Аудіометрія

Аудіометрія – це медичний процес вимірювання слухової чутливості та вивчення аудіометричних параметрів. Даний метод ефективний для діагностики та оцінки слуху; проводиться за допомогою спеціального обладнання – аудіометра, на основі точних даних якого спеціаліст може визначити причини та характер зниження слухового сприйняття, виявити різноманітні патології.

При своєчасному зверненні до лікаря та проходженні даного дослідження ви отримуєте можливість максимально вчасно почати необхідну терапію, скеровану на покращення та відновлення слухової функції.

Як проводиться аудіометрія в медичному центрі Мед-Союз

Наша клініка забезпечена сучасним обладнання, яке дозволяє проводити усі види обстежень швидко та безпечно. Для визначення гостроти слуху та його чутливості до звукових коливань різної частоти ми придбали аудіометр Auditus-A1.

Діагностика проходить у спеціальному приміщенні з шумоізоляцією та займає від 10-15 хвилин до години. Прилад фіксує аудіограму з графічним зображенням роботи органів слуху та вказує навіть на мінімальні порушення кожного вуха. Отримані графічні результати розшифровуються лікарем, надають вичерпну інформацію щодо дефектів звукосприйняття. У разі виявлення аномалій спеціаліст визначає план лікувальних заходів, необхідність в слуховому апараті та надає вичерпну консультацію пацієнту щодо його стану.

Дана діагностика слуху є безпечна. Ми подбали про комфортні умови, щоб кожен пацієнт при зверненні до компетентного спеціаліста нашого медичного центру отримав вичерпну інформацію щодо стану свого здоров’я та при необхідності план лікувальних дій.

Показання до проведення аудіометрії:

  • Запальні процеси середнього вуха, отит.
  • Гострі та тривалі ЛОР-захворювання.
  • Погіршення слухової функції, шум у вухах.
  • При виборі слухового апарата.
Telegram Viber Зателефонувати