Мамолог

 

Захворювання молочних залоз можуть зненацька застати кожну жінку, коли вона до цього не була готова. Кісти, мастопатії, новоутворення нерідко змушують прекрасну половину людства зупинитися, подбати про себе, замислитися над тим, як важливо вчасно обстежуватися. Адже якщо вчасно не помітити проблему, то потім вона може привести до  раку грудей, який так поширений в наш час.

Хто такий мамолог?

Мамолог – це лікар, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань молочних залоз. До речі, до мамолога звертаються не тільки жінки, але й чоловіки, так як з кожним роком фіксується все більше випадків захворювань на рак грудної залози у ​​чоловіків. Мамолог оглядає молочні залози, пальпує їх, призначає ряд діагностичних заходів і розбирається в причинах виникнення захворювання (якщо такі є).

До діагностичних методів, які допомагають поставити більш точний діагноз, відносяться:

  • УЗД грудей;
  • мамографія.

Окрім цього, в залежності від тяжкості випадку, можуть призначатися аналізи крові на онко-маркери, а також пункція молочних залоз.

Як часто потрібно відвідувати мамолога в Сумах жінкам?

Жінкам репродуктивного віку необхідно відвідувати мамолога та робити УЗД молочних залоз хоча б 1 раз на рік, навіть при відсутності скарг. Якщо ж жінка знає про те, що у неї є якась проблема (новоутворення в грудях, кіста, мастопотія), то бажано звертатися до мамолога 1 раз у півроку. Лікарем може бути призначена мамографія або аналізи, якщо ситуація різко почне погіршуватися.

Варто відзначити, що годуючим мамам теж необхідні консультації мамолога (особливо перед завершенням і після завершення грудного вигодовування). Під час годування можуть виникати мастити. Як тільки жінка помічає в період годування болючі відчуття, нагрубання, відчуває, що груди стають гарячими, то слід негайно звернутися до мамолога. Лікар зможе призначити ряд фізіотерапевтичних процедур, які зможуть врятувати ситуацію.

У клініці «Мед-Союз» є вся необхідна апаратура для проведення комплексного обстеження грудей. Тут працюють мамологи з великим досвідом роботи, які ретельно оглянуть вас, оцінять, наскільки складна ситуація, запропонують найбільш ефективні способи лікування. Записуйтеся на консультацію в медичний центр «Мед-Союз»! Профілактичні обстеження – кращий спосіб уберегти себе від серйозних захворювань молочних залоз!

Лікарі
Telegram Viber Зателефонувати