Косметологічні процедури

Лазер набув широкого визнання в області косметології та став одним із найефективніших інструментів, який позитивно впливає на покращення стану шкіри, зменшення зморшок та пігментації.

У медичному центрі «Мед-Союз» для даних цілей застосовується новітній лазер Fotona, перевагами якого є неінвазивність, безпечність, вражаючий лікувальний ефект з тривалим збереженням результату. Унікальна косметологічна методика апарату дозволяє досягти гарних результатів та отримати бажаний вигляд шкіри без довгої реабілітації та неприємних наслідків.

Можливості лазерної косметології в нашій клініці

Лазерна терапія в косметології ефективна для вирішення небажаних проявів шкіри, у тому числі вікових. Застосування інноваційного обладнання Fotona засвідчує відмінні результати для проведення таких процедур, як:

  • 4D омолодження

Вплив лазера визначається високою технологічною ефективністю та багатостороннім підходом у проведенні даної процедури. Показання для неї включають втрату тонусу та еластичності шкіри, зморшки, фото- та хроностаріння. Переваги методики: здатність до впливу на різні шари шкіри, стимуляція вироблення колагену та еластину, що призводить до зменшення зморшок та поліпшення текстури шкіри. Ефективність процедури полягає в комплексному впливі на всі шари шкіри, забезпечуючи природний вигляд омолодження. Реабілітація при цьому зазвичай мінімальна. Пацієнти можуть повертатися до звичних активностей без значних обмежень.

  • Smooth омолодження (процедура вихідного дня)

Методика ефективна та комфортна для пацієнта. Показання до проведення: зморшки, недоліки текстури шкіри та втрата її тонусу. До переваг Smooth омолодження відносять точний лазерний вплив на шкірний покрив, що сприяє стимуляції вироблення колагену та зменшенню зморшок. Процедура безболісна та не потребує спеціальної підготовки. Реабілітація мінімальна та не вимагає змін у соціальній активності пацієнтів.

  • Поліровка шкіри

Лазерна терапія на апараті Fotona позитивно впливає на поліпшення текстури та вигляду шкіри. Показання до неї включають дрібні зморшки, нерівномірність тону шкіри та пігментаційні розлади. Ефективність процедури полягає в тому, що лазерні впливи дозволяють видаляти зовнішній шар шкіри, сприяючи її регенерації та зменшенню дефектів. Як результат ви будете приємно вражені покращенням текстури, зменшенням пор та природнім сяйвом шкіри завдяки стимуляції вироблення колагену. Реабілітація після поліровки шкіри зазвичай досить коротка. Пацієнти можуть очікувати легкого обпікання та почервоніння, що швидко зникають. Важливо дотримуватися рекомендацій лікаря щодо захисту від сонця та догляду за шкірою для отримання оптимальних результатів.

  • Пілінг шкіри

Проведення процедури на апараті Fotona – це ефективний метод ексфоліації та оновлення шкірного покриву. Показання включають нерівномірність тону, пігментаційні розлади, а також невеликі зморшки. Ефективність процедури полягає в контрольованому впливі лазерного випромінювання, який сприяє видаленню зшарованого шару шкіри та стимуляції регенерації. Переваги: поліпшення текстури, зменшення пігментації та стимуляція вироблення колагену. Реабілітація після пілінгу шкіри на апараті Fotona може варіюватися в залежності від глибини обробки. Зазвичай пацієнти можуть очікувати легкого почервоніння та лущення, яке зникає протягом короткого періоду. Важливо слідкувати за гігієною та захистом від сонця під час реабілітації для забезпечення успішного результату.

Приватний медичний центр «Мед-Союз» у місті Суми пропонує своїм пацієнтам безпечні, ефективні та дієві методики у вирішенні багатьох косметологічних проблем. Ми використовуємо найсучасніше лазерне обладнання для збереження Вашої краси та молодості.

Лікарі
Telegram Viber Зателефонувати