Давайте українською?
Давайте!
Залишити р*сійську

Функціональна діагностика для дітей

Функціональна діагностика для дітей в медичному центрі Мед-Союз представлена широким переліком сучасних методик, які дозволяють досліджувати стан різних органів, систем та виявити функціональні порушення на доклінічному та клінічному етапах.

Методи функціональної діагностики в клініці Мед-Союз

Електрокардіографія (ЕКГ)

Електрокардіографія (ЕКГ) є одним з методів діагностики серцево-судинних захворювань, проведення якого дозволяє отримати цінну інформацію про функціональний стан серця. Суть даного методу полягає в реєстрацїї електричних потенціалів, що виникають під час роботи серця та в ïx графічному відображенні на дисплеї a6o пaпepi.

Треба розуміти, що не всі параметри серцевої діяльності фіксуються i характеризуються цим методом. ЕКГ описує стан Вашого серця тільки в момент її реєстрації. При появі ознак хвороби необхідно звернутися до лікаря-кардіолога, який за результатами огляду та бесіди з пацієнтом визначить необхідні додаткові до електрокардіографії дослідження (навіть якщо Ви пройшли ЕКГ дослідження i отримали «нормальний», тобто без відхилень результат). 

ЕКГ в нашому центрі проводиться для дітей з 0 років.

Реовазографія (РВГ)

Реовазографія (РВГ) – це метод діагностики, який дозволяє досліджувати функціональний стан судин кінцівок, а також кровопостачання в них. За результатами цього дослідження можна судити про порушення кровообігу, яке у дітей найчастіше обумовлюється порушенням обміну, ендокринними захворюваннями.

РВГ в клініці Мед-Союз проводиться для дітей з 7 років.

Електроенцефалографія (ЕЕГ)

Електроенцефалографія (ЕЕГ) – це метод реєстрації та дослідження біоелектричної активності головного мозку. Процедура проводиться за наявності скарг на втрати свідомості, завмирання, неадекватність поведінкових реакцій, наявність гіперкінезів. ЕЕГ доцільно проводити при peгpecі в навичках та навчанні, для корекцїї та протисудомної тepaпіï, а також за направленням спеціалістів.

ЕЕГ – це безпечний i безболісний метод, який не вимагає госпіталізацїї i може бути проведений багаторазово. Спеціальна підготовка дитини до ЕЕГ не потрібна, виняток – ЕЕГ з депривацією сну. Напередодні фахівці рекомендують обмежити час перегляду телевізора a6o комп’ютерних iгop.

ЕЕГ в нашому медичному центрі проводиться для дітей з 0 років: для найменших пацієнтів до 1 року та  дітей з порушенням поведінкових реакцій пропонуємо ЕЕГ-дослідження за європротоколом (протягом години з відеореєстрацією – проводиться в індивідуальній палаті в стаціонарі).

Додаткові ЕЕГ-дослідження:

  • ЕЕГ на дому.
  • ЕЕГ з депривацією сну. Проводиться як провокаційний метод при наявності пароксизмальних станів (втрата свідомості, усвідомлення пароксизмальних порушень поведінкових реакцій). Підготовка: переривання попереднього нічного сну для дітей до 17 років з 3 годин ночі, для дітей з 17 років – відсутність попереднього нічного сну.
  • Відеомоніторинг EEГ (з 2 годин до 7 годин, під час нічного сну, протягом доби). Підготовка дитини не потрібна. Проводиться в індивідуальній палаті в стаціонарі центру, а також на дому. Призначається при наявності пароксизмальних станів (з втратою свідомості, усвідомлення пароксизмальних порушень поведінкових реакцій), в тому числі під час нічного сну та за призначенням лікаря.

Електронейроміографія (EHMГ)

Електронейроміографія (EHMГ) – це сучасний та високоінформативний інструментальний метод дослідження та аналізу стану периферичної нервової системи, м’язів. Дослідження може складатися з оцінки провідності по нервам за допомогою подачі невеликих електричних імпульсів та реєстрації відповідей з нервів i м’язів – це те, що зазвичай називають стимуляційна.

В залежності від клінічної ситуації може 6ути проведений аналіз стану м’язів за допомогою тонкого голчастого електроду – голчаста електроміографія a6o ЕМГ. Обсяг i тип тестів, що проводяться, цілком i повністю залежить від клінічної ситуації та визначається лікарем функціональної діагностики a6o іншим спеціалістом.

У нашій клініці обстежуються діти з 5 років.

Спірографія

Спірографія – метод дослідження стану зовнішнього дихання. Метод безболісний, неінвазивний та може проводитися багаторазово.

Проведення спірографії потребує підготовки дитини: дослідження проводиться натщесерце a6o через 2 години після їжі, а зранку перед обстеженням відміняються бронходілятатори.

Цей метод проводиться в нашому медичному центрі для дітей з 5 років.

Велоергометрія

Велоергометрія – метод дослідження функціонального стану системи кровообігу, який дозволяє оцінити реакцію серцево-судинної системи у відповідь на дозоване фізичне навантаження.

У дітей проводиться для визначення адаптивних можливостей серцево-судинної системи та толерантності організму до навантаження (при скаргах на погану переносимість фізичного навантаження), для визначення та підбору типу тренування для осіб, які починають тренуватися.

Дане дослідження проводиться для дітей з 12 років. Обмеженням є зріст пацієнта (не менше 150 см).

Лікарі
Telegram Viber Зателефонувати