Кардіолог

Людський організм можна порівняти зі складним механізмом унікальної машини, де кожен орган є незамінною деталлю і виконує свою роль. Серце – це двигун, без якого робота інших деталей буде просто неможливою. І якщо інші деталі вміють сигналізувати про те, що виходять з ладу, то серце часто мовчить «до останнього». Людина, в постійних клопотах, просто не помічає того, що ось уже декілька місяців страждає від сильної задишки, від того, як сильно стукає серце перед сном, не рахує, скільки чашок кави було випито за день. А потім  стикається з неприємними сюрпризами: аритмією, міокардитом, ішемічною хворобою. Щоб не потрапити в неприємності, важливо регулярно відвідувати кардіолога.

Чим займається кардіолог?

Кардіолог – це лікар, який займається лікуванням захворювань, що виникають через порушення в роботі серця, судин. Фахівець також займається діагностикою та лікуванням вроджених патологій серцево-судинної системи, плановими обстеженнями пацієнтів, профілактикою хвороб і реабілітацією пацієнтів після перенесених інсультів, інфарктів, нападів ​​аритмії.

Кардіолог в «Мед-Союзі» займається діагностикою та лікуванням таких захворювань:

  • інфаркт міокарда;
  • інсульт;
  • ішемічна хвороба серця;
  • міокардит;
  • ендокардит;
  • порок серця;
  • аритмії.

Залежно від ваших скарг та від того, на якій стадії розвитку перебуває ваше захворювання, лікар-кардіолог призначає необхідні методи діагностики. Після отримання результатів призначається лікування. У деяких випадках можна обійтися профілактичними заходами і медикаментозним лікуванням, а в деяких, особливо важких, єдино можливим варіантом буде оперативне втручання. На консультації лікар повністю розповідає вам про картину здоров’я вашого серця, яка є на сьогоднішній день.

Як часто потрібно звертатися на консультацію до кардіолога в Сумах?

Людям, які досягли 40-річного віку, необхідно регулярно робити ЕКГ (електрокардіограму) і відвідувати кардіолога 1 раз на рік, навіть якщо скарги відсутні. А тим, кому діагностували хвороби серцево-судинної системи, необхідно консультуватися з фахівцем хоча б раз на півроку. Якщо ж ви виявили у себе тривожні симптоми, такі як: задишка, запаморочення, прискорене серцебиття, підвищений артеріальний тиск, то проконсультуватися з кардіологом необхідно негайно!

У приватному медичному центрі «Мед-Союз» у вас є можливість зробити УЗД серця, зробити ЕКГ та холтерівське моніторування і, звичайно ж, проконсультуватися з кардіологом. Широкий спектр діагностичних методів і компетентність фахівців дозволяють нашим пацієнтам підтримувати свій організм завжди в тонусі! 

Лікарі
Telegram Viber Зателефонувати