Лазерне лікування грибка нігтів

Оніхомікоз або грибок нігтя є інфекційним ураженням нігтьової пластини руки або стопи, яке провокує деформацію, потемніння або ущільнення нігтя, відділення його від ложа тощо. Виникає захворювання внаслідок зниження імунітету, порушення мікроциркуляції в тканинах, підвищення пітливості ніг, носіння завузького взуття, недотримання гігієни, внаслідок травми.

У медичному центрі «Мед-Союз» ви можете позбавитися неприємних дефектів нігтя швидко та ефективно. Сучасний інноваційний лазер Fotona, який ми використовуємо для лікування грибка нігтьової пластини, допомагає досягти відмінного результату та позбавитися від інфекції.

Особливості та переваги лазерного лікування грибка нігтів

При видозміненні нігтьової платини та ознаках її ураження варто звернутися до лікаря-дерматолога, який оцінить загальну клінічну картину, підтвердить діагноз та запропонує дієві варіанти лікування.

Лікування грибка нігтів за допомогою лазера – допоміжний метод, що дозволяє досягти більш надійного ефекту від лікування в цілому.

Перфорація нігтів лазером показана при грибковій чи бактеріальній інфекції нігтьової пластини. Лазер Fotona формує 81 мікроотвір на см2 в ураженій нігтьовій пластині, що дозволяє зовнішнім засобам – розчинам, мазям краще проникати в товщу нігтя, а отже спричинювати більш швидкий та стабільний лікувальний ефект.

Метод найбільше затребуваний для пацієнтів, що не можуть приймати таблетоване лікування (літні люди, майбутні чи кормлячі мами, люди із захворюваннями печінки, тощо). Процедура виконується однократно для кожного ураженого нігтя.

Методика лазерного впливу має ряд суттєвих переваг:

  • Висока результативність.
  • Безболісність процедури.
  • Відсутність побічних ефектів.
  • Комфортна реабілітація.

Після проведення процедури пацієнт може повернутися до звичного ритму життя з певними обмеженнями, які повідомить лікар.

Telegram Viber Зателефонувати