Кольпоскопія

 

Кольпоскопія є одним з найпростіших та нешкідливих методів діагностики захворювань шийки матки, таких як: ектопія, дисплазія, рак шийки матки. Кольпоскоп – це прилад, що зовнішньо схожий з мікроскопом. Таке обладнання надає можливість лікарю побачити тканину піхви та шийки матки під збільшенням у 10-30 разів. Процедура абсолютно безболісна та складається з двох етапів:

  1. Спочатку за допомогою вагінальних дзеркал лікар відкриває шийку матки для огляду, обробляє її 3% розчином оцту. Через декілька секунд відбувається спазм капілярів, при цьому капіляри в патологічному вогнищі не реагують на оцет.
  2. Відразу після першого етапу проводиться проба Шилера. Лікар обробляє шийку матки розчином люголя, який містить йод. В цей момент здорова тканина рівномірно зафарбовується у коричневий колір, а змінена тканина, при цьому, не зафарбовується. Оскільки патологічні вогнища чітко візуалізуються, лікар має можливість взяти прицільну біопсію, як що є така неодхідність.

Кольпоскопія , яка дозволяє своєчасно діагностувати різні патологічні стани шийки матки, є обовязковим методом обстеження жінкам з 18 років, котрі живуть статевим життям. Її слід проводити 1 раз на рік з профілактичною метою.

У медичному центрі «Мед -Союз» це дослідження проводиться сучасними кольпоскопами МК-200 та МК-400. Ми маємо можливість надавати результати з кольоровими фото в заключенні, а також під час дослідження, пацієнтка має можливість спостерігати за дослідженням завдяки відеомонітору.

Задля більшої зручності, в клініці «Мед-Союз» є можливість зробити кольпоскопію під час обстеження у гінеколога. Тобто, здійснюючи регулярний огляд 1 раз на рік у лікаря, ви одразу можете зробити й цю процедуру.

Потурбуйтеся про своє жіноче здоров’я! Наш компетентний персонал клініки дружелюбно відноситься до кожної жінки, розділяючи її занепокоєння. Записуйтеся на обстеження в реєстратурі клініки «Мед-Союз».

Telegram Viber Зателефонувати