Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення, так чи інакше, стикається з даним захворюванням.

Пункційна біопсія щитоподібної залози здійснюється шляхом забору тканини для подальшого її дослідження і є одним з найважливіших методів в своєчасній діагностиці та лікуванні патології. Біопсія щитоподібної залози не веде за собою обов’язкове операційне втручання. Статистика досліджень говорить про те, що подальшої операції потребують тільки 5% обстежених пацієнтів, які мають для цього показання.

Принцип пункційної біопсії щитоподібної залози

Даний метод швидкий і безпечний. Він досить легко переноситься пацієнтами. Підготовка до пункції щитоподібної залози не має будь-яких протипоказань і обмежень для звичного життя пацієнта. Сама процедура безболісна, по відчуттях схожа з внутрішньом’язовою ін’єкцією. У ході процедури застосовується місцеве знеболення, а також використовуються одноразові стерильні інструменти, у цілях безпеки проведення забору тканини. Також можливий повторний забір матеріалу для додаткового дослідження.

Після проведення процедури можна повертатися в звичний темп роботи, не протипоказане водіння транспорту і прийом душа.

Показання до біопсії пункції щитоподібної залози

 Показанням до біопсії пункції щитоподібної залози є будь-які утворення в тканині щитоподібної залози понад 1 см.

Протипоказання – наявність будь-яких ЛОР-захворювань.

Які можуть бути наслідки після процедури?

Після проведення біопсії можливі запаморочення, пощипування в місці проколу, невелика синюшність. Це тимчасові незручності, котрі не доставлять вам серйозного дискомфорту.

Зазвичай направляє на пункційну біопсію пацієнта лікар-ендокринолог. Для того щоб зробити обстеження, вам необхідно попередньо записатися в реєстратурі клініки «Мед-Союз». Нашими перевагами є:

  • високий професіоналізм лікаря, який проводить процедуру;
  • доступна ціна;
  • попередній запис, котрий мінімізує ваші очікування біля кабінету.

Телефонуйте в «Мед-Союз» і записуйтеся на пункційну біопсію щитоподібної залози. Пам’ятайте, що своєчасне обстеження здатне вберегти вас від серйозних хвороб!

Telegram Viber Зателефонувати