Терапія

Напевно кожна людина хоч раз у житті стикалася з захворюваннями, які хоч і не є дуже серйозними, але, в той же час, приносять дискомфорт і знижують якість життя. У таких випадках на допомогу прийде стаціонарне лікування. Однак лежати в палатах державної клініки хочуть далеко не всі. У медичному центрі «Мед-Союз» у вас є можливість пролікуватися в комфортній клініці, отримавши максимум уваги від лікарів і всього медичного персоналу.

Відділення терапії в стаціонарі клініки «Мед-Союз»

Терапія – це комплекс заходів, який застосовується для лікування захворювань без хірургічного втручання, а також для зняття симптомів деяких хвороб.

Терапевти застосовують такі методи для лікування хворих:

  • медикаментозне лікування – застосування відповідних препаратів у вигляді суспензій, таблеток, сиропів, порошків і крапельниць;
  • імунотерапія – застосування різних методів для підвищення здатності організму чинити опір згубному впливу деяких зовнішніх чинників;
  • лікувальна фізкультура – комплекс простих і легких вправ, спрямованих на зміцнення м’язів;
  • фізіотерапія – лікування за допомогою тепла, світла, струму, магнітного випромінювання і т.д .

У більшості випадків достатньо дотримуватися рекомендацій лікаря, залишаючись вдома, проте іноді необхідна госпіталізація. У такому випадку всі ті ж процедури (крапельниці, ЛФК, фізіотерапія) проходять під наглядом лікаря. Це робиться для того, щоб бачити всі зміни в стані хворого. Такий формат лікування дозволяє відстежити прогрес.

Де можна пройти комплексне терапевтичне лікування в Сумах?

Клініка «Мед-Союз» в Сумах не дарма вважається однією з кращих в Сумах і області, оскільки саме тут ви можете отримати якісне обслуговування і ефективне лікування. Тут на вас чекають комфортні умови перебування, демократичні ціни на послуги, новітнє європейське діагностичне обладнання і палати з приємним інтер’єром.

Telegram Viber Зателефонувати