Реабілітація ортопедичних хворих

Команда клініки «Мед-Союз» відповідально підходить до реабілітації хворих, які перенесли ортопедичні захворювання або травми. Компетентні лікарі і новітнє обладнання – запорука якісної і швидкої реабілітації людей з порушеннями будови і функцій опорно-рухової системи.

Ортопедичні захворювання – складні і небезпечні, а значить, організм пацієнта вимагає подальшої реабілітації. Закономірно, що чим більше і сильніше організм піддавався впливу хвороби, тим тривалішим і серйознішим повинен бути період відновлення.

Методи реабілітації ортопедичних хворих

Оскільки основними методами лікування ортопедичних захворювань є операції і накладення гіпсових пов’язок, м’язи і зв’язки в ураженій ділянці тимчасово втрачають можливість виконувати свої функції, тому вони слабшають і після одужання пацієнта потребують зміцнення. До основних методів відновлення і зміцнення скелетних м’язів відносяться:

  • лікувальна фізкультура – комплекс легких вправ для розробки м’язів;
  • розтяжка – підвищення гнучкості м’язів;
  • фізіотерапія – вплив на м’язи і суглоби теплом, магнітним випромінюванням, струмом, світлом і т.д .;
  • електростимуляція – вплив на тканини електричним струмом для поліпшення їх функцій;
  • рефлексотерапія – метод, який полягає у впливі на біоактивні точки людського тіла;
  • ерготерапія – допомога в повному відновленні навичок самообслуговування після особливо важких захворювань;
  • спеціальні дієти – підвищення вмісту в раціоні того чи іншого хімічного елемента / вітаміну для поліпшення функції певних органів.

Де знайти досвідченого реабілітолога в Сумах?

Запорука одужання хворого – його бажання зцілитися і, звичайно ж, досвідчений лікар, який йому в цьому допоможе. Якраз такого доктора ви й  зможете знайти в приватній медичній клініці «Мед-Союз».

Кваліфіковані фахівці, першокласне обладнання та прекрасні умови перебування – клініка «Мед-Союз» надасть вам всі необхідні складові швидкого і легкого одужання!

Telegram Viber Зателефонувати