Ультразвукові дослідження

Ультразвукові дослідження – одні з найпопулярніших обстежень, які призначають лікарі різних спеціалізацій своїм пацієнтам. Завдяки високій інформативності, даний метод діагностики відмінно зарекомендував себе в гінекології, урології, кардіології, мамології, педіатрії та багатьох інших галузях медицини.

Не так давно зробити УЗД в Сумах було досить проблематично, оскільки не у всіх поліклініках було потрібне обладнання, але з появою центру «Мед-Союз» УЗД стало одним з найбільш інформативних і доступних обстежень в місті. Нашою незаперечною перевагою є якісне європейське обладнання високої чіткості, що дозволяє максимально точно визначити діагноз.

Надаючи послуги ультразвукових досліджень, ми пропонуємо зручну систему запису. Просто зателефонуйте і запишіться на прийом, щоб прийти в призначений час. У нас ви не будете гаяти свій час в чергах!

Потурбуйтеся про своє здоров’я вже зараз! Діагности нашого медичного центру розвіють усі сумніви стосовно вашого здоров’я. Краще зараз зробити УЗД недорого, щоб потім не витрачати захмарні суми на лікування запущених захворювань! Використовуйте можливість бути здоровим тут і зараз.

У нашій клініці можна зробити такі обстеження:
Лікарі
Telegram Viber Зателефонувати