Лазерна інтимна пластика та омолодження 

З віком, після пологів  та під впливом інших факторів жінки відзначають проблеми в інтимній сфері. Типові скарги, з якими звертаються до свого гінеколога – це дискомфорт і сухість в інтимній зоні, зниження чутливості. Багато пацієнток вважають, що це вікова норма, або так і повинно бути після народження дитини. Але це зовсім не так. 

Іще один неприємний та досить некомфортний симптом, із яким жінки часто соромляться йти до лікаря – нетримання сечі (самовільне сечовиділення під час чхання, кашлю і заняття спортом). І проблема, яку можна вирішити усього за кілька процедур, заважає пацієнткам жити нормальним життям роками. 

Відновити тонус, форму і фізіологічні функції жіночих статевих органів можна в клініці “Мед-Союз” за допомогою процедури лазерного омолодження інтимних органів лазером Fotona.

Лазерне омолодження (інтимне) – це неінвазивна лікувальна процедура, спрямована на пластику статевих органів. Маніпуляція не є операцією, не пов’язана з больовими відчуттями, триває від 15 до 30 хвилин і вирішує проблеми фізіологічного та естетичного характеру. 

Показання до процедури вагінопластики:

 • розтягнуті стінки піхви або “широка піхва”. Цей синдром зазвичай спостерігається після пологів і під час менопаузи;
 • опущення стінок піхви I і II ступеня;
 • нетримання сечі;
 • дистрофія слизової піхви і зовнішніх статевих органів;
 • вагінальна сухість і дискомфорт;
 • часті рецидиви вульвовагініту;
 • склерозуючий ліхен.

Також процедура дозволяє усунути:

 • рубці після розривів під час пологів, епізіотомії, перінеотомії;
 • естетичні недоліки на шкірному покриві промежини, які можуть виникати після оперативного видалення кісти бартолінової залози, папілом, операцій на зовнішніх статевих органах;
 • пігментні плями в інтимній області (так зване освітлення лазером).

Як це працює?

Промінь, спрямований на стінки піхви, дозовано і рівномірно прогріває тканини. Нагрівання стінок запускає синтез колагену і еластину, які утворюють каркас м’язового органу. Паралельно відбувається відновлення епітелію слизової. В результаті підтягуються та звужуються стінки піхви, малі та великі полові губи.

Окрім ліфтингу, запускаються процеси вироблення власного колагену та еластину, повертається природна секреція і зволоженість інтимної зони, а разом із нею і втрачена чутливість. В тканинах посилюється кровотік і процеси обміну. Біоценоз і рівень рН наближаються до нормальних показників.

Вже після однієї такої процедури пацієнтки клініки “Мед-Союз” відзначають значне покращення тонусу статевих органів та повернення приємних відчуттів. 

Для кого підходить процедура

Лазерне вагінальне омолодження найчастіше виконують жінки, що народжували і  яким потрібно усунути проблеми статевої системи після пологів. Також, за даною послугою звертаються пацієнтки після 45 років, позбавляючись таким чином від патологічних змін, викликаних процесами старіння і гормональним збоєм.

Але, призначення цієї процедури значно ширше. Її можна проводити для оновлення тонусу органу взагалі без будь яких показань. Завдяки цьому зникають біль і неприємні відчуття під час сексу, з’являється і посилюється оргазм, в цілому інтимне життя пари стає яскравішим і більш насиченим.

Протипоказання до проведення даної процедури:

 • вагітність;
 • лактація;
 • хвороби жіночої статевої сфери у гострій фазі;
 • опущення стінок піхви III ступеня (коригується тільки хірургічним шляхом);
 • онкозахворювання.

Перед процедурою необхідна підготовка:

 • гінекологічний огляд і консультація лікаря-гінеколога;
 • мазок на флору, щоб виключити гострий запальний процес та при необхідності провести санацію піхви;
 • мазок на цитологію, дійсний 12 місяців;
 • обстеження на ВПЛ – штами високої онкогенності, загальний аналіз крові,  загальний аналіз сечі, ультразвукове дослідження органів малого тазу – за показаннями лікуючого лікаря.

Як проходить процедура

Це безболісна процедура, тому вона не потребує знеболення або наркозу. 

Лазерна насадка вводиться в піхву: в ході маніпуляції відчувається прогрівання і невелика вібрація, яка визиває мінімальні неприємні відчуття. Після проведення процедури пацієнтка може продовжувати звичний спосіб життя, госпіталізація не потрібна. 

Терапевтичний курс передбачає 1-4 сеансу з інтервалами від 45 до 60 днів між кожним відвідуванням. Це вирішується лікарем індивідуально в залежності від стану пацієнтки.

Етап реабілітації включає в себе статевий спокій на 7 днів, відмову від прийому ванн, відвідування басейнів, саун та різних водойм. Також, потрібно буде обробляти зовнішні статеві органи зволожуючим кремом та уникати механічного пошкодження обробленої ділянки.

Якщо вас турбує одна із наведених вище проблем, або статеве життя втратило яскравість та не приносить бажаного задоволення, запитайте у свого лікаря про можливість проведення лазерного омолодження. Або, просто запишіться на консультацію в клініку “Мед-Союз”. Не відкладайте життя на потім. 

Telegram Viber Зателефонувати