Алергопроби (усі види тестів)

Алергія приносить в життя людини серйозні обмеження: не можна вживати в їжу певні продукти, не можна засмагати, не можна користуватися деякими засобами побутової хімії, не можна заводити домашніх тварин, слід захистити себе від пуху і пера в побуті, а інакше … А інакше почнуться знову неприємні симптоми, які заважають насолоджуватися життям: сльозоточивість, нежить, свербіж, червоні висипання на шкірі. Людина, вперше зіткнувшись з проявами алергії, починає вживати препарати з реклами, які лише блокують симптоми алергічної реакції, але не прибирають причину виникнення. Фактично, антигістамінні препарати алергію не лікують.

Для того щоб підібрати ефективне медикаментозне лікування алергії, необхідно виявити причину виникнення алергічної реакції. А допоможе це зробити аналіз на алергопроби. Суми можуть скористатися допомогою професіоналів клініки «Мед-Союз».

Що таке алергопроби? У чому принцип цих аналізів?

Алергопроби – це обов’язкове лабораторне дослідження, яке призначає лікар-алерголог. Здати аналіз на алергопроби необхідно для того, щоб визначити, який же алерген викликає гостру реакцію в вашому організмі. Після отриманого результату, доктор прописує план лікування.

У клініко-діагностичній лабораторії клініки «Мед-Союз» у вас є можливість зробити аналіз на алергопроби методом прик-тесту. Що це означає? Який принцип методу прик-тесту?

Що таке прик-тест?

Прик-тест – це ефективна діагностична методика на визначення алергену в лабораторних умовах. Пацієнт приходить на аналіз, лаборант робить йому мікро-прокол на шкірі і наносить невелику крапельку алергену. Через декілька хвилин можна спостерігати за тим, чи є реакція на конкретний алерген. За одну процедуру є можливість протестувати реакцію на 10-16 алергенів. Для більшої зручності існують панелі алергопроб:

  • панель для визначення алергії на пилок рослин;
  • панель для визначення алергії на побутові провокатори (пил, тканини, кліщі);
  • харчова панель (панель для діагностики алергії на харчові продукти): м’ясна панель, овочева панель, молочна панель, горіхова панель;
  • змішана панель (діагностують прояви на різні алергени: і побутові, і харчові, і пилкові);
  • панель пір’яних алергенів;
  • панель гризунів (визначення алергії на епітелій морської свинки, хом’яка, домашньої щури);
  • панель бур’янів (для діагностики алергії на амброзію, полин та інші бур’яни);
  • кліщова панель і т.п.

У Сумах у вас є можливість записатися на аналізи в клініці «Мед-Союз». Завдяки тому, що у нас працює власна лабораторія, вам не доведеться чекати своїх аналізів декілька тижнів! Ви зможете отримати результати вже через 5 робочих днів, записатися на повторну консультацію до свого лікуючого алерголога і приступити до лікування алергії.

Алергія – це хвороба, на яку неможливо закрити очі! Це серйозне порушення імунних функцій організму, вирішувати які потрібно якомога швидше. Телефонуйте в реєстратуру клініки «Мед-Союз» і дізнавайтеся всі подробиці про те, які кроки зробити на шляху лікування алергії!

Telegram Viber Зателефонувати