Лазерна медицина

Застосування лазерного обладнання у щоденній роботі лікарів нашої клініки забезпечує значні переваги у різних галузях медицини.

Головний принцип методики – спрямований вплив на одну проблемну зону. Світлове випромінювання перешкоджає поширенню захворювання, знімає біль, запалення, зміцнює імунітет, стимулює кровообіг.

Особливості лазерної терапії:

 • У процесі процедури лазер не контактує із тканинами тіла, максимально знижуючи ризик інфікування.
 • Лазер має регенеруючий вплив на тканини.
 • Апарат можна регулювати з ювелірною точністю, настроювати інтенсивність та зону впливу, щоб отримати необхідні ефекти.
 • Місцеві тканини під час впливу практично не задіяні.
 • Процедура займає набагато менше часу і частіше не вимагає амбулаторного перебування пацієнта.
 •  

Медичні лазерні системи представлені на базі клініки «Мед-Союз»: «Ліка-Хірург» (Україна), Fotona SP Dynamis (Словенія), Cutera EXCEL V (США).

Це високотехнологічне сучасне сертифіковане обладнання, яке відповідає найсуворішим міжнародним вимогам та стандартам з якості та безпеки.

З пацієнтами працюють лікарі, які не просто є фахівцями у своїй галузі, а й пройшли спеціальне навчання.

Переваги лікування лазером

Застосування лазерів дозволяє розширити спектр послуг, що надаються фахівцями нашого центру.

Наприклад, за допомогою точного лазерного впливу можна акуратно прибрати як папілому між віями, так і провести операцію з видалення вен при варикозній хворобі. При цьому обидві процедури пройдуть без пошкодження навколишніх тканин та з мінімальним періодом реабілітації (кілька днів).

У дерматології це невід’ємна частина у лікуванні розацеа, акне, постакне, що дозволяє прискорити одужання, а періоди ремісії зробити тривалішими.

У косметології завдяки комбінації методів лазерного впливу тепер можливе шліфування шрамів різної давності та локалізації, корекція контурів тіла, багаторівневе омолодження, з мінімальним періодом реабілітації.

Операції із застосуванням лазера проходять практично безкровно. Унікальні властивості лазерного впливу дозволяють при розсіченні тканин стимулювати їх загоєння. При цьому рани залишаються стерильними, що зводить до мінімуму розвиток запалення.

Чому методика застосування медичного лазера настільки ефективна? Ось деякі з переваг терапії:

 1. мінімальні ризики ускладнень;
 2. практично відсутні протипоказання;
 3. висока ефективність;
 4. безкровність;
 5. мінімальний ризик появи рубців;
 6. відсутність больових відчуттів;
 7. висока швидкість процедури порівняно з іншими методами;
 8. короткий реабілітаційний період;
 9. стерилізуюча дія;
 10. мінімальний вплив на навколишні тканини.

Запрошуємо відвідати наше нове відділення лазерного лікування. Записуйтесь на консультацію, і ми допоможемо вирішити проблеми, які вже давно вас турбували.

Залежно від ваших побажань та складності проблеми для досягнення бажаних цілей, наші кваліфіковані фахівці клініки «Мед-Союз» підберуть індивідуальний план лазерних процедур.

Будьте здорові!

Telegram Viber Зателефонувати