Реабілітація неврологічних хворих

Перенесені захворювання нервової системи, можуть нести за собою безліч неприємних наслідків. І тоді потрібна комплексна допомога реабілітолога, невропатолога, психотерапевта. У клініці «Мед-Союз» займаються реабілітацією неврологічних хворих в Сумах.

Що включає в себе реабілітація неврологічних хворих?

Реабілітація неврологічних хворих – це комплекс заходів, які спрямовані на відновлення функцій організму пацієнта (рухові функції, когнітивні, чутливі функції). Реабілітація вимагає втручання кількох фахівців: невропатолога, реабілітолога, масажиста, психіатра і завжди проводиться в декілька стадій.

Найчастішими неврологічними захворюваннями, які можуть повести за собою порушення функцій, є:

  • розсіяний склероз;
  • хвороба Паркінсона;
  • геморагічний інсульт і т.п.

Нерідко проблеми можуть принести і травми головного і спинного мозку.

Реабілітація неврологічних хворих в клініці «Мед-Союз» відбувається в кілька стадій:

  1. Комплексна діагностика стану пацієнта на даний момент. Зазвичай, звертаючись до реабілітолога і невропатолога, на руках у пацієнта є ряд необхідних обстежень. Але не всі з них показують картину, яка є на даний момент. Саме тому необхідно створити нові: УЗД, аналізи, ЕКГ, енцефалограмму, РЕГ та інші необхідні обстеження, які призначить лікар.
  2. Після діагностики, починається стадія інтенсивної терапії, яка проводиться в стінах стаціонару медичного центру «Мед-Союз».
  3. Після інтенсивної терапії, пацієнт може продовжувати відновлення в стінах свого дому, виконуючи ряд розпоряджень реабілітолога, невропатолога та інших спеціалістів. На цій стадії важливо відповідально займатися реабілітацією за планом лікарів.

Реабілітація неврологічних хворих – процес комплексний і досить складний, який вимагає серйозної витримки від пацієнта і його рідних. У клініці «Мед-Союз» для вас працює компетентний персонал, який постійно стикається зі складними випадками в житті пацієнтів. Пам’ятайте, що не буває безвихідних ситуацій! Ніколи не варто опускати руки! Записуйтеся на консультацію до реабілітолога, для того щоб більше дізнатися про комплексну реабілітацію хворих в клініці «Мед-Союз».

Telegram Viber Зателефонувати