Вирішення гінекологічних проблем за допомогою ербієвого лазера

Досить багато інтимних проблем жінки звикли замовчувати, або ігнорувати. Але, сьогодні вирішити деякі із них можна за допомогою ефективного та безболісного методу лазерної терапії.

Клініка «Мед-Союз» пропонує лікування:

  • різних форм нетримання сечі;
  • опущення стінок піхви;
  • атрофічних станів піхви та вульви;
  • покращення рубцевих змін піхви після травматичних пологів та оперативних втручань.

Лікувальні властивості лазера

Використання ербієвого лазера Fotona в спеціальному режимі в гінекології має лікувальний ефект завдяки тепловому впливу лазерної енергії на тканини. 

Теплова дія не порушує поверхневі шари тканини, тобто не пошкоджує слизову.

Технологія Fotona розроблена для лазерної дії саме в ділянці вульви та піхви. Завдяки використанню спеціальних дзеркал покроково обробляються слизові вульви та піхви  на 360 градусів, навіть з урахуванням зморшок.

Ефект теплової дії призводить до скорочення існуючого колагену та стимуляції синтезу  нового протягом 28 днів. 

В результаті – тканина стає щільною та еластичною. 

До появи лазерних технологій для лікування атрофічних змін вульви та піхви використовували локальну терапію естрогенами, яка може тільки призупинити процес атрофії. При комбінованому лікуванні  лазерною енергією та препаратами естрогенового ряду можливо відновити слизову на довготривалий час.

Як багато процедур необхідно пройти? 

Ефективність та кількість процедур для отримання стійкого клінічного ефекту вирішується індивідуально для кожної пацієнтки. В середньому проводять до 3-4 процедури з інтервалом 4-6 тижнів, через 1 рік повторюють. 

Підтримуючу процедуру необхідно проводити в період, коли новий колаген ще зберігає свої властивості та має ефект від попереднього лікування. 

Повторні процедури проводять через 12-14 місяців.

Вже після першої процедури пацієнтки клініки «Мед-Союз» відзначають значне покращення стану тканин, повернення пружності, та навіть сексуальних відчуттів. 

Лікування опущення стінок піхви 

При опущенні стінок піхви в результаті курсу процедур відновлюється кількість та якість не тільки колагенового каркаса стінок піхви, а й підтримуюча функція м’яз таза. Це веде до підтягування стінок піхви та зменшення важкості опущення стінок піхви на 1 ступінь.  

Максимальна кількість процедур в рамках курсу – до 4 разів. Ця методика ефективно застосовується при лікуванні початкових стадій опущення стінок піхви (1 та 2 ступінь). 

При виражених ступенях опущення лазерна терапія застосовується як для підготовки до оперативного лікування, так і в післяопераційному періоді.

Завдяки застосуванню ербієвого лазера сьогодні можливо проводити лікування різних форм нетримання сечі, опущення стінок піхви, атрофічних станів піхви та вульви, а також покращити рубцеві зміни після травматичних пологів та оперативних втручань.

Отже, не відкладайте жіноче здоров’я «на потім»! Запишіться на консультацію до спеціаліста клініки вже сьогодні. 

Telegram Viber Зателефонувати