Анестезіологія

Сьогодні існує безліч методик лікування різних захворювань, які передбачають досить болючі маніпуляції з людським тілом. Для того щоб знизити больові відчуття або чутливість організму до певних дій, в 1847 році була винайдена анестезія (до цього лікарі використовували хлороформ).

Що таке анестезія?

Анестезія – це комплекс заходів і дій, застосування яких направлене на зниження больових відчуттів або притуплення реакції тіла пацієнта на медичні маніпуляції. Цим займається лікар-анестезіолог. Анестезія буває декількох видів. Серед них:

  • загальна анестезія (наркоз) – повне уповільнення діяльності центральної нервової системи, яке призводить до повної втрати свідомості, больових відчуттів, а також розслаблення м’язів. Використовується при тривалих і складних хірургічних втручаннях;
  • седація – медикаментозне «відключення» людини, тобто, виведення його зі свідомого стану, при якому пропадає рефлекторна функція (відповідь організму на зовнішній вплив). В основному седація застосовується при вправленні вивихів, колоноскопії (ендоскопія прямої кишки), медичному аборті;
  • місцева анастезія – використовується для зниження больових відчуттів при місцевому хірургічному втручанні за допомогою анестетиків. Даний вид анестезії використовується в стоматології, при накладенні швів, видаленні нашкірних утворень і т.п.

Де знайти досвідченого анестезіолога в Сумах?

Кожному пацієнту, який готується до хірургічного втручання, ендоскопії, болючої або просто неприємної процедури, хочеться знайти фахівця, який зможе зробити анестезію так, щоб майбутня процедура була максимально комфортною і безболісною. Такого анестезіолога, який зможе задовольнити всі вимоги пацієнта, можна знайти в місті Суми, а саме в приватній медичній клініці «Мед-Союз». Тут вам гарантують якісну, індивідуально підібрану, анестезію, за помірними цінами.

 «Мед-Союз» – це першокласна медична допомога і комфортні умови перебування! Наші фахівці підберуть найбільш комфортний для вашого організму метод анестезії.

Telegram Viber Зателефонувати