PRP-терапія

PRP-терапія – це сучасний, регенеративний метод лікування, який полягає в застосуванні збагаченої тромбоцитами плазми крові самого пацієнта. Даний метод використовується в ортопедії, травматології та інших галузях медицини, наприклад, стоматології або косметології. 
 Під час процедури збагачена тромбоцитами плазма вводиться безпосередньо в м’які тканини пацієнта. За рахунок наявності факторів росту, великої кількості біологічно активних речовин і тромбоцитів м’які тканини починають регенерувати.

Показання до проведення PRP-терапії

PRP-терапія може бути застосована для лікування цілого ряду захворювань і наслідків травм опорно-рухової системи, таких як остеоартроз колінного та кульшового суглобів, ушкодження капсульно-зв’язкового апарату.

Тромбоцити сприяють відновленню м’яких тканин, шкіри, стінок судин, росту кісткових структур. Плазму, збагачену тромбоцитами, отримують з крові самого пацієнта спеціальним способом шляхом подвійного центрифугування та вводять шприцом у потрібну область.

Застосовують дану терапію для таких цілей:

  • Зниження запалення в області ураження чи пошкодження тканин, суглобів.
  • Зменшення болі та неприємних відчуттів.
  • Покращення кровообігу тканин, які мають пошкодження.
  • Відновлення роботи м’язів та зняття спазмів.
  • Прискорення процесу регенерації та живлення шкіри, м’яких тканин, суглобів.
  • Відновлення кісткових, хрящових структур.
  • Покращення стану суглобів та рухомих функцій.

Результат від процедури залежить від стану здоров’я пацієнта. Чим краще ви себе почуваєте, тим активніше відбувається процес виділення тромбоцитів із крові. Перед початком її проведення дізнайтесь у лікаря про план підготовки. Загальний курс лікування становить в середньому 4-6 процедур, але після першого втручання ви вже почуватимете себе краще та будуть запущені регенеративні процеси для покращення стану ураженої ділянки.

Telegram Viber Зателефонувати