Масаж

Масаж багато хто сприймає як процедуру розслаблення, але в більшості випадків він грає важливу роль в комплексному лікуванні неврологічних і ортопедичних захворювань. Якщо ж мова йде про дітей, то курс дитячого масажу вже можуть призначати з 2-х місячного віку, особливо, якщо у малюка є вроджені патології або спостерігаються затримки в розвитку. Звичайно ж, масаж використовується вже і в більш пізньому дитячому віці. Особливо ефективними стають лікувальні масажі при ВСД, при сколіозах, при грижах. Не варто самостійно призначати малюку курс масажів, краще перед цим проконсультуватися у профільного спеціаліста або у вашого педіатра.

У клініці «Мед-Союз» для вас працюють дитячі профільні фахівці, а також компетентні масажисти, які якісно проведуть кожну процедуру масажу.

Які бувають різновиди дитячого масажу? В яких випадках дитині може бути призначений курс дитячих масажів?

На першому році життя кожна мама обов’язково повинна відвідувати з малюком педіатра 1 раз на місяць. Якщо будуть виявлені якісь затримки в розвитку або патології, то необхідно відразу ж приступати до лікування. Не всі випадки вимагають медикаментозного втручання, іноді може допомогти і масаж. Після зміцнення м’язового корсету, малюк надолужує норми розвитку і часто не потребує додаткових методів лікування.

Однак іноді бувають і складні випадки. Буває так, що масаж використовується в комплексному лікуванні неврологічних або ортопедичних патологій: дисплазії тазостегнових суглобів, кривошиї, рахіті, гіпотрофії і т.п.

Сьогодні існують такі види дитячого масажу:

  • лікувальний масаж (при комплексному лікуванні патологій або захворювань);
  • корекційний масаж (використовується з метою закріпити отримані результати і не допустити повторного спалаху захворювання);
  • профілактичний масаж (з метою попередити загострення наявного хронічного захворювання).

Мами помилково вважають, що сеанс дитячого масажу – це набір погладжуючих рухів. Однак, потрапляючи перший раз на прийом до масажиста, мами лякаються. Рухи масажиста різні: це і розтирання, і розведення ніжок, і вібрації, і погладжування. З тілом малюка активно працюють протягом 30-40 хвилин. І далеко не всім маленьким пацієнтам подобається така активність. Важливо не переривати курс масажів, якщо немає протипоказань. Так, ви зможете отримати максимум ефекту від регулярних процедур.

Медичний центр «Мед-Союз» надає можливість всім мамам та їх малюкам відвідати сеанс дитячого масажу. Телефонуйте в клініку в Сумах і записуйтеся!