Алерголог

Висипання, свербіж, невеликі прищики, почервоніння – все це може послужити причиною для відвідування алерголога. На жаль, зараз все частіше фіксуються алергічні реакції в грудному віці: на молочну суміш, на прикорм, на алерген, який потрапляє в організм з молоком матері. На жаль, «перерости» алергію не виходить. Згодом, якщо її не лікувати, вона набуває хронічного характеру і може заважати жити повноцінним життям навіть в дорослому віці. Тому, при появі перших тривожних симптомів, необхідно записатися до дитячого алерголога. У Сумах для вас працює фахівець в клініці «Мед-Союз», який допоможе знайти причину алергічних реакцій, призначить грамотну діагностику і ефективне лікування.

Хто такий дитячий алерголог?

Дитячий алерголог – це лікар, який займається діагностикою та лікуванням алергій різного генезу у дітей до 18 років.

До дитячого алерголога слід записати дитину, якщо:

  • ви помічаєте у малюка тривалий нежить, чхання, гостру реакцію на пилок рослин, набряк слизової в носі;
  • підвищену сльозоточивість;
  • свербіж, розчісування на шкірі;
  • набряклість біля очей;
  • висипання на шкірі, почервоніння, прищики.

Які діагностичні методи можуть бути призначені дитячим алергологом?

Перераховані вище симптоми можуть бути проявом як харчової, так і побутової алергії. Для призначення правильного лікування, необхідно буде зробити діагностику:

  • загальний аналіз крові;
  • аналізи на алергопроби;
  • УЗД органів черевної порожнини.

У кожному індивідуальному випадку буде призначено методи діагностики, які, на думку лікаря, будуть найбільш результативними. Наприклад, якщо малюк знаходиться на грудному вигодовуванні і стикається з подібними симптомами, то, можливо, мамі скажуть вести харчовий щоденник. Іноді правдива розмова мами і лікаря може прояснити причини виникнення алергічних реакцій у малюка. Важливо пам’ятати, що на питання доктора на консультації слід відповідати якомога докладніше і правдиво.

У клініці «Мед-Союз» є все необхідне для комплексної діагностики дитячого організму: власна лабораторія, УЗД-кабінет, прийом дитячих фахівців. Як тільки ви вперше помітили прояви алергії у малюка – записуйтеся в реєстратурі клініки на прийом до дитячого алерголога. Разом ми зможемо побороти неприємну хворобу, яка отруює життя вашій дитині!

Лікарі
Telegram Viber Зателефонувати