Медикаментозний сон

Велика кількість людей відмовляється від колоноскопії тільки тому, що це дуже болюча і психологічно некомфортна процедура. Даний вид діагностики є досить інформативним і не має аналогів. Сучасна медицина знайшла вихід – медикаментозний сон. У цій статті ми розповімо про особливості використання анестезії, розвіємо міфи та спробуємо розповісти вам про плюси такого знеболювання.

Поняття медикаментозного сну

Медикаментозний сон (або медикаментозна садація) – це різновид анестезії, дія якої запускається завдяки використанню спеціальних седативних препаратів нового покоління, занурюючи пацієнта в поверхневий сон з метою знеболення та усунення психологічного дискомфорту під час діагностичних і лікувальних процедур. На відміну від анестезії, що використовується під час операцій, в медикаментозній садаціі не використовують наркотичні добавки. Такий вид знеболювання легко переноситься та абсолютно безпечний для здоров’я.

Медикаментозний сон має ряд особливостей і переваг:

  • через 20-30 хвилин після процедури пацієнт з легкістю і без неприємних спогадів може йти у своїх справах, залишаючись в адекватному фізичному, моральному і психічному стані;
  • пацієнт може бути впевненим у безпечності такого виду анестезії, оскільки під час процедури постійно присутній лікар-анестезіолог. Стан контролюється також і спеціальним обладнанням;
  • пробудження легке й комфортне;
  • доза препаратів підбирається завжди індивідуально, враховуючи особливості організму пацієнта.

Як готуватися до медикаментозного сну?

Перш за все, потрібно налаштувати себе на те, що це не страшно і робиться виключно заради комфортної та безболісної процедури. Також потрібно знати, що:

  • не рекомендується вживати їжу і воду перед діагностичними або лікувальними маніпуляціями, які будуть проводитися в медикаментозному сні. Бажано не їсти за 12 годин і не пити за 4 години до процедур;
  • правдиво і точно відповісти на всі запитання, які буде ставити лікар-анестезіолог.

Роз’яснити всі ваші запитання допоможе консультація лікаря-гастроентеролога. У «Мед-Союзі» ви отримаєте якісну діагностику на найкращому обладнанні, і компетентну допомогу обласних фахівців.

Чи можна провести колоноскопію без медикаментозного сну?

Безумовно, якщо ви спокійно ставитеся до маніпуляцій такого характеру. Якщо ж при згадці одного лише слова у вас сильніше починає битися серце, то краще скористатися сучасними медичними благами у вигляді медикаментозного сну. Навіщо зайвий раз піддавати організм стресу, якщо можна все зробити в спокійній атмосфері? До того ж, лікар-ендоскопіст матиме можливість максимально чітко і зосереджено, без зайвого поспіху, ефективно провести обстеження.

У перелік послуг клініки «Мед-Союз» включена колоноскопія з медикаментозним сном. Ціна на цю процедуру вища, ніж на діагностику без садаціі, однак ви будете впевнені в тому, що нічого не відчуєте!

Залиште всі неприємні відчуття від діагностики в минулому! «Мед-Союз» – нові можливості сучасної медицини!

Telegram Viber Зателефонувати