Ультразвукове обстеження органів черевної порожнини є простим, нешкідливим і безболісним методом діагностики різних захворювань. Під час цієї процедури, за допомогою спеціального датчика, доктор має можливість оцінити стан печінки, підшлункової залози, селезінки, жовчного міхура і нирок. Процедура дозволяє правильно поставити (або спростувати) діагноз, який ставлять лікарі. Обстеження триває всього лише близько 15 хвилин.
Готуватися до УЗД органів черевної порожнини необхідно таким чином:
- не вживати за 2-3 дні до передбачуваного обстеження газоутворюючих продуктів, смаженої, гострої і жирної їжі, газованих напоїв, свіжих овочів і фруктів, алкоголю;
- перед процедурою необхідно очистити кишечник;
- на обстеження потрібно приходити натщесерце.
Кому і коли потрібно зробити УЗД органів черевної порожнини в Сумах?
УЗД органів черевної порожнини необхідно робити з метою профілактики 1 раз на рік і дітям, і дорослим. Уся справа в тому, що в сучасному світі ми не стежимо за правильним режимом харчування, рідко вивчаємо склад усіх продуктів, вживаємо фаст-фуд. Навіть якщо нам здається, що наші органи шлунково-кишкового тракту абсолютно здорові, ми можемо помилятися. Деякі захворювання протікають безсимптомно, але можуть заявити про себе неприємними симптомами через декілька років. Щоб позбавити себе від неприємних несподіванок, необхідно проходити це обстеження регулярно.
Якщо ж у вас є хронічні захворювання органів черевної порожнини, то проходити УЗД необхідно хоча б 1 раз на півроку. Вам може дати направлення ваш лікуючий гастроентеролог, а можна записатися на УЗД в Сумах і самостійно. Достатньо зателефонувати в клініку «Мед-Союз», щоб записатися на обстеження.
Які захворювання допомагає діагностувати УЗД органів черевної порожнини?
Ультразвукове обстеження допомагає діагностувати такі захворювання:
- гепатити;
- цироз печінки;
- панкреатит;
- збільшення селезінки (як симптом таких захворювань: лімфогранулематоз, жовтяниця, лейкопенія);
- дискінезія жовчних шляхів;
- каміння в жовчному міхурі;
- кіста печінки;
- кіста підшлункової залози;
- холецистит;
- пісок в нирках;
- камені в нирках;
- кіста нирки і т.п.
Пам’ятайте, що будь-яке захворювання, яке діагностували на ранній стадії, піддається консервативному медикаментозному лікуванню! Не забувайте стежити за своїм здоров’ям! Записуйтеся на УЗД черевної порожнини в клініку «Мед-Союз».