Грижа білої лінії живота у дітей: чим небезпечний діагноз, і які він має прояви?
Грижа білої лінії живота – це патологічні випинання різного розміру, що виникають в області серединної лінії живота. Зазвичай, протікає грижа безсимптомно. Її виявляють випадково під час профілактичного огляду. Іноді вона може викликати больові відчуття.
Як часто діагностують?
Статистика, на щастя, не така вже й страшна. Адже у малюків грижа білої лінії живота буває лише в 1% випадків від усіх гриж передньої черевної стінки. Найчастіше ця патологія зустрічається у дітей, вік яких 2-3 роки. Як розпізнати грижу? Дуже просто! Достатньо записатися на консультацію до дитячого хірурга. У клініці «Мед-Союз» для вас працює компетентний фахівець, який зможе визначити, чи є у дитини грижа, і, якщо є, то яким способом від неї краще позбутися.
Які небезпеки несе грижа білої лінії живота для дітей?
Сам по собі такий вид грижі є нічим іншим, як передчеревною ліпомою. Вона не несе загрози здоров’ю. Однак, прогресуючи, патологія нерідко трансформується в грижовий мішок, куди можуть виходити органи черевної порожнини (петля кишки, пасмо сальника). Це обумовлює ризик защемлення, і надалі вимагає невідкладного оперативного втручання.
Як лікувати грижу білої лінії живота у дитини в Сумах?
Єдиний спосіб, який допомагає позбавитися від проблеми, – це оперативне хірургічне втручання. І якщо у вашої дитини діагностували цю патологію, то це пряме показання до оперативного втручання в плановому порядку.
Якщо у вашої дитини є підозра на грижу білої лінії живота, необхідно звернутися за консультацією до дитячого хірурга в клініку «Мед-Союз», для того щоб підтвердити або спростувати діагноз. Правильно обрана тактика лікування – основа здоров’я вашої дитини!