Видалення гемангіом

Сьогодні все частіше і частіше клітини в процесі свого розвитку під дією зовнішніх факторів або різних захворювань мутують. Через це їх функції та властивості змінюються, що може привести до розвитку як доброякісних, так і злоякісних новоутворень. На жаль, таке нерідко трапляється і з дітьми.

Що таке гемангіома?

Гемангіома – це доброякісне шкірно-судинне новоутворення, як правило пурпурного або темно-червоного кольору, котре найчастіше виникає у дітей до року. Гемангіома може бути:

  • поверхневою (на шкірі);
  • глибокою (під шкірою);
  • комбінованою (поєднання перших двох варіантів).

Лікування гемангіоми

В основному гемангіома лікується медикаментозно, однак зустрічаються випадки, в яких краще застосувати хірургічне втручання. Показаннями є наступні:

  • пухлина розростається з величезною швидкістю і починає зачіпати інші органи;
  • з’являються кровотечі, які загрожують життю дитини.

Також лікують гемангіому за допомогою таких дій:

  • лазерний вплив – за допомогою променів лазера перекривається потік крові, що йде до пухлинних судин. Це сприяє перекриттю доступу до пухлини поживних речовин і кисню, що в свою чергу веде до неможливості подальшого зростання і розвитку патологічних клітин;
  • очікування. Так-так, звучить занадто просто, але в деяких випадках варто просто почекати і все пройде, адже дитячі гемангіоми мають цикл розвитку. Це означає, що в певний момент пухлина просто перестане рости, але так буває не завжди;
  • кріодеструкція – вплив на пухлину рідким азотом. Такий метод найчастіше застосовується для невеликих чітко окреслених пухлин. Для глибоких і комбінованих гемангіом цей спосіб застосовують рідко, так як в таких випадках високий ризик появи рубців на місці колишньої пухлини.

Як обрати лікаря, який вилікує гемангіому у вашої дитини в Сумах?

Батьки, помічаючи тривожні симптоми, завжди починають шукати досвідченого лікаря, котрий забезпечить повне одужання дитині. Так, в приватній медичній клініці «Мед-Союз» ви зможете знайти фахівця, який допоможе вашій дитині вилікувати гемангіому, котра не тільки виглядає неестетично, але й є небезпечною для життя і здоров’я малюка. Не затягуйте, звертайтеся в клініку «Мед-Союз» в Сумах!

Telegram Viber Зателефонувати