Взяття аналізів на дому

Аналізи – один з найбільш інформативних способів швидко зробити висновки стосовно процесів, які відбуваються всередині людського організму. Залежно від симптомів і самопочуття людини, лікар призначає необхідні аналізи. Це допомагає дізнатися, чи є в організмі запальні процеси, чи достатній рівень гемоглобіну, чи підвищений цукор, чи немає гормонального збою.

На жаль, в деяких випадках пацієнту важко дістатися до поліклініки. Випадки бувають різні: щільна завантаженість на роботі, мама в декреті, у якої немає на кого залишити свого малюка, людина з обмеженими можливостями, літня людина, лежача літня людина, якій потрібне спеціальне медичне транспортування до лікарні.

У клініці «Мед-Союз» подбали про вас! У нас є можливість приїхати до вас та взяти аналізи.

Як відбувається взяття аналізів вдома у пацієнта в Сумах?

Багатьом здається дивною і неможливою така процедура. Але насправді ж взяття аналізів вдома – поширена європейська практика, яка значно полегшує життя сучасної людини.

Процедура проводиться за таким алгоритмом:

  1. Пацієнт дзвонить в реєстратуру клініки «Мед-Союз».
  2. Реєстратор називає час, коли може прибути бригада фахівців (час коригується, виходячи з ваших побажань).
  3. Бригада медичного персоналу приїжджає до вас додому з усім необхідним обладнанням, повністю дотримуючись стерильних норм.
  4. Відбувається забір матеріалу.
  5. Відразу ж після забору бригада негайно доставляє аналізи в лабораторію клініки «Мед-Союз».
  6. Результати пацієнт отримує в будь-якому зручному для нього форматі (в особистому кабінеті на сайті, на електронну пошту або самостійно в реєстратурі клініки).

Які аналізи можна здати таким чином?

Процедура «Забір аналізів вдома у пацієнта» в Сумах має на увазі весь перелік обстежень крові. Для нас важливо отримати матеріал, а ви зі свого боку можете обрати будь-які обстеження: загальний аналіз крові та сечі, аналіз крові на цукор, біохімічні аналізи.

Телефонуйте в реєстратуру клініку «Мед-Союз», для того щоб дізнатися всі деталі процедури, а також уточнити ціну.

Telegram Viber Зателефонувати