Холтерівське моніторування

Захворювання серця або будь-які порушення в його роботі здатні вивести з буденного плину життя кожної людини. Адже, як відомо, хвороби серця починають впливати і на інші органи. Кожній людині необхідно відвідувати хоча б 1 раз на рік кардіолога, а також необхідно робити електрокардіограму. Однак в деяких випадках можуть знадобиться більш розширені методи діагностики, такі як: УЗД серця і холтерівське моніторування ЕКГ.

Що таке холтерівське моніторірваніе ЕКГ?

Холтерівське моніторування ЕКГ (добове моніторування ЕКГ, холтер ЕКГ) – це метод електрофізіологічної інструментальної діагностики, який полягає в тривалій реєстрації електрокардіограми в умовах щоденної активності пацієнта з подальшим аналізом отриманого запису.

Що дає це обстеження? Воно дозволяє виявити порушення в роботі серця, навіть якщо вони зустрічаються дуже рідко. Завдяки чому це відбувається? Завдяки тому, що запис ЕКГ ведеться безперервно протягом 1, 2-х, а при необхідності навіть 7-ми діб! Тобто, у лікаря є можливість поспостерігати за роботою серця не 10 хвилин, як на традиційній ЕКГ, а протягом кількох діб.

У чому переваги такого методу?

 Цей метод є не інвазивним і високоінформативним, він широко застосовується як в стаціонарних, як і в амбулаторних умовах для діагностики:

  • ішемічної хвороби серця (ІХС);
  • порушень ритму і провідності серця;
  • для оцінки ефективності лікування серцево-судинних захворювань.

Які показання для проведення холтерівського моніторування в Сумах?

Показаннями для проведення холтерівського моніторингу є такі чинники:

  • порушення ритму і провідності серця;
  • раннє виявлення ішемії міокарда (для чоловіків старше 35 років і жінок старше 40 років бажано робити холтер один раз на три роки), для пацієнтів з кардіологічними захворюваннями – раз на рік;
  • ведення контролю антиаритмічної терапії;
  • ведення контролю антиішемічної терапії (до проведення лікування і через три тижні після нього);
  • при супутніх синдромах і станах (хвороби щитоподібної залози, тиреотоксикозі, високому рівні холестерину);
  • планована вагітність або при вагітності на будь-якому терміні (якщо діагностуються порушення в роботі серця) – одноразово.

Як записатися на холтерівське моніторування в Сумах в клініку «Мед-Союз»? Чи потрібне для цього направлення?

Записатися на обстеження необхідно в реєстратурі клініки «Мед-Союз» по телефону. Для проведення цього обстеження не потрібне спеціальне направлення від кардіолога.

Здоров’я вашого серця – понад усе! Адже саме зі здоров’я серцево-судинної системи починається здоров’я всього організму!

Telegram Viber Зателефонувати