвід роботи встигла зарекомендувати себе як медичний центр з обладнанням високої якості. Усі апарати закуповуються в Європі і Америці, щоб забезпечити пацієнтам високоточну діагностику. Винятком не став і комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime (TSX-303A).

У чому його перевага? Цей апарат є багатозрізовим спіральним комп’ютерним томографом з 80-рядним детектором. У нього дуже висока швидкість обертання, і це дозволяє за короткий термін отримати необхідні дані про орган. Час сканування відповідно скорочується, і людина не отримує високу дозу опромінення. Обстеження триває 1-2 хвилини.

Також томограф Toshiba Aquilion Prime (TSX-303A) володіє:

  1. Технологією високої деталізації. Відтворює зображення максимально чітко і якісно, не розмиваючи границі органів.
  2. Зниженим променевим навантаженням, що регулюється в залежності від виду дослідження. Під час дослідження тканин очей і молочних залоз застосовується функція ефективної модуляції, що регулює рівень опромінення. До речі, якщо вам необхідно зробити КТ легенів в Сумах, то на нашому апараті ви отримаєте менше опромінення, ніж при проходженні флюорографії. Це обумовлено технологіями і терміном експлуатації обладнання. У державних клініках в більшості своїй досі роблять обстеження на старих апаратах. Технології, які були, і технології, які є зараз, не можна порівнювати. Ми рекомендуємо робити обстеження тільки на сучасній апаратурі, щоб не навантажувати свій організм додатковим променевим навантаженням.
  3. За допомогою нашого комп’ютерного томографа можна зробити обстеження навіть в тому випадку, якщо ви маєте металеві імплантати. Томограф розпізнає і сам імплантат, і кістку, на яку він кріпиться, і прилеглі м’які тканини. Це дозволяє отримати максимально точний результат. Немає необхідності в додатковій процедурі сканування і додатковій дозі випромінювання.
  4. Наш комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime (TSX-303A) дозволяє зробити комфортним обстеження для пацієнтів вагою до 130 кг. Широкий тунель і стіл дозволяють зробити обстеження пацієнтам навіть в екстрених ситуаціях.
  5. Апарат дозволяє зробити комфортним обстеження для найменших пацієнтів, оскільки на екрані транслюються різні заспокійливі ролики, які розповідають про процедуру сканування в доступній формі і допомагають розслабитися, не злякавшись.
  6. Удосконалена технологія SURE Cardio дозволяє отримати пацієнтам з кардіологічними захворюваннями максимально точну картину стану їх серця.
  7. Функція SURE Fluoro дозволяє зробити об’ємне КТ-рентгеноскопічне сканування з висновком MPR-зображень в косій проекції. Усе це дає можливість зробити біопсію. По зображенню і косим проекціям лікар  визначає точне розташування голки, і з повною упевненістю під час складних процедур біопсії бере необхідний матеріал для дослідження. Це значно економить час пацієнта, а також підвищує безпеку процедури.

Як проводиться дослідження на комп’ютерному томографі?

Діагностика на КТ є безболісним і безпечним методом. Пацієнт поміщається в спеціальний сканер, однак для цього в більшості випадків не потрібно навіть знімати одяг. Обстеження проводиться швидко, адже триває всього близько хвилини. Після того, як діагностика буде зроблена, лікар рентгенолог отримує результат, описує висновок і надає його пацієнту.

Як записатися на комп’ютерну томографію в Сумах в клініку «Мед-Союз»?

Записатися на комп’ютерну томографію ви можете за контактними номерами телефону клініки «Мед-Союз». Усю інформацію що цін ви можете уточнити у оператора телефонної лінії або на нашому сайті в розділі «Ціни».

Турбота про своє здоров’я – це не примха, надмірність або каприз, а необхідність. Своєчасна діагностика – шлях до правильного лікування. Телефонуйте в медичний центр «Мед-Союз» і записуйтеся на КТ! Ви гідні прожити довге і щасливе життя.

У нашій клініці можна зробити такі обстеження:
Лікарі
Telegram Viber Зателефонувати