Про нас

«Мед-Союз» – приватний медичний центр, в якому день за днем ось уже цілих десять років надають якісні медичні послуги, спрямовані на профілактику та лікування багатьох захворювань. Наші пацієнти отримують цілий спектр послуг – від діагностики до стаціонарного лікування і хірургії.

Найкращі обласні фахівці, які мають достатній досвід роботи, здійснюють прийом з усіх спеціальностей. Наявність високотехнологічного обладнання та параклінічних служб дозволяють швидко виявити причину поганого самопочуття, і встановити правильний діагноз. Якісний сервіс, адекватне і безпечне лікування у відповідності з усіма інноваціями та стандартами, – наш основний пріоритет.

Головна гордість клініки – лікарі:

  • Вузькопрофільні фахівці здійснюють щоденний прийом пацієнтів за усіма напрямками: алерголог, гастроентеролог, гематолог, офтальмолог, окуліст, дієтолог, імунолог, кардіолог, онколог, лор, проктолог, пульмонолог, ревматолог, ендокринолог, дерматовенеролог, травматолог, судинний хірург та ін.
  • Жіночі лікарі – гінеколог, мамолог, а також чоловічі – уролог і адролог, допоможуть подбати про репродуктивне здоров’я.
  • У нас працюють найкращі масажисти Сум.

Ультразвукове дослідження:

Сучасна ультразвукова діагностика серця, черевної порожнини, нирок, шлунка – основні методи профілактики багатьох неприємних захворювань. Роблячи УЗД в клініці «Мед-Союз», ви будете впевнені в професіоналізмі діагностів і високій якості апаратури. Найбільшим попитом серед досліджень користуються УЗД органів малого таза, УЗД вагітності, УЗД органів черевної порожнини, нейросонографія. У Сумах наші ціни на УЗД середні, що робить послуги доступними.

Здоров’я і комфорт для Ваших дітей:

Прийом терапевтів і педіатрів ведеться за попереднім записом. Більше не потрібно чекати свого часу в довгій черзі, порушуючи режим дня дитини. Дитячий ЛОР, ортопед або окуліст огляне малюка в будь-який зручний час, попередньо погодивши з вами консультацію. У клініці створені всі умови для затишного і комфортного перебування дітей та їх батьків.

Сучасна лабораторія:

Клініко-діагностична лабораторія центру «Мед-Союз» – одна з кращих в Сумах. Наші фахівці проведуть загальноклінічні, біохімічні, імунологічні та гістологічні дослідження. Здати аналізи можна за доступними цінами, без черг, без клопоту.

Після обстеження на діагностичному обладнанні, варто відвідати лікаря для оцінки стану здоров’я і отримання рекомендацій.

Рентген

Рентгенологічні обстеження без черг – про це тільки можна мріяти! У нашому центрі можна зробити найпопулярніші обстеження у зручний для вас час. Тепер не потрібно товпитися в певний час в державних клініках! Зробіть обстеження на високоякісному обладнанні, заощадивши свій час, гроші і нерви!

З кожним днем ​​ми працюємо над тим, щоб зробити ваше перебування в наших стінах приємним і комфортним! Ми ретельно підбираємо привітний і професійний персонал, закуповуємо тільки найкраще європейське обладнання, постійно розвиваємося і ніколи не стоїмо на місці! Увесь механізм роботи клініки «Мед-Союз» злагоджений, як робота годинника, для того щоб кожному відвідувачу було зручно. Навігація сайту дозволить вам знайти необхідну інформацію про лікарів, прочитати корисні поради, спробувати прислухатися до свого організму.

Приходьте до нас за комплексною профілактикою, якісною діагностикою, адже саме ці процедури допомагають запобігти хворобам. Однак, яким би складним не був ваш випадок – проконсультуйтеся з нашими лікарями! Адекватний підхід, грамотні рекомендації, ефективне лікування – ось те, що робить нас кращими серед багатьох.

Дякуюємо за довіру!
Медичний центр «Мед-союз» визнаний однією з кращих приватних клінік в Сумах завдяки багатопрофільності, професіоналізму медпрацівників, наявності точного сучасного обладнання.

Telegram Viber Зателефонувати