Проктолог

Відвідування лікарів викликає тривогу, а іноді навіть паніку, особливо, коли потрібно отримати консультацію вузькопрофільних фахівців. Одним з таких є проктолог. Суми мають можливість звернутися в клініку європейського рівня, де працюють справжні професіонали. Наші лікарі прекрасно розуміють, наскільки важко говорити про свої інтимні проблеми. Загальна приємна атмосфера медичного центру «Мед-Союз», доброзичливі лікарі, краще європейське обладнання – все це зробить візит до лікаря комфортним.

Проктологія в Сумах широко представлена ​​в різних медичних центрах, адже з кожним роком все більше людей стикаються з хворобами заднього проходу і товстої кишки. Геморой, анальні тріщини, коліти та поліпи – це лише деякі хвороби, лікуванням яких займаються проктологи міста Суми. І хоча здоровій людині, у якої немає проблем з кишечником, не потрібно регулярно відвідувати цього спеціаліста, ми все-таки рекомендуємо робити профілактичний огляд хоча б один раз на рік після 40 років.

Які захворювання лікує проктолог?

Проктолог – це фахівець, що займається комплексною діагностикою та лікуванням недугів товстої кишки, параректальної області, а також заднього проходу. Такі захворювання є не просто неприємними, але і небезпечними для всього організму людини.

Консультація проктолога в Сумах зазвичай надається тим, кого направили суміжні фахівці – гастроентеролог, гінеколог, терапевт. Але якщо ви виявили тривожні симптоми проктолотолічних захворювань, то можна відвідати фахівця самостійно. Лікарі проктологи займаються діагностикою та лікуванням наступних хвороб:

 • гемморой;
 • дисбактеріоз;
 • поліпи кишечника;
 • епітеліальний куприковий хід;
 • тріщина анального отвору;
 • паппіліт;
 • парапроктит;
 • коліт.

Слід розуміти важливість своєчасного обстеження. Рядовий пацієнт зазвичай не уявляє, наскільки складною є проктологія. Операції іноді стають єдино можливим виходом із ситуації. Саме тому, щоб не запускати хворобу, при наявності подібних захворювань, потрібно відвідувати фахівця вчасно.

Що включає себе консультація проктолога?

Зважившись на консультацію, кожен пацієнт хоче звернутися до перевіреного лікаря. Виникає питання: «Який він – хороший проктолог?». Суми пропонують звернутися до найкращих лікарів міста та області! Проктологи клініки «Мед-Союз» – сумлінні і грамотні фахівці, які мають достатній досвід роботи, щоб запропонувати ефективне лікування геморою та інших проктологічних захворювань.

Прийом у проктолога будується за наступним алгоритмом дій:

 1. Лікар вислуховує всі скарги пацієнта, оцінює результати аналізів і висновки суміжних фахівців.
 2. Проктолог проводить фізикальний огляд параректальной зони, а після цього робить пальцеве обстеження прямої кишки.
 3. Виявивши тривожні симптоми, доктор пропонує здати аналізи або зробити додаткові дослідження.

Огляд у проктолога – це не те, чого варто боятися дорослій людині! Компетентний фахівець принесе мінімум дискомфорту. Регулярні огляди послужать хорошою профілактикою колоректального раку.

Як підготуватися до огляду проктолога?

Якщо у вас виникла необхідність записатися до проктолога, то перед візитом до лікаря потрібно буде зробити декілька нескладних дій:

 • кілька днів харчуватися правильно, виключаючи жирну і смажену їжу, бобові, газооутворюючі продукти і напої;
 • безпосередньо в день консультації зробити промивання кінцевих відділів шлунково-кишкового тракту шляхом використання клізми.

Записуючись на огляд, в нашому медичному центрі вам детально розкажуть про підготовку. Не відкладайте консультацію у проктолога! Усе не так складно, як здається на перший погляд! Вирішуйте проблеми швидко з клінікою «Мед-Союз»!

Яким би складним не був ваш індивідуальний випадок – медичний центр «Мед-Союз» завжди прийде на допомогу! Видалення геморою, профілактична консультація, корекція лікування – з цими питаннями щодня звертаються до нас сотні жителів міста Суми та області. Запишіться на прийом до проктолога, і вже зовсім скоро ви зможете позбутися від неприємних захворювань, які псують ваше життя!

Лікарі
Telegram Viber Зателефонувати