УЗД І-ІІ-ІІІ триместрів вагітності

УЗД вагітності (1-3 триместр)

У житті кожної жінки настає момент, коли вона стає відповідальна не тільки за своє здоров’я, але і за здоров’я майбутньої дитини. Перебуваючи в утробі матері, малюк переймає її емоційний стан. І якщо життя молодої мами наповнене радістю, впевненістю в здоров’ї малюка, світлими надіями і гарним настроєм, то і майбутнє немовля відчуває себе спокійно.

Як тільки тест на вагітність показав 2 смужки, необхідно зробити перше ультразвукове обстеження. Воно дозволяє підтвердити факт вагітності, встановити її термін, виключити факт позаматкової вагітності. Далі йде 3 планових УЗД, які проводяться в період з 1 по 3-й триместр. Про них ми поговоримо докладніше.

УЗД вагітності до 11 тижнів, 1 триместр

Після того, як вагітна стала на облік у зв’язку з вагітністю, необхідно регулярно виконувати ряд аналізів. Особливо важливо робити перенатальний скринінг. Він дозволяє виявити аномалії розвитку плоду.

У періоді з 11 по 13-й тиждень необхідно зробити перший плановий скринінг. Він включає в себе аналіз крові і ультразвукове обстеження. Спочатку жінка йде на УЗД, під час якого лікар робить необхідні виміри верхньої щелепи плоду і кісток носа. Оцінює загальний перебіг вагітності і прописує всі важливі фактори. Після того, як жінка отримала результат УЗД, вона з ним йде на аналіз крові (біохімічне дослідження крові РАРР-А, В-ХГЧ). У комплексі це обстеження дозволяє виявити або виключити наявність у плоду патологій.

УЗД вагітності на терміні 20-21 тиждень, 2 триместр

Під час другого планового УЗД доктор вже може оцінити стан всього тіла плоду і виключити різного роду аномалії. Під час другого планового ультразвукового обстеження оцінюють також і загальний перебіг вагітності, роблять оцінку ризиків передчасних пологів, виключають затримки в розвитку малюка, дивляться, як розташована плацента. Також на цьому терміні досвідчені діагности можуть визначити, якої статі майбутній малюк.

У клініці «Мед-Союз» ультразвукове обстеження вагітності роблять найкращі лікарі міста Суми та області. Зокрема, є можливість зробити УЗД у: Перепічай С.В., Єгорова О.А .

УЗД вагітності на терміні 29-30 тижнів, 3 триместр

Дане ультразвукове обстеження дозволяє вже повністю оцінити стан майбутньої дитини. Також робиться допплерометрія, що дає можливість виключити кисневе голодування плода.

Після 32-го тижня ультразвукові дослідження можуть призначатися лікарем в тому випадку, якщо виникають якісь підозри і тривоги стосовно здоров’я майбутнього малюка. Але ці обстеження вже не будуть плановими.

Варто зазначити, що кожна мама має право зробити ту кількість УЗД під час вагітності, яку вважатиме необхідною. Процедура є нешкідливою і безболісною. Ультразвукові апарати нового покоління в клініці «Мед-Союз» дозволяють визначити патології з точністю в 95%.

Записуйтеся на обстеження в реєстратурі медичного центру «Мед-Союз» і будьте впевнені у здоров’ї вашого майбутнього малюка!

Telegram Viber Зателефонувати