УЗД молочних залоз

Ультразвукові дослідження – одні з найбільш інформативних обстежень, які допомогли вивести діагностичну медицину на інший рівень. Завдяки УЗД лікарі мають можливість виявити різного роду хвороби, які впливають на самопочуття і загальне здоров’я людського організму. Захворювання шлунково-кишкового тракту, кісти, пухлини, камені, патології вагітності – все це діагностується за допомогою ультразвукового апарату.

Відмінним методом профілактики захворювань жіночих грудей стало УЗД молочних залоз. Суми хоч і невелике місто, але в ньому є достатня кількість різних медичних центрів. Клініка «Мед-Союз» – одна з найкращих медичних приватних установ, яка за багаторічний досвід роботи встигла отримати довіру багатьох пацієнтів. Високоточні європейські ультразвукові апарати, компетентні лікарі-діагности зі значним досвідом роботи, приємна комфортна атмосфера – все це стане гарантією вашого гарного настрою і самопочуття.

Які захворювання можна виявити на УЗД молочних залоз?

Ультразвукове дослідження грудей являє собою стандартну УЗД процедуру, яка не приносить ніякого дискомфорту. Завдяки ультразвуковим хвилям транслюється зображення на екран. Виходячи з цих свідчень, лікар-УЗД-діагност визначає наявність або відсутність патологічних процесів. УЗД дає можливість оцінити структуру молочної залози, розповісти про особливості новоутворень (якщо такі є), спрогнозувати розвиток хвороби.

Слід пам’ятати, що УЗД молочної залози в Сумах коштує недорого, але при цьому є досить інформативним методом діагностики. Зазвичай на це обстеження жінок направляють гінекологи, мамологи, терапевти, щоб підтвердити або спростувати такі діагнози:

 • рідкі патологічні зміни в структурі молочної залози (наявність кіст);
 • дифузну мастопатію;
 • вузлову мастопатію;
 • фіброзно-кістозну мастопатію;
 • пухлини молочної залози.

Важливо розуміти, що на УЗД діагностуються лише новоутворення. Припустимо, якщо у вас виявили пухлину, лікар УЗД не може зробити висновок стосовно того, злоякісна вона чи ні. Для цього потрібна біопсія молочної залози. У Сумах дає направлення на цю процедуру лікар-мамолог, якщо у нього викликали підозри результати УЗД. У «Мед-Союзі» можна зробити всі обстеження, які вас цікавлять, здати аналізи, отримати консультацію мамолога.

Як часто потрібно робити УЗД молочних залоз?

Останні статистичні дані лякають кількістю виявлених випадків раку грудей. Молоді жінки все частіше стають жертвами цього недуга. Саме тому варто регулярно відвідувати мамолога та кабінет УЗД.

У зоні ризику знаходяться жінки, які:

 • мають хронічну мастопатію;
 • мають випадки передачі «у спадок» кіст і пухлин молочних залоз;
 • не годували грудьми дитину після його народження;
 • годували грудьми, але вимушено закінчили грудне вигодовування через виникнення маститу;
 • змушені були різко закінчити грудне вигодовування, використовуючи методи «перев’язування», або мали досвід вживання препаратів, що припиняють лактацію;
 • мають гормональні порушення;
 • страждають порушеннями в роботі щитовидної залози;
 • стають жертвами частих запальних процесів органів малого таза.

Жінкам з вищепереліченими чинниками ризику бажано робити УЗД 2 рази на рік, незалежно від віку. А тим, хто не має проблем зі здоров’ям, – хоча б один раз на рік. Ви навіть не можете уявити, наскільки інформативне УЗД молочних залоз! Ціна в Сумах на цю процедуру просто смішна в порівнянні з великими містами. Подбайте про своє здоров’я! Пам’ятайте, що вашим дітям, чоловікові, батькам потрібна здорова і щаслива мама, дружина, дочка!

Витратьте 10 хвилин, щоб подовжити життя на декілька десятиліть. УЗД обстеження триває лічені хвилини, має низьку вартість послуг, не викликає хворобливих відчуттів і не вимагає ніяких додаткових дій! Для своєчасної діагностики потрібно тільки ваше бажання! «Мед-Союз» дає можливість записатися на УЗД, просто зателефонувавши по телефону! Ви до сих пір не обстежувалися? Тоді швидше телефонуйте нам!

Telegram Viber Зателефонувати