Ревматолог

Хто такий ревматолог?

У розумінні багатьох пацієнтів лікуванням кісткових хвороб займається ортопед або травматолог. Про такого лікаря, як ревматолог, далеко не всі навіть чули. Коли людина отримує направлення до цього вузького спеціаліста, то виникає запитання: «Які захворювання лікує лікар-ревматолог?». Насправді хвороб досить багато: артроз суглобів, ревматизм, подагра, остеопороз, остеоартроз і багато інших недугів. Словом, лікуванням всіх захворювань, що пов’язані з суглобами, займаються лікарі ревматологи. Суми мають можливість звернутися за допомогою до кращих лікарів міста та області, які ведуть свій прийом в медичному центрі «Мед-Союз».

Наші фахівці не тільки вислухають вас, призначивши препарати від ревматизму, але і визначать причину захворювання, запропонують варіанти консервативного лікування, що включать комплексний підхід: медикаментозна терапія, фізіотерапевтичні процедури, профілактичні заходи. Не бійтеся довірити нам лікування суглобів! Суми вибирають «Мед-Союз» вже багато років!

Коли потрібно звертатися за допомогою до ревматолога?

Зазвичай до цього лікаря йдуть, маючи направлення від суміжних фахівців. Консультація ревматолога в Сумах може бути надана і без направлення, якщо пацієнт самостійно виявив дивні симптоми, що викликають підозри:

  • часті больові відчуття в суглобах рук або ніг, які посилюються на зміну погоди;
  • виникнення судинних сіток на шкірі, ущільнень під шкірою ніг або рук;
  • постійні набряки ніг, які супроводжуються болем;
  • зміна кольору шкіри на руках або ногах.

Ревматологія – досить вузька, але при цьому важлива галузь медицини. Саме тому, як тільки у вас виникли вищевказані симптоми, слід неодмінно звернутися за допомогою! Вам обов’язково допоможе ревматолог в Сумах. Ціна на консультацію фахівця представлені на нашому сайті.

Нерідко після УЗД колінного суглоба або рентгена лікарі радять сходити на прийом до ревматолога. У такому випадку теж не слід нехтувати рекомендацією! Своєчасне виявлення хвороби допоможе якнайшвидше позбутися її.

Що включає в себе консультація лікаря-ревматолога?

Будь-який прийом у лікаря починається з бесіди. Пацієнт повинен максимально точно описати свої скарги, відчуття, розповісти про симптоми, які особливо турбують. Якщо є аналізи, включаючи загальний аналіз крові або УЗД суглобів, слід взяти їх з собою на консультацію. Ознайомившись з вашими скаргами та результатами досліджень, лікар може оглянути суглоби. Якщо ж ніяких обстежень ви не робили, можливо, додатково ревматолог вам призначить:

  • рентген або УЗД суглобів;
  • аналіз крові на ревмопроби;
  • зробити ЕКГ;
  • здати загальний аналіз сечі.

Усі ці обстеження можна зробити у нас, в клініці «Мед-Союз». Лікування ревматизму, артритів, подагри буде комплексним і ефективним. Після всіх отриманих результатів обстежень, ревматолог розповість вам, як вилікувати хворі суглоби.

У нашому медичному центрі розуміють, наскільки складно літнім людям звернутися за допомогою до лікаря. Дорога, поїздка в транспорті, сходи – все це приносить дискомфорт і больові відчуття, коли захворювання знаходиться в стадії загострення. У «Мед-Союзі» можна замовити таку послугу, як виїзд лікаря додому. У Сумах ревматолог зможе приїхати до вас додому!

Отримавши подальший план дій, ви зможете почати лікування. Можливо, доведеться шукати провокуючі фактори, звертаючись за консультацією до гінеколога, невролога, гастроентеролога або ендокринолога. На консультації лікар-ревматолог також розповість про те, які профілактичні заходи потрібно регулярно робити після того, як захворювання буде ліквідоване.

Болять суглоби? Чого ж ви чекаєте?!

Коли люди починають самолікування народними засобами, вони навіть не розуміють, що не тільки не приносять користі своєму організму таким лікуванням, але ще і шкодять! Хвороби ревматологічного характеру несуть в собі величезну кількість першопричин, що часто зовсім не пов’язані з вогнищем запалення в суглобі. Перенесені інфекції, гінекологічні захворювання, порушення гормонального фону або лор-захворювання – все це може спровокувати артрити, артрози, ревматизм та інше. Давайте будемо до себе уважні! Краще рішення – зателефонувати і записатися на консультацію ревматолога в «Мед-Союз»! Довіряйте кращим – лікуйтеся ефективно!

Лікарі
Telegram Viber Зателефонувати