Консультація лікаря з виїздом додому до пацієнта

З появою декларацій, система обслуговування пацієнтів дещо змінилася. Тепер і мами з маленькими дітьми, і пацієнти з високою температурою повинні відвідувати поліклініку самостійно. До них не прийде на виклик лікар, як це було раніше. Але в клініці «Мед-Союз» розуміють, що такий формат багатьом людям не зручний. Мама не хоче везти малюка в поліклініку, щоб не погіршити ситуацію з хворобою ще більше? Ви захворіли і хочете відлежатися вдома, але в той же час, турбуєтеся про своє здоров’я? Літня людина погано себе почуває, але доставити її в поліклініку вкрай складно?

У вас є можливість зателефонувати в клініку «Мед-Союз» і викликати лікаря додому в Сумах!

У яких випадках можна викликати лікаря додому?

У клініці «Мед-Союз» ви можете викликати додому лікарів різних спеціалізацій:

  • сімейного лікаря;
  • педіатра;
  • невропатолога;
  • звернутися до кардіолога;
  • гастроентеролога;
  • ортопеда і т.п.

Тобто, якщо у вас захворіла дитина, ви захворіли, довгий час болить спина у літньої людини, то вам буде цікава послуга «Виїзд лікаря додому». У Сумах цю послугу надає клініка «Мед-Союз».

Як викликати лікаря додому в Сумах?

Дуже просто! Достатньо зателефонувати в реєстратуру клініки «Мед-Союз» і замовити виїзд лікаря додому. У розмові з реєстратором необхідно вказати такі дані:

  1. Спеціалізація лікаря.
  2. Адреса (будинок, під’їзд, поверх, квартира).
  3. Вік пацієнта.
  4. Зручний для вас час.

Після того, як ви повідомите всі необхідні дані, залишиться тільки чекати фахівця.

Клініка «Мед-Союз» щодня переконує своїх пацієнтів в тому, що медичне обслуговування може бути комфортним! Ми пропонуємо доступні ціни на всі послуги, високий професіоналізм лікарів і максимум корисних послуг, які можуть значно спростити ваше життя.

Телефонуйте в реєстратуру і замовляйте виїзд лікаря додому!

Telegram Viber Зателефонувати