Спірографія

Що таке спірографія?

Спірографія – це процедура, котра направлена на діагностику стану й працездатності легень. За допомогою спірографії збирають основні показники роботи цих дихальних органів. Коли необхідно зробити спірографію? В Сумах це обстеження зазвичай роблять тільки після того, як його призначив лікар. Призначити спірографію може:

 • кардіолог;
 • пульмонолог;
 • алерголог.

Які є показання для проведення спірографії в Сумах?

 1. Перший показник – порушені функції дихання. Спірографія дозволяє визначити, чи є у пацієнта такі захворювання, як: пневмоторакс, спайкова хвороба легенів/бронхів, плеврит, емфізема і т.п.
 2. Другий показник – наявність патологій обструктивного характеру. У більшості випадків ці патології виникають через утруднене проходження кисню до органів дихання. Причиною можуть стати: хронічна бронхіальна астма, пухлини в легенях, захворювання бронхів, трахей або горла.
 3. Третій показник – загальне обстеження організму, для того щоб знайти причину поганого самопочуття або затяжного кашлю. У цьому випадку дане обстеження може бути призначене в комплексі з аналізами крові, ЕКГ, ЕЕГ, рентгену.
 4. Четвертий показник – планова спірографія, котра необхідна працівникам, робота яких відбувається на підприємствах зі шкідливими випарами або пилом.
 5. П’ятий показник – спірографія перед проведенням планової хірургічної операції.

Алгоритм проведення спірографії в Сумах

 1. Проводити цю процедуру необхідно зранку або в день. Необхідно перед цим за 2 години вжити легкий сніданок. На дослідження в кабінет слід заходити не одразу після прибуття у клініку, а після того, як ви відпочили у сидячому положені протягом 10-15 хвилин. Тобто, приходити на процедуру потрібно за 15-20 хвилин раніше, щоб відпочити.
 2. Якщо ви палите, то необхідно відмовитися від паління перед процедурою за 3 години.
 3. Після проведення спірографії ви отримуєте результат.

Якщо вам потрібно зробити спірографію, то сміливо звертайтеся в “Мед-Союз”. Зателефонуйте в реєстратуру та запишіться на обстеження!

Telegram Viber Зателефонувати