Reviews

Волкова Оксана
04 December 2023
Хочу висловити свою вдячність чудовій, порядній людині і гарному лікарю Вікторенко Наталії Ігорівні за її чуйність та доброту серця. Перед операцією мені дуже допомогла її підтримка та щирість. Також хочу подякувати хірургу Олегу Михайловичу та анестезіолога Андрія Валерійовича за їх професіоналізм та відданість своїй справі. І окрема подяка всьому медперсоналу стаціонара за доброту, чуйність і за милі посмішки. Приємно вражена, що в нашому місті є такий медзаклад, який працює на такому високому рівні. Бажаю міцного здоров'я, успіхів і натхнення у вашій нелегкій праці. Низький вам уклін.
Таня
30 November 2023
Дуже гарний та кваліфікований лікар! Тетяна Сергіївна швидко поставила чоловіка на ногти . Дуже сподобався її підхід як до пацієнта , уважність до деталей, а ще вона дуже хорошая людина. 100 % рекомендуємо.
Неля
30 November 2023
Томашівська Майя Леонідівна як пишуть,що вона лікар від Бога. Особово я так не скажу(вона не вірно призначає лікування)наприклад:призначає омепрозол (тева)який жінкам противопоказаний пити довго,але їй всерівно (призначила а які будуть наслідки такі і будуть)вона навіть не заслуговує і на одну зірочку. Майя Леонідівна дає свій моб. тел на який можно телефонувати після 20.00,але це все піар(ніхто просто не відповідає)…..як спеціаліст вона « 0» А справжній лікар повинен весь анамнез знати за пацієнта щоб вірно поставити діагноз і ВІРНО призначити лікування….
Лариса
26 November 2023
Хотіла подякувати Григорію Анатолійовичу! Так сталося, що і тато й мама звертались до нього. У батька була дуже велика родимка. Було проведене повне обстеження, далі операція. Мій батько, взагалі, уникає відвідування лікарів й йому було краще перетерпіти ніж щось робити. Григорій Анатолійович допоміг переконати батька, що тягнути в його ситуації вже неможливо й провів успішне лікування. А з мамою просто ситуація була жахлива. Її щось укусило на дачі, розпухла нога, але вони були в іншому місті й місцеві лікарі призначили мазі, щоб зняти набряк від просто укусу. І вже коли нічого не допомогло й вони повернулись у Суми через місяць - звернулись до Григорія Анатолійовича. Він призначив обстеження й чітко поставив діагноз "Хвороба Лайма". Далі лікування. Шановний Григорію Анатолійовичу! Безмежно Вам вдячна за професіоналізм, досвідченість, за уважність та індивідуальний підхід до кожного зі своїх пацієнтів. А хто зараз читає - рекомендую саме цього лікаря, якщо в вас щось трапилось, звертайтесь до Сулими Григорія Анатолійовича!!!
Дарія
17 November 2023
Лікар дуже уважний, мій досвід лікування виключно позитивний. Щиро раджу звертитись.
Богдан
14 November 2023
Рекомендую
Наталія
10 November 2023
Лікар професіонал,ввічлива,все розповіла,дуже гарна,дякую
Катерина
28 October 2023
Дякую лікарю гінекологу Віхристюк Валентині Анатолівні. Чудовий лікарь. Робила мені операцію. А ще дякую всім робітникам медсрюзу. Вы найкращі)
Татьяна
28 October 2023
Гарний лікар.Велике дякую.Гарно робить свою справу.Бажаю йому здоров'я та успіхів в праці
Юля
23 October 2023
Це дуже спеціалізований лікар,він робив операцію моїй донці гідронефроз,успішно без помилок. Я вдячна йому. Рекомендую.
Вітсон М.
18 October 2023
Хочу подякувати справжньому професіоналу ,порядній ,розумній ,чарівній Жуковій Ірині Сергіївні ,офтальмологу і просто гарній людині ,побажати їй натхнення та щастя ❤️❤️❤️❤️❤️❤️Ірина Сергіївна ,ви не тільки красива ви ще і розумниця ❤️❤️❤️❤️❤️
Інна Авраменко, м. Конотоп
14 October 2023
Вікторія Вікторівна має всі якості, які її характеризують, як фахівця своєї справи, фахівця високого рівня. До призначень та обстежень підходить виважено, дає рекомендації, відтворює реальну ситуацію, за допомогою якої вона зможе допомогти пацієнту. Уважна, не пропустить жодної деталі, толерантна, комунікабельна. Ніколи не відмовила у допомозі, навіть, за межами лікувального закладу! Я дуже вдячна Вікторі ї Вікторівні за небайдужість та людяність! Творчих здобутків та успіхів в такій нелегкій роботі! Дякую!!! P. S. Одна з моїх колег за моєю рекомендацією теж залишилася дуже задоволена візитом до Вікторії Вікторівни.
Люда
03 October 2023
Користуюся контактними лінзами з 2005 року і не так давно мені поставили діагноз "синдром сухого ока". Лікарі сказали( різні клініки м.Харкова),  що це не лікується, а на моє запитання як бути з почервонінням і подразненням очей просто радили менше навантажувати їх. Так сталося, що після початку повномаштабної мені довелося переїхати в інший регіон (Сумський) , разом з цим мені довелося звернутися за допомогою до нового офтальмолога.  Я прийшла на прийом до лікаря Жукової Ірини Сергіївни зі скаргою на відчуття стороннього предмету в оці. Стороній предмет успішно виявили і ліквідували,  лікар призначила доглядові процедури. Окрім цього Жукова Ірина порадила зволожувальні каплі для очей для зняття симптомів сухого ока. Спочатку була налаштована скептично( всі ж сказали, що сухість не вилікуєш), але вирішила повністю дотриматися рекомендацій лікаря. Зараз нарешті маю нормальний колір та здоровий вигляд очей, без почервоніння та подразнення. Щиро вдячна за допомогу!
Марина
29 September 2023
Хотіла б залишити відгук про офтальмолога Жукову Ірину Сергіївну, завдяки її рекомендаціям робила заміну хрусталиків у Перекрестова Максима Борисовича, і зараз маю змогу повноцінно бачити навколишній світ ( бо коригування лінзами та окулярами вже не давало ефекту та призводило до дискомфорту). В подальшому продовжую спостерігатися у Ірини Сергіївни, за всі мої візити з різноманітними скаргами ( будь то просто почервоніння ока чи тимчасове зниження зору), обстеження завжди були повними, на всі мої питання давалися розгорнуті відповіді та рекомендації, за дотримання рекомендацій всі проблеми які мене турбували при зверненні з часом проходили, що підтверджує компетентність лікаря! Дякую за плідну і результативну співпрацю,чуйність та уважність, і позитив який супроводжував усі мої візити!
Ольга
29 September 2023
Хочу висловити велику подяку Жуковій Ірині Сергіївни за її професіоналізм,чуйність і доброту.Це лікар від Бога.Таких лікарів дуже мало. Я дуже вдячна, що саме Ви допомогли та й досі допомагаєте мені в лікуванні. За останні 10 років, це один з найкращих лікарів - офтальмологів м.Суми кому я можу довірити своє здоров'є!! Здоров'я Вам та натхнення!
Дарина
29 September 2023
Добрий день,дякую вам за Жукова Ірина Сергіївна,все детально розглянула і пояснила,мила і щира,результатом нашого лікування я задоволена!:)
Віталій
27 September 2023
Перше враження в реєстратурі було дуже приємне,поки не попав на прийом лікаря офтальмолога Жукова Ірина Сергіївна.Таке враження що я прийшовши до неї на огляд і я вже щось винен.Нічого толком не пояснює,кожне слово треба витягувати,єдине що пояснила що далі буде гірше,і видно по людині що вона вже не може дочекатися мого уходу.По рецепту нічого толком не пояснила зовсім,в аптеці дівчина мені дала більше роз'яснень ніж так називаємий "фахівець".Я просто не зрозумів за що заплатив кошти.Так не можна відноситися до своєї роботи,або ти її робиш,або не місце таким працівникам в такому закладі.Моя думка:шукайте або інший заклад,або іншого спеціаліста.
Шановний Віталію Володимировичу! Адміністрація Мед-Союзу розглянула Ваше звернення від 27.09.2023 р. з перевіркою амбулаторної картки, вам була надана консультація офтальмолога, яка включала в себе: обстеження (рефрактометрія, кератометрія, пневмотонометрія, візометрія, обстеження характеру зору, розширення зіниці, рефрактометрія в умовах циклоплегії). Лікар оглянув передній відрізок, оптичні середовища, очне дно та периферію сітківки в умовах мідріазу. Вам був виставлений діагноз та надані рекомендації, які відповідають протоколу МОЗ України в повному обсязі. Всі дані обстеження занесені у вашу особисту електронну карточку, роздруковані на папері та надані вам особисто на руки. Адміністрація приносить Вам вибачення, якщо у Вас склалося недостатньо задовільне враження від консультації.
Анна
27 September 2023
Как я рада,что есть ещё такие доктора, добрая,отзывчивая, которая действительно хочет тебе помочь. Благодарю Вас, Татьяна Милентьева за ваше чистое сердце и любовь к работе. РЕКОМЕНДУЮ !!!
Вирюшко Оксана
25 September 2023
Хочу сказать большое спасибо прекрасному,внимательному доктору Гренкевич Т. М.Это врач от Бога.
Олена та Анатолій
20 September 2023
Були на прийомі у лікаря з чоловіком. Дуже вдячні за професійність, людяність. Бажаємо Олексію Вікторовичу здоров"я та гарних пацієнтів. Будемо звертатись ще і рекомендуємо як спеціаліста своєї справи. Дуже Вам вдячні.
Софія
19 September 2023
Хочу висловити свою подяку Городненко Людмилі Петрівні. Зверталася зі скаргами на біль у спині та шиї. Масаж дійсно допоміг позбутися цієї проблеми. Лікар також надає подальші рекомендації для покращення стану свого здоров'я. Дякую за професіоналізм, людяність, турботу та увагу! 😊
Оксана
03 September 2023
Чудовий доктор! Чуйний, уважний, людяний і, що найголовніше, дуже компетентний! Це наш сімейний доктор з початку медичної реформи! Жодних проблем не було! Дай Бог здоров'я Вам і Вашій родині!
Бабій Леонід Михайлович
29 August 2023
Доброго Вам дня
Наталія Бурик
20 August 2023
17.08.2023 Дмитро Володимирович супроводжував операцію моєї доньки. Хочу сказати, що це надзвичайно позитивна людина, чудовий фахівець! Чуйний, уважний, прекрасно знаходить підхід до пацієнта. Це той випадок, як сказала донька, коли з лікарем почуваєшся спокійно і впевнено. Щиро дякуємо Вам, Дмитре Володимировичу!!!
Тетяна
17 August 2023
Вдячна лікарю Жаль Н.П.,відвідую її уже 4 рік. Завжди ввічлива, чуйна,привітна людина а як лікар взагалі дуже хороша та компетентна, завжди іду на прийом з задоволенням.Рекомендую як лікаря.
Таня
15 August 2023
Була на прийомі у лікаря Савостьянова Івана Івановича і залишилася дуже задоволена, лікар уважний та компетентний. Рекомендую.
Альона
04 August 2023
Лікар, до якого радять йти на прийом та УЗД. Пояснить, заспокоїть і коли треба дасть зрозуміти, що щось йде не так. P.S. Дякую, що врятували нам синочка, народився раніше, але розуміємо, що вчасно встигли врятувати тільки завдяки Вам.
Наталія
03 August 2023
Була на колоноскопії у Гольченко Наталії Олександрівни,робила без наркозу. Дуже довго налаштовувалась на цю процедуру, виявилося нічого страшного у цьому немає. Дуже задоволена відношенням лікаря, дівчатка у кабінеті (медсестра і молодша медсестра) великі молодці. Відношення до мене як до рідної було, заспокоювали, підтримували. Лікар приділив достатньо уваги. Я рекомендую Гольченко Н.О. І не бійтеся цієі процедури.
Андрій
30 July 2023
Любов Олександрівна - чудовий та кваліфікований лікар, яка допомогла з успішним лікуванням. Дякую.
Вита
26 July 2023
Очень довольна осталась визитом к врачу, пунктуальный, внимательный врач, поставил правильный диагноз в течении 15 минут. До этого 2 недели лечила аллергию у другого специалиста государственной клиники... а оказалось, что это была никакая ни аллергия, а укусы насекомых... Классно, когда специалист высокого уровня на своем месте!!! Огромнейшая благодарность за качественное диагностирование и лечение!
Оксана
19 July 2023
Кваліфікована спеціаліст і надзвичайно приємна людина. Проходжу огляди в неї вже кілька років - завжди задоволена її роботою і відношенням до пацієнта.
Сергій Іванович
13 July 2023
Щиро вдячний Андрію Вікторовичу за допомогу в полегшенні такої делікатної проблеми як тазовий біль. Рекомендую!
Любов
10 July 2023
Дуже вдячна лікарю Савостьянову Івану Івановичу за людяність, чуйність, компетентність в лікуванні мами. Рекомендую!
Віталіна
03 July 2023
Лікар своєї справи! Відповідальний, уважний, розумний. Рекомендую ✅
Микола
30 June 2023
Потрапив на прийом до Ірини Сергіївни за рекомендацією доньки, колишньої співробітниці Медсоюзу. Хочу висловити вдячність за увагу до дрібниць під час обстеження. Пройшов процедуру лазерної коагуляції сітківки у виконанні Максима Борисовича. Дякую лікарям і їхній помічниці за приділену увагу і професіоналізм.
Юлія
28 June 2023
Що про нього можно говорити...лікар від Бога! Людина на свойом місті. Наблюдалась з двумя вагітностями і не пожаліла. Ввічливий,уважний,всё добре пояснить. Дуже йому вдячна.
Андрій
23 June 2023
Мене лікувала Андрухова Маргарита Павлівна і сказати, що я в захваті – це не сказати нічого. Майже рік існує проблема з якою не змогли справитись 5 “спеціалістів”. На мої звернення вони ставили шикарний діагноз “це в голові”.. Ну так, так)) Маргарита Павлівна ще на першій консультації встановила причину, яка в результаті і виявилась вірною. Антибіотиками всліпу НЕ НАПИХАЄ!! спочатку аналізи – потім лікування. І взагалі, склалось рідкісне враження, що людина зацікавлена власне у вирішенні проблеми, а не в заробітку. Зайвих процедур також не назначала, хоч я і наполягав)). Маргарита Павлівна – дуже делікатний, ввічливий та приємний лікар. Якщо вам важливо, якісне, культурне та ДЕЛІКАТНЕ обстеження – то це точно до неї. РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Аліна
23 June 2023
Я хочу від душі подякувати надзвичайно кваліфікованому лікарю з великим добрим серцем і золотими руками: АНДРУХОВІЙ МАРГАРИТІ ПАВЛІВНІ. Ми звернулись в «Мед-Союз» і вдячні Богу, що звернулись власне, у цю клініку. У мого чоловіка у лівій нирці виявили кісту. Звичайно, що ми дуже запанікувати . Дякуючи Маргариті Павлівні, яка не тільки професійно зробила чоловікові операцію, але і душевно заспокоювала нас , давала нам поради ми впевнено пройшли цей шлях до одужання. Я вперше зустрічаю такого доброго, чуйного, виваженого лікаря! Це -ЛІКАР від БОГА! Низький уклін і щира подяка вам Маргарито Павлівно, за повернене здоров‘я мого чоловіка! Ми бажаємо вам міцного здоров’я, бережіть себе, бо ви повертаєте людям найдорожче-здоров’я. Дякую Вам! Бережіть таких працівників! РЕКОМЕНДУЮ. НЕ ПОШКОДУЄТЕ!
Дяченко Э.Г.
18 June 2023
01.02.2023 я пришла с сыном на УЗД. И сразу получили всё: и УЗД, и анализы, и операцию. Благодарю всех, кто принял участие в нашей судьбе за професионализм, понимание и отношение, а именно: симейного ликаря Фиргер Н.Г. и её медсестру Наталью Михайловну, доктора УЗД Романенко Н.О., доктора ендокринолога Гольченко Н.О. и всю её великолепную команду, хирурга Материнского О.М. - самый лучший :), хирурга Гринкевич Т.М. - ассистировавшую на операции, анестезиолога Бардюка А.В., лаборантов , девочек из регистратуры - Красулю Юлию и Писковую Любовь, медицинский персонал отделения - Саенко Я., Саенко О., Вэрхову Н., Пинчук И. Хочу поздравить весь персонал центра с Днём Медработника! От всей семьи моей хочу пожелать ВАМ мира, крепчайшего здоровья, профессиональных успехов и воспитанных, сдержанных пациентов!!!
Маша
12 June 2023
Очень приятная женщина, врач сокровище !!!! Осмотр провела аккуратно, всё спокойно ... Супер доктор!!!! Рекомендую
Олексій
08 June 2023
Прекрасний спеціаліст, лікар від Бога, висококваліфікований лікар, професіонал своєї справи. Рекомендую!!! Вікторія Вікторівна, всього найкращого вам!
Вікторія
30 May 2023
Хочу висловити слова подяки лікарю Грінкевич Т.М. Це великий професіонал своєї справи! Добра, уважна, чуйна, привітлива жінка. Завжди відгукнеться, перетелефонує, якщо, зайнята. Я дуже задоволена, що звернулася саме до вас. Також вдячна вашому медперсоналу за проявлену турботу в операційному відділенні. Хочу сказати майбутнім пацієнтам: звертайтеся і ви тут отримаєте допомогу та підтримку! Велике дякую.
Ольга
26 May 2023
Кваліфікований лікар, доброзилива, уважна та чуйна!!! Тетяна Іванівна професійно відноситься до всіх пацієнтів. Дякую за допомогу!
Денис
20 May 2023
Дякую Любові Олександрівні за кваліфіковану допомого, тривалий час погано дихав носом, думав потрібна буде операція тому і відкладував візит до лікаря по цьому питанню. Після огляду Любов Олександрівна запропонувала лазерне лікування як альтернативу і воно дійсно допомогло! тепер дихаю вільно, дякую!
Виталий
19 May 2023
Людмила настоящий профессионал своего дела, не только провела качественный массаж, а и проконсультировала касаемо упражнений, питания. Сеансы проходят в дружественной атмосфере, приятной обстановке. Всем рекомендую данного специалиста!
Олеся
24 April 2023
Мій чоловік та я звернулися за допомогою до Григорія Анатолійовича з проблемами, які турбували нас протягом 5 років. Ми пробували різне лікування, але нічого не допомагало. Ми були шоковані професіанолізмом Григорія Анатольовича, коли лікування дало свої результати одразу. Ми дуже вдячні лікарю за теплий прийом та правильно підібране лікування. Будемо рекомендувати відвідати саме вас для вирішення проблем зі шкірою.
Галина
17 April 2023
Були на прийомі у грудні 2022 року з питань мігрені у чоловіка, лікарка ДУЖЕ компетентна, все зрозуміло роз'яснила, призначила ліки, дала рекомендації куди звертатись для подальшого лікування (інститут болю у Києві), (прийом тривав хвилин 50 !!!) . Тепер ми тільки її всім радимо, і самі будем у неї лікуватися.
Мария
14 April 2023
Обратилась к Ирине Сергеевне по поводу птоза левого верхнего века, все прошло хорошо, отношение к пациентам в больнице отличное. Результатом довольна. Очень хороший врач? ещё раз огромное спасибо Ирине и Максиму Борисовичу за проделанную операцию
Вікторія Олексіївна
09 April 2023
Найкращий хірург Олег Михайлович, величезна Вам подяка! Десять років тому робив мені складну операцію, і знову не вагаючись прийшла саме до нього. Професіоналізм найвищого рівня! Дуже задоволена таким уважним і людяним відношенням. Дуже сподобались умови перебування пацієнтів у стаціонарі: комфортно, чисто, зручно. Ввічливий та уважний персонал. Дуже вдячна працівникам медичного закладу, а особливо - Олегу Михайловичу Материнському.
Дарʼя
30 March 2023
Дуже чуйна та привітна. Неймовірно професійний лікар. Була перший раз і вражена ставленням і професіоналізмом Надії Петрівни. Перший раз вийшла від лікаря з відчуттям повної безпеки і без хвилювань. Дуже Вам вдячна. Рекомендую всім!!!
Анастасия
07 March 2023
Никогда не писала отзывов, но сегодня были на приеме, врач просто от Бога и медсестра которая с ней работает, умеют найти подход к ребенку, дать ответы на все интересующие вопросы, мы просто в восторге и наш ребеночек тоже) спасибо что у вас работают такие профессионалы своего дела. Теперь будем наблюдаться только у Светланы Ивановны
Людмила
04 March 2023
Велика подяка Тетяні Мілетіївні , за її нелегку працю. Це лікар з великої літери. Я їй дуже вдячна, за її золоті руки та серце. Таких лікарів дуже мало. Дуже вдячна.
Ірина
03 March 2023
Гарний і кваліфікований лікар. Все чітко і ясно пояснив. Дякую
Анна
25 February 2023
хочу відверто подякувати Олесі Михайлівні та порадити всім! Що сподобалося та чого вирішила написати? Особистий підхід лікаря, коли до тебе ставляться з увагою, а лікування дає результат, якого у других лікарів чогось не було
Оксана
24 February 2023
Була на прийомі в гінеколога Вихристюк Валентини Анатоліївни.Щиро дякую за поради та професійну консультацію.Лікар доброзичливий,тактовний.Медсестра теж привітлива.Всім рекомендую!З вибором лікаря я не помилилася.
Тарасова Аліна
23 February 2023
Хочу подякувати Наталії Олександрівні Гольченко та медсестрам(на жаль, я не знаю імен) та анестезіологу, у яких я робила гастродуоденоскопію. Велике дякую за таке уважне та чуйне відношення, за професіоналізм та терпіння, залишились тільки позитивні емоції. Однозначно рекомендую!
Людмила
22 February 2023
Я завітала на прийом до лікаря дерматолога Григорія Анатолійовича. Консультацією та лікуванням залишилася задоволеною. Велике спасибі за професіоналізм! Буду рекомендувати знайомим.
Вікторія
20 February 2023
Надія Петрівна чудовий лікар, на прийомі було дуже легко та комфортно, чуйна та привітна, допомогла вирішити мою проблему. Дуже вдячна
Анна
17 February 2023
Чудовий лікар! Вислухав та знайшов вирішення проблем, прийомом повністю завдоволена, тож рекомендую!
Шевченко Марина
13 February 2023
Доброго дня. Хочу подякувати спеціалісту Любові Павлівні (на жаль, не знаю ії прізвища), яка працює в реєстратурі. Чуйна, вічліва, завжди спокійна. Я працюю в подібний сфері і можу оцінити клас ії професійності. Дякую.
Наталія
08 February 2023
Дуже рада, що познайомилась з таким чудовим спеціалістом. Людмила Петрівна дуже уважна і допомагає знайти корінь проблеми. Відчула полегшення після першого ж масажу!!! Надає консультації на майбутнє, як покращити свій стан та уникнути подальших проблем!!! Рекомендую!!!
Світлана
06 February 2023
Це дійсно лікар від бога. Дякуємо за професіоналізм.
Ірина Москаленко
27 January 2023
Велика вдячність, і захват майстерністю лікаря і людяністю Материнському Олегу Михайловичу. Завдяки Вам мій чоловік здоров і насолоджується життям. Хочу відзначити також весь персонал хірургічного відділення. Уважні, чуйні, компетентні. Умови перебування комфортні, приємні. Ще раз Дякую! Процвітання і не вибагливих клієнтів!
Елена
26 January 2023
Очень внимательный доктор! Врачи с таким подходом к пациентам - это большая редкость.
Яна
22 January 2023
Була на прийомі в цього лікаря нещодавно, і згодна з попереднім відгуком, що вона ще й психолог, доволі непоганий. Так як по аналізам не було до чого придратися, а проблема була, вирішення її знайшлось у розмові з лікарем. Під час правильного спілкування зрозуміли, що треба змінити у моїх звичках та активностях, щоб стати на шлях вирішення проблем. Дякую.
Pavlo
20 January 2023
Дякую за ваш сервіс!
Юля
21 November 2022
Благодарю врача уролога Кудрявцева Юрия Михайловича который лечил мою 13 летнюю дочь поставил правильный диагноз , правильное лечение он профессионал рекомендую.
Валентина Бурмака
12 November 2022
Хочу висловити подяку Ніколаєнку Андрію Сергійовичу, судинному хірургу, за високу професійність, чуйність, повагу, увагу. Вдячна долі, що привела мене до Вас, Лікаря з великої літери.
Ярослава Скорик
04 November 2022
Очень хороший врач!! Советую
Ярослава Скорик
04 November 2022
Дуже приємний лікар! Все чітко, швидко, зрозуміло! Дивився сердечко дитини, дуже обережно та ніжно! Однозначно рекомендую!
Микола.
03 November 2022
Я,потрапив на консультацію до Вікторії Вікторівни. Уважно вислухавши, вона обстежила. Потім провела консультацію. Я, зрозумів, що потрапив до високопрофесійного лікаря. Вікторія Вікторівна лікар від Бога. Всього Вам найкращого. Дякую.
Тамара
03 November 2022
До Андрія Вікторовича зверталая не вперше, і не лише особисто, а й на дитячу консультацію. Сказати, що він НАЙКРАЩИЙ- це нічого не сказати!!! Лікар від Бога!!!! Людина з великої літери !!!!!! Щоразу чіткий діагноз і дієве лікування!!!
Наталія
01 November 2022
Доброго дня, кілька разів була на прийомі у Жанни Сергіївни, уважний, зосереджений на проблемі хворого лікар. Щодо кваліфікації - якщо звернетесь пошкодуєте, що не зробили цього раніше. Будьте здорові!
Анна
20 October 2022
Робила сьогодні гастродуоденоскопію (зонд ). Сказати, що я боялася цієї процедури, це нічого не сказати. Все пройшло чудово. Хочу подякувати лікарю Гольченко Н.О. та медсестрі, які проводили дану процедуру. Дуже приємні , ввічливі та компетентні, завдяки ним ця процедура залишила для мене позитивні емоції.
Юрий
07 October 2022
Вдячний лікарю ревматологу Короза С.О. за професійність!Рекомендую звертатись.
Яна
26 September 2022
Очень приятная,и вежливая,максимум уделяет внимания пациенту )Рекомендую 5+
Дарья
24 September 2022
Очень крутой специалист!!! Профессионал!!! На узи только к нему, а особенно беременные !
Ольга
13 September 2022
Людмила Петровна очень хороший и грамотный специалист. На сеансах наблюдалась комфортная и дружелюбная атмосфера, а техника массажа - на высоте!
Владислав
08 September 2022
Очень рад что попал на приём к Людмиле. Настоящий профессионал своего дела, внимательная к пожеланиям и мелочам. Человек с которым приятно поговорить и легко найти темы для разговора :). Много чего посоветовала для улучшения самочувствия. После её массажей чувствую себя намного лучше! Рекомендую для посещения!
Татьяна
06 September 2022
Спасибо уважаемому Марченко Евгению Евгеньевичу,спас ногу моей бабушке,где мы её только не лечили...а благодаря ему все прошло буквально за неделю,трофической язвы как и не бывало!Это просто чудо!!!Искренне Вас благодарим! Здоровья Вам и вашим пациентам.
Лилия
25 August 2022
Добрый день!Хотела поблагодарить замечательного человека Юлию Сергеевну за оказаную мне помощь.Именно она нашла причину моей болезни которую я лечили два года без результатно.И уже казалось надежды нет.Когда я обратилась в Медсоюз,выслушав мою проблему,на ресепшине мне посоветовали Юлию Сергеевну.Я в двойне благодарна той девушке которая направила меня к доктору и непосредственно самому доктору.Я сто раз буду благодарна этому человеку за своевременно оказаную мне помощь,когда казалось надежды нет и что-то со мной не так и это никогда не закончится.Этот человек который никогда не откажет в консультации по телефону даже если очень нужно,а вы далеко и не можете добраться или ещё какая-то уважительная причина.Я очень благодарна Юлии Сергеевне за помощь,отзывчивость и поддержку.Спасибо огромное.
Тетяна
23 August 2022
Пройшла курс лазерного лікування випадіння волосся у лікаря Великодної М В . Я в захваті від результату. Рекомендую тепер своім знайомим. Добре, що в нашому місті є таке сучасне обладнання та лікарі_професіанали.
Анастасия
22 August 2022
Была на обследование у Максима Борисовича по направлению невропатолога. Очень понравился врач, как специалист, профессионально, спокойно, уверенно, на все вопросы ответил.
Чурилова Тетяна
25 July 2022
Один із найкращих лікарів, яких я зустрічала у житті. Професіоналізм та фахова майстерність на найвищому рівні. Діагностика і лікування у Андрія Вікторовича базуються виключно на доказовій медицині.
Лілія
20 July 2022
Такого комфорту й уваги, як від Олесі Михайлівни, я ще не відчувала ні від жодного лікаря. тепер хочеться йти лише до Вас. Дякую!)
Владислав
20 July 2022
Щиро вдячний за кваліфіковану серію масажів для спини та додаткові консультації щодо вправ та прийому вітамінів. Після кожного сеансу отримував відчуття легкості та розслабленості. Успіхів!
Анна
11 July 2022
Величезне дякую чудовому лікарю Великодній. М.В , за швидку та професіональну консультацію ! Нарешті я знаю як уникнути та вилікувати проблему над якою я замислювалася не один рік . Справжній професіонал !!!
Надія
06 July 2022
Справжній професіонал своєї справи! Уважна та чуйна до пацієнтів, напевно найкращий дерматолог міста Суми! Дякую за Вашу працю!
Марина
01 July 2022
Велика подяка Григорію Анатолійовичу за лікування моєї однорічної доньки. Завдяки правильно поставленому одразу діагнозу, було призначено лікування і не "за всі гроші миру". Проблема, з якою я боролася майже місяць і зверталась до інших лікарів, завдяки лікуванню Григорія Анатолійовича зникла повністю за два тижні. Дуже хороший лікар. Уважний і приємний в спілкуванні. Дякую.
Альона
29 June 2022
Алеся Валеріївна найкращий лікар у своїй справі, золоті руки. Завжди на зв'язку. Якщо звертатися до гінеколога то тільки до Бойко Алесі Валеріївни!
Алла
28 June 2022
Наталія Миколаївна дуже уважна та чуйна людина, вже після першого візиту відчула покращення стану здоров'я. Рекомендую.
Ольга Криводед
20 June 2022
Очень благодарна Татьяне Милентьевне за моё лечение и успешно пройденную операцию. Татьяна Милентьевна настоящий профессионал, очень квалифицированный доктор и очень внимательный и заботливый человек. Всё объяснила очень доступным языком, успокоила и поддержала. Еще огромное спасибо всему персоналу стационара за такое теплое отношение.
Юрий
17 June 2022
Андрей Валерьевич перед моей лапароскопической операцией опросил меня, назначил и выполнил анастезию. Результатом я очень доволен, " отходил" не долго, безболезненно. Большое спасибо Андрею Валерьевичу. С Богом.
Юрий
17 June 2022
Олег Михайлович лапароскопической операцией лечил мою паховую грыжу. Результатом я очень доволен, болело недолго, быстро зажило. Большое спасибо Олегу Михайловичу. С Богом.
Юрий
17 June 2022
Наталья Николаевна очень помогла моей спине, назначила лекарства и физ.прцедуры. Результатами лечения я очень доволен. Спасибо большое Наталье Николаевне. С Богом.
Юрий
17 June 2022
Людмила мне делала десять дней хороший массаж. Моей спине стало гараздо легче. Спасибо большое Людмиле. С Богом.
Лідія
15 June 2022
Дуже задоволена візитом до лікаря Чайка Андрій. Спочатку була внутрішня засторога, молодий, чи зрозуміє проблеми зрілого пацієнта... Дуже дякую, лікар уважний, самопочуття значно покращилось, за одне шкодую, що не звернулась раніше. Дякую лікарю .
Лідія
15 June 2022
Хто шукає хорошого спеціаліста -це Людмила Петрівна. РЕКОМЕНДУЮ. Потрапила випадково, на отриманий результат навіть не очікувала, так як в своєму житті робила масаж не у одного іменитого в місті лікаря. Після 10 сеансів відчула себе легшою, молодшою і з гарним настроем. Отримала рекомендації по вправах , тепер би самій не лінуватись). Щиро дякую, шановна Людмила Петрівна.
Шаповал Юлія
04 June 2022
Я дуже вдячна лікарю Грінкевич Тетяні Мілентіївні за все!Це лікар з великої літери.Приємна,співчутлива,розумна,комунікабельна,професіонал,майстер своєї справи.Я дуже їй вдячна за все... Останній прийом у неї 03.06.22 мене засмутив дуже,але вона сказала ,щоб я не вішала носа ,що вона мене вилікує обов'язково,і я їй повірила,бо довірила -своє здоров'я!Дівчатка ,які постануть перед вибором лікаря-гінеколога,рекомендую саме Тетяну Мілентіївну?
Олена
29 May 2022
Найкращий лікар! Мені довелося побувати на прийомі у багатьох лікарів-гінекологів в місті. Не буду вдаватися в подробиці через що мені довелося пройти, але я вдячна тим дівчатам, що порадили мені звернутися до Олесі Валеріївни! Навіть не віриться, що такі лікарі існують. Уважна, розумна, це лікар якому я довіряю на всі 100! Дуже рекомендую!!!
Сашка
24 May 2022
Руслана Миколайовича знаю дуже давно, ще із часів коли він працював у Сумській районній лікарні. Наразі працює в сумській обласній лікарні. Відношення і лікування на відмінному рівні. Велика подяка за професійний підхід і уважне ставлення . Не дивлячись на молодий вік лікаря, відчувається глибокі знання та практичне їх застосування. Лікарем як і вчителем потрібно родитись. То це мабуть той випадок. Всім раджу його, як професіонала в проктології. P.S. Цигикал Руслан Миколайович лікар хірург проктолог вищої категорії.
ЛІДІЯ
20 May 2022
Доброго вечора, у мене просто бракує слів, нікому не рекомендую здавати аналізи на гормони в цій клініці. Я онкохвора, відсутня щитовидна залоза і аналізи на тг є онко маркером. Розпач, страх, відчай... Те що я пережила, коли отримала результати, які свідчили про можливий рецидив... Мій лікар порадив перездати в іншій лабораторії в іншому місті, і щоб ви думали... Результати інші, все в нормі. Невже гроші вирішують все і вам плювати на долі людей, дітей. Дуже шкода, що в такий тяжкий час знаходяться ті, які наживаться на чужій біді.
Доброго дня, Лідія! Провівши перевірку в лабораторії та звіривши Ваш номер заказу в базі данних аналізатору, то результат Ваш співпадає. Рекомендуємо звернутися до ендокринолога для подальшого коригування лікування.
Евгения
11 May 2022
Доктор от Бога , рекомендую всем .
Наталья
19 April 2022
Благодарю Шемета Сергея Леонидовича,за доброту,заботу и внимательность во время операции!Вы лучший доктор!Всем рекомендую!
Анна Корчова
14 April 2022
Висловлюю щиру вдячнiсть лiкарям Гринкевич Т.М., Перепичаю С.В., Бардюку А.В. i всьому персоналу стацioнарного вiддiлення Медсоюзу за компетентнicть у своïй справi та iндивiдуальний пiдхiд до кожного пацiєнта! Два мicяцi тому менi зробили операцiю, лiкарi були дуже уважнi до моєï проблеми, вiдчувається високий рiвень ïх обiзнаностi в данiй сферi, окрiм того Тетяна Мiлетiïвна зробила ювелiрну роботу, шрамiв майже не видно, це як додатковий бонус. Дiвчата медсестри та санiтарки чуйнi i уважнi. Я задоволена в цiлому роботою клiнiки, буду i надалi звертатися.
Люся
13 April 2022
Очень крутой и классный специалист. Да,он на своём месте!!!!!! Рекомендую)
Оксана
23 February 2022
Читала много отзывов и хотела бы оставить свой.По совету своей знакомой приехала в Мед- союз на операцию по удалению матки и хочу сказать,что не пожалела об этом.Началось всё с общения с анестезиологом Мельниченко Д.В,после поговорила с оперирующим врачом и поняла,что, доверившись им как профессионалам своего дела- страх куда-то улетучился сам собой и на операцию я шла спокойная и уверенность уверенная в том,что всё будет хорошо (чего и сама от себя не ожидала)как я и надеялась, всё прошло успешно и уже вечером меня перевели в палату Большое спасибо Татьяне Милентьевне Гриневич за золотые руки и большое сердце.Когда была на дежурстве,заходила за день по 2-3 раза узнавать как самочувствие и настрой.Для каждого находила нужные слова,чтоб ободрить,помочь.Большое спасибо всем работникам стационарного отделения, особенно сестричкам Наташе,Наде и Алле.Настолько доброжелательные, сочувствующие ,человечные,готовы помочь по первой просьбе и даже в том,что не касается их прямых обязанностей непосредственно.Спасибо вам,девочки.Честно говоря,если брать отношение к больным медперсонала в моем городе,то это просто небо и земля.Все время,что была на лечении по привычке всё ждала подвоха и очень рада,что не дождалась!!!Я считаю,что для человека после операции очень важно видеть к себе такое бережное, дружелюбное,хорошее отношение.Положительный моральный настрой очень необходим для быстрого выздоровления и его в достаточном количестве дают медработники в этой клинике.Большое человеческое спасибо вам всем за золотые руки и добрые сердца.Желаю вам впереди ещё много удачных операций и благодарных пациентов!!!
Мария
21 February 2022
Доктор просто супер!!!
Игорь
20 February 2022
Ковалёва Н.Н. очень компетентный доктор, профессионал. Рекомендую
Мария
20 February 2022
После долгих лет лечения, которое не приносило пользы, обратилась к доктору-неврологу Ковалевой Н.Н. в Мед-Союз. Это докторый, которая помогла мне, разобралась в моей проблеме. Теперь только к ней буду обращаться. Спасибо доктору Ковалевой Н.Н.
Елена
20 February 2022
Хочу выразить огромную благодарность неврологу Ковалевой Н.Н. Это доктор, котрый внимательно осмотрит, выслушает, разберется в проблеме, компетентно поставит диагноз. Спасибо, Наталья Николаевна!
Анна
19 February 2022
Хочу поблагодарить дерматолога Марину Великодную , профессионал з большой буквы. Благодаря вам я обрела чистую кожу, теперь могу себя не стесняется без макияжа, спасибо большое вам за это чувство)Советую вас всем)
Валентина
17 February 2022
Коли постала передо мною урологічна проблема, сказали їдь в цгб до завідуючого урології але не вказали прізвища, так я знайшла Кудрявцева Юрія Михайловича, але вже в Одесі. А потім о чудо звернулася в Медсоюз і зраділа, що він тут працює вже. Моя проблема сьогодні вирішена, дякуючи цьому лікарю і його команді. Бажаю йому відкривати нові горизонти в урології і пишатися результатами досягнутого
Віта
17 February 2022
Хочу висловити подяку дитячому хірургу Бідакову Олександру Миколайовичу за його професіоналізм,чуйність і доброту.Це лікар від бога.Таких лікарів дуже мало. Нам пощастило що саме ви нам допомогли. Здоров'я вам і натхнення...
Оксана, г.Шостка
16 February 2022
Шемет Сергей Леонидович хирург высокого уровня.Делала операцию, благодарна ему! Очень добрый, внимательный.Рекомендую.
Ігор
16 February 2022
Адекватний підхід, правильно призначене лікування, яке дійсно допомогло. Спілкуватися з лікарем дуже приємно.
Юрий
14 February 2022
Это настоящий прифи и ВРАЧ не потерявший лицо, как другие барыги в белых халатах
Олена
13 February 2022
Зверталась до С. В. як до гінеколога так і спеціаліста УЗІ ( вагітність). Кваліфікований, чемний, тактовний лікар з величезним багажем знань та практики. Швидко, якісно робить свою роботу та зрозуміло!!! пояснює. Здоров'я С. В. кріпкого!
Анастасия
12 February 2022
Хочу поблагодарить великолепного мастера своего дела, Людмилу Петровну и с удовольствием оставить отзыв! С первого сеанса видно, что человек профессионал: сделает офигенный массаж, расскажет о проблемах, которые так надёжно скрывались от глаз и рук других врачей, проконсультирует о дальнейшей профилактике дома, какие витамины и минералы принимать и станет лучшим мотиватором! Почувствовала значительные улучшения в спине и настроении)) Спасибо большое за ваш труд!! Однозначно советую!
Яна
11 February 2022
Профессиональный массаж способен творить чудеса!!! Я очень рада, что нашла именно Вас!! Людмила Петровна каждый раз спасает меня После чрезмерных физических нагрузок, тонус и забитость мышц легко устраняется!! Результат чувствуется после первого сеанса!! Отдельное спасибо за рекомендации!!
Павло
11 February 2022
Вражений професіоналізмом Людмили Петрівни. Масажист від Бога. Не тільки вилікувала мені спину, також порекомендувала, що робити мені далі, щоб уникнути подібної проблеми.
Алина
10 February 2022
Уважаемый Евгений Евгеньевич, хочу выразить огромную благодарность за то, что спасли мою бабушку 31.01.2022 года. Она самое дорогое, что есть в моей жизни и я искренне Вам и всему мед персоналу хочу сказать большое человеческое спасибо. Пусть все беды проходят Вас стороной и по жизни помогает Бог.
Анастасия
09 February 2022
Городненко Людмила Петровна специалист с большой буквы и очень притный человек в общении! Я обратилась к ней за помощью из за болей в плече. Не могла поднять руку. Прошла 7 сеансов и боль ушла! Огромная благодарность за результат.
Татьяна
08 February 2022
Профессиональный врач и очень хороший человек.
Наталія
07 February 2022
Сучасний та професійний лікар! Швидко діагностувала захворювання,визначила дієве лікування та підтримувала протягом лікування! Приємна та доброзичлива особистість! Щиро вдячні за допомогу!
Наталія
07 February 2022
Висловлюю щиру вдячність Ларіоновій Ларисі Юріївна! Професійно,тонко,чітко, ефективно,з неабиякою любов'ю до ніжної дитячої шкіри! Їй можна й потрібно довіряти,бо таких професіоналів важко знайти! Дякуємо Вам, за здорову шкіру доньки! Ви-найкраща!Раджу кожному,хто ще вагається лише цю професійну лікарку!!!
Елена
05 February 2022
Гастроинтеролог Веслополова РК 25лет назад лечила мою дочь.Сейчас я консультируют только у нее .Рекомендую. Обошла в медсоюзе многих врачей. Р.К лучшая
Аліна
05 February 2022
Дуже вдячна Григорію Анатолійовичу за його професіоналізм.Ходимо до нього уже усім сімейним підрядом.Лікування донці було недорого вартісне,але дуже ефективне.Стосовно мене,провів операцію по видаленню невусів дуже акуратно і майже безболісно.Взагалом крутий лікар,будемо звертатись лише до нього.
Анастасия
05 February 2022
Хотим выразить благодарность Ларисе Юрьевне! Профессионал своего дела, внимательна к мелочам, находит общий язык с детьми, назначает эффективное лечение! Приехали из Киева ради консультации и лечения и не пожалели. 10 из 10, будем рекомендовать близким и друзьям
Леонид
03 February 2022
Хочу выразить Вам огромную благодарность за оказанную помощь, качественное лечение, отзывчивость, теплое отношение. У Вас есть свой особенный подход к пациентам. Вы - замечательный человек и отличный врач, который, я уверен, поможет еще не одному поколению пациентов. Здоровья Вам и вашей семье, жизненной энергии и всего наилучшего. Благодарных пациентов, поскольку быть врачом - это Ваше истинное призвание. Еще раз спасибо за ваш профессионализм, старания, знания.
Валерия
02 February 2022
Замечательный человек и доктор. Приятная в общении,доступно все объяснила,без сомнений профессионал. Всем бы докторам такие качества. Всем рекомендую. Спасибо Вам.
Софія Моргун
29 January 2022
Хочу висловити велику подяку дитячому хірургу Бідакову Олександру Миколайовичу за високий професіоналізм, доброзичливість та чуйність. Звернулися за допомогою коли доні було всього 6 місяців, діагноз: інфантильна гемангіома. Зараз нам 1 рік 4 місяці ми маємо прекрасний результат без жодних втручань, вже завершили лікування. Успіхів Вам, нехай все добро, яке Ви віддаєте людям повертається до Вас у сто-кратному розмірі.
Григорій Іванович Отенко
29 January 2022
Велика подяка лікарю від бога Материнському Олегу Михайловичу і всьому хірургічному відділенню за проведену мені операцію 19.01.2022р. Міцного здоров'я вам на многії літа.
Вадим Николаевич
29 January 2022
Я обязан жизнью доктору от Бога кардиологуКобзарь Т.И. Благодаря ей мы выбрали единственно правильный путь лечения после перенесенного обширного инфаркта в2012г. Низкий ей поклон!
Аліна
28 January 2022
Хочу подякувати,Бідакову Олександру Миколайовичу за чітко поставлений діагноз і за швидке оперативне лікування мого сина(лівобічний криптохрізм,орхопексія за Петривальським зліва).Все пройшло швидко,після операції лікар кожну годину турбувався за самопочуття мого сина.Лікар від Бога,має гарний підхід до дітей,чуйний,ввічливий,ми дуже задоволені,що потрапили саме до нього!
Валентина
27 January 2022
Проходила консультацію у лікаря і залишилася дуже задоволена. Точний діагноз і шляхи усунення проблеми. Лікар приємний і чуйний професіонал.
Тамара
24 January 2022
Хочемо подякувати дитячому хірургу, Бідакову Олександру Миколайовичу, за його професіоналізм. Олександр Миколайович уважний, добрий лікар із золотими руками. Дай Бог Вам здоров'я. Велике Вам спасибі.
Григорій Іванович
23 January 2022
Велика подяка лікарю від Бога Материнському Олегу Михайловичу і всьому хірургічному відділенню за проведену мені операцію 19.01.2022р. Міцного Вам здоров'я на многії літа. Григорій Отенко.
Дарина
23 January 2022
Шановна Великодна Марина Валеріївна! Дякуємо вам за вашу допомогу в лікуванні моєї хвороби (акне). Хочу відзначити вашу залученість до моєї проблеми та швидке кваліфіковане лікування! Хочеться щоб у кожній лікарні були такі люди як ви – Лікарі з Великої літери! Більше б таких професіоналів.
Елена
21 January 2022
Хочу поблагодарить Бидакова Александра Николаевича за качественно проведенную операцию нашей дочери,у нас была правосторонняя паховая грыжа,операция прошла хорошо ,послеоперационный период тоже, спасибо вам большое за Ваш труд,за прекрасное отношение к вашим маленьким пациентам, за ваше доброе сердце и золотые руки.Спасибо большое , что Вы есть!
Вергун Людмила
21 January 2022
Дуже вдячна Олегу Михайловичу та працівникам хірургічного стаціонару за високий професіоналізм, за вашу кропітку працю, увагу та людяність! Коли постало питання оперативного втручання, вибір зробила на користь "Мед-Союза" і дуже цим задоволена! Дай Бог Вам міцного здоров'я, благополуччя та успіхів у Вашій не легкій праці!
Вергун Людмила
21 January 2022
Людина своєї справи. Дуже вдячна Дмитру В'ячеславовичу за його професіоналізм, підтримку та людяність в такий не легкий для мене час! Дуже уважний до кожного пацієнта незалежно від віку. Після операції постійно контролював мій стан та самопочуття! Дай Боже Вам міцного здоров'я та успіхів у Вашій не легкій праці!
Катерина
21 January 2022
Очень приятный специалист и на самом деле профессионал своего дела. Обращаюсь только к ней уже не первый год, и всегда советую знакомым. Спасибо вам!
Виктория
20 January 2022
Спасибо огромное врачу Олегу Михайловичу.Дай бог ему здоровья.
Олеся
14 January 2022
Хочемо подякувати дитячому хірургу, Бідакову Олександру Миколайовичу, за його професіоналізм. Велика подяка лікарю за те, що вирізав врослий ніготь доньці. Олександр Миколайович уважний, добрий лікар із золотими руками. Дай Бог Вам здоров'я. Велике Вам спасибі.
Теплова Олена
13 January 2022
Хочемо подякувати Бідакову Олександру Миколайовичу за його професійність,чуйність та золоті руки.Дуже велика вдячність що він виявив та прооперував нашого синочка Богданчика ,чого не змогли зробити інші лікарі.Дякуемо Вам,нехай Вам Бог дає довгих років життя,щастливої долі і великих досягнень в Вашій нелегкій праці.
Оксана
13 January 2022
Доброго дня. Хочу висловити неймовірну подяку клініці Медсоюз а особливо ЛОРу Любові Олександівні. Коли мені потрібно було пройти обстеження ( фіброларингоскопію) я знайшла цей апарат тільки у Вашій клініці і була здивована,що він єдиний на всі Суми!!!! І тільки завдяки цьому апарату нам вдалося провести ретельне обстеження і почати лікування. А якби його не було,що робити??? Дякую ❤️Лишайтеся і надалі на вищому рівні)
Юлия
12 January 2022
Огромное спасибо Ларисе Юрьевне!!!Внимательная, отзывчивая, компонентная! Могу смело сказать лучший дерматолог нашего города!!! Назначила грамотное лечение при АД, а главное не мучала ребёнка никакими диетами!
Євгеній
11 January 2022
Мав честь лікуватися у Савостьянова Івана Івановича. Це справжній Лікар та професіонал. Уважна, добра та чуйна людина. Компетентне лікування та чіткі рекомендації. Дякую Вам! Рекомендую!
Валерий
10 January 2022
Огромная благодарность хирургу Материнскому Олегу Михайловичу . Огромное спасибо всему хирургическому стационару. Процветания ВАМ и здоровья.
Елена
08 January 2022
Никогда не пишу отзывы,а тут прям не смогла пройти мимо. Майя Леонидовна профессионал высшего уровня,плюс хороший человек,что для врача редкость.
Марина
08 January 2022
Хотим выразить огромную благодарность Александру Николаевичу! Врач от Бога! Прооперировал нашу двухлетнюю малышку, удалил две грыжи, все прошло отлично, ребёнок чувствует себя прекрасно, шовчики ровные и небольшие! Дай Бог здоровья и сил такому врачу!
Алена
06 January 2022
Очень понравилось на приеме у Шостак Любовь Александровны! Я так переживала, к кому обратиться, что делать с горлом и миндалинами, уже было все запущено по их здоровью, но по удачному стечению обстоятельств попала в руки именно этого профессионала. Спасибо большое!
Ирина
04 January 2022
Хочу поблагодарить детского ЛОРа Нагорную Людмилу Николаевну. Обращались к доктору с проблемой аденоидов у ребенка. После осмотра была назначена и проведена операция по удалению аденоидов. Спасибо за индивидуальный подход к ребёнку, профессионализм и заботу. До и после операции доктор на связи, отвечает на все поставленные вопросы. Рекомендую доктора как профессионала своего дела.
Зоя
28 December 2021
Хочу сказать огромное спасибо врачу Савостьянову Ивану Ивановичу, замечательный специалист, очень внимательный. Я бы сказала, что это врач от Бога))
Татьяна
23 December 2021
Хочу выразить свою огромную благодарность Александру Николаевичу Бидакову за помощь, за отзывчивость, за качественное лечение, за врачебную этику и за профессионализм в своем деле. Спасибо Вам за Вашу бесконечную доброту и теплое отношение. Желаю Вам всего самого наилучшего и только благодарных пациентов.
Жанна
22 December 2021
За свою спинку и шею, за полученное удовольствие от массажа благодарю Городненко Людмилу Петровну! Профессионал, работающий на своём месте, любящий своё дело и, что немаловажно, умеющий его делать. Прекрасные руки, помогающие спине перестать болеть и "расправить крылья". После каждого массажа спина сразу выпрямляется, хочется держать ее ровно, все зажимы снимаются, настроение поднимается, появляется чувство легкости. Кроме того во время массажа получаешь массу полезной информации о том как сохранить здоровье суставам и спине. Замечательный специалист, мастер своего дела, очень внимательная и ответственная. Рекомендую!
Марина Николаевна
22 December 2021
Доктор Бидаков Александр Николаевич. Была уже дважды на процедуре удаления бородавок на ногах. Уже есть результаты, надеюсь на полное выздоровление. Советую, очень компетентный в своём деле доктор.
Света
15 December 2021
Огромное спасибо дерматологу Ларионовой Ларисе Юрьевне. Мы проходили процедуру по удалению бородавок лазером Кутера и после второй процедуры у нас получился хороший результат. Процедура проходила комфортно. Врача очень полюбили и будем по всем вопросам обращаться только к этому доктору.
Виктория
08 December 2021
Очень рекомендую пройти курс массажа у Людмилы. За несколько сеансов прошли болевые ощущения в спине. Человек своего дела! Отдельное спасибо за консультацию по микроэлементам и особенностям их приема
Елена
06 December 2021
Дуже гарний лікар
Юлія
06 December 2021
Хочу подякувати золотим лікарям,це Ларіонова Лариса Юріївна і Бідаков Олександр Миколайович!! Дякую, що ви робите наш світ здоровим!!! Моя 5 річна доця просто в захваті від цих лікарів,вона їх обіймала і цілувала! У них дуже професійний підхід до діток! Ви просто СУПЕР!!!!!
Оксана
06 December 2021
Большое спасибо Людмиле за профессионализм.Уже не первый раз прихожу к ней ,на лечебный массаж.благодаря золотым рукам уже после пятого сеанса чувствую себя просто отлично.Людмила просто волшебница ,ещё хочу отметить приятное и всегда позитивное общение.большое Вам спасибо! Желаю вам успехов .и побольше таких классных специалистов Медсоюзу))
Любовь
05 December 2021
Дуже вдячні Бідакову Олександру Миколайовичу. Лікував мою доньку з першого місяця життя. Наш діагноз: Інфантна гемангіома шкіри поперекової ділянки. Протягом 5 місяців було проведено двічі ЕКГ, рентген та приймали бета-блокатори. Проведено видалення резидуальних залишків гемангіоми під седацією на лазері Cutera exeIV. Лікування ще триває, закінчуємо дозу блокаторів. Та такого швидкого результату ми, навіть, не очікували. Щиро дякуємо!! Олександр Миколайович завжди з нами підтримував зв'язок та відповідав на всі наші запитання
Юлия
04 December 2021
Прохожу лечение у врача- дерматолога( Ларионова Лариса Юрьевна). После трёх процедур Кутера лазер Генезис есть очень хороший результат: воспаления сошли, рубцы стали не такими глубокими и выразительными. Дальше - ещё лучше результат!) процедура безболезненная и очень комфортная. Врач очень вежливая и приятная !
Юлия
04 December 2021
Хочу выразить благодарность Материнскому О. М и всему медперсоналу стационарного отделения за высокий профессионализм и человеческое отношение к пациентам, за условия, которые вы создаёте, чтобы пациенты чувствовали себя комфортно. Здоровья вам и вашим близким. Берегите себя.
Ирина
03 December 2021
Спасибо большое доктору Александру Николаевичу ! Очень хороший доктор! Обращались не первый раз. Последний раз удаляли у сына контагиозный маллюск лазером. Все прошло быстро и безболезнено. Отвечает и разжевывает все вопросы. Хорошо располагает к себе деток.
Світлана
03 December 2021
Оперувалася в Мед-Союзі у Грінкевич Т.М. Вдячна цій маленькій сильній жінці. У неї справді золоті руки та велике серце. Вона професіонал з великої літери. Дякую .Здоров'я Вам і вашим близьким.
Игорь
02 December 2021
Спасибо большое Людмиле за работу, она действительно профессионал своего дела! Прошел курс массажа из 10 сеансов, эффект ощутим - ушли боли в руке. Спасибо огромное также за полезные советы и консультации в плане дальнейшего лечения. Успехов и всего доброго!
Алла
30 November 2021
ЛІКАР НАЙВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ!!!
Тарас
30 November 2021
Савостьянов Иван Ивановыч Замечательный специалист своего дела! Когда я пришёл к нему на приём меня встретил отличный специалист, он выслушал и грамотно поставил план действия ! Это не тот врач который прописывает что либо ! Это Врачь Европейского уровня ! Очень приятный и образованный доктор !!! Всем советую такого отличного доктора отоларинголога ! Всем добра ))))
Галина
30 November 2021
Хочу від щирого серця подякувати Бідакова Олександра Миколайовича за надану допомогу моєму синові! (лікарів дуже боїться) Видаляли бородавку на носі і дві папіломи.Безболісно, швидко, якісно та весело)) В наш час дуже важко знайти дійсно гарного фахівця з вмінням знаходити підхід до дитини, але ми знайшли такого. Велике вам СПАСИБІ і хай вас Бог оберігає!!!
Ірина
29 November 2021
Професіонал, який береться за самі складні випадки. Рятує життя людей. Завдяки молодому віку, застосовує сучасні методи лікування, має вже гарний досвід та є чудовою людиною та волонтером. Велика вдячність
Светлана
28 November 2021
Выражаю благодарность за высокий профессионализм и чуткое отношение к людям!
Светлана
27 November 2021
Хочу выразить огромную благодарность доктору Бидакову Александру Николаевичу))) Александр Николаевич врач от Бога, профессионал своего дела и просто хороший человек!!! Мы ему доверили нашу 3-х месячную малышку, о чем ни капли не жалеем) Александр Николаевич, огромнейшее Вам спасибо и дай Вам Бог здоровья?
Безкровний Олександр Миколайович
26 November 2021
Дуже задоволені прийомом лікаря. Справжній професіонал своєї справи, людяний, уважний. а ще головна риса -співчуття, для нього болі чужої не буває. Так тримати, Дмитре Ігоровичу! За Вами майбутнє нашої медичної галузі! Нехай Господь допомагає Вам у Вашій нелегкій, але найнеобхіднішій і найпочеснішій праці! Весь персонал Медсоюзу дуже привітний. А сумчанам рекомендую звертатися і спостерігатися в таких лікарів як Дмитро Ігорович!
Володимир
22 November 2021
Щиро вдячний лікарю офтальмологу Фурсі Олександру Івановичу за лікування ока після травми гілкою, яку я отримав неділю назад. Сам я з Черкас. А допомога потрібна була в Сумах та ще і в неділю. Це прекрасний спеціаліст свого діла і гарний професіонал. Після огляду швидко встановив діагноз та призначив ефективне лікування, через неділю зір практично відновився, симптоми травми зникли. Після неділі лікування лікар порадив як лікуватись далі, щоб все остаточно стало в нормі. Успіхів Вам лікарю у вашій справі, дякую за своєчасну професіональну допомогу. «Медсоюз» - гарний медичний центр в Сумах і прекрасно в цьому центрі те, що є спеціалісти які можуть надати допомогу людям у вихідні дні.
Татьяна
20 November 2021
Большое спасибо Наталье Александровне! Была сегодня на приеме процедура ректороманоскопии. Специалист с большой буквы! Приятный в общении, и внимательный врач! Все прошло комфотно.
Вікторія
19 November 2021
Олеся Михайлівна - чудовий лікар! З перших хвилин спілкування відчуваєш довіру до фахівця. Огляд провела дуже акуратно, безболісно. На всі питання відповіла і дала рекомендації. Приємна людина) Щиро вдячна!
Юрій
18 November 2021
Дякуємо за професіоналізм та високу кваліфікацію лікарю Бідакову Олександру Миколайовичу. Звернулися з гемангіомою у доньки. Лікар назначив лікування, ефективно та професійно провів процедуру лазеротерапії, йдемо на поправку. Ще раз дуже велике дякую, успіхів Вам у житті та на професійному шляху.
Наталья
17 November 2021
Обратились за консультацией с гемангиомой к доктору Александру Николаевичу Бидакову. Очень добрый и отзывчивый человек, рассмотрел нашу проблему и назначил лечение. Зная его огромный опыт с этой проблемой, уверена что лечение пройдет положительно. Побольше бы таких докторов
Марина
17 November 2021
Спасибо большое, врачу Ларионова Лариса, за быструю помощь, хороший приём. Через неделю заживления, моя проблема исчезла, которую так давно хотела устранить. И с которой постоянно отправляли от специалиста до специалиста.
Елена
16 November 2021
Хочу выразить огромную благодарность Александру Николаевичу. Сыну потребовалось небольшое хирургическое вмешательство, сделал все быстро и аккуратно в тот же день! Наблюдались потом, чтобы предотвратить последствия и делали перевязки, но слава Богу, все прошло! Спасибо огромное, Александр Николаевич, Вы Врач с большой буквы, с большим сердцем и находитесь на своем месте! Успехов Вам, в Вашем труде!
Катерина
16 November 2021
Професіонал! Все чітко, лаконічно і зрозуміло! Уважний до пацієнтів!
Оксана Пенькова
16 November 2021
Хочу от всего сердца поблагодарить Доктора Гальченко Наталью Александровна и её медсестра за их золотые руки,знания и умение.Такой душевной теплоты еще не встречала. Низкий им поклон.С уважением Оксана Пенькова.
Татьяна Зубко
14 November 2021
Щиро вдячні Альошиній Анастасії Ігорівні за допомогу. Це гарна ,душевна людина та прекрасний спеціаліст свого діла. Діагноз встановила швидко ще до проходення УЗД обстеження.Неодноразово телефонувала,цікавилася станом доньки.Завжди відповідала на СМС повідомлення .Щиро вдячні Вам за ваше тепле серце, за небайдужість до своїх маленьких пацієнтів та за наше одужання -низький Вам уклін!!!
Татьяна
12 November 2021
Хотим выразить огромную благодарность Бидакову Александру Николаевичу за его профессионализм в работе, за его небезразличие к каждому обратившиемуся за помошью и душевный подход к каждому пацыенту. Неделю назад, Александр Николаевич, прооперировал дочку(боковая киста шеи),операцыя была не из простых, но все прошло на высшем уровне.На второй день дочка уже полностью пошла на поправку. Побольше бы таких спецыалистов как Александр Николаевич.Дай Бог Вам здоровья и большых достижений и свершений в работе и в личной жизни!
Любов Петрівна
11 November 2021
Ніжне і святе прізвище в цього лікаря. У нього золоті руки і добра, щира душа. Я дуже вдячна Вам за все, що Ви зробили для мене. Дорогий Олеже Михайловичу! Здоров'я Вам! Нехай Бог береже Вас і всю Вашу родину. 4.11.21 грижепересічення з пластикою грижових воріт
Наталья
10 November 2021
Хочу выразить огромную благодарность специалисту своего дела Людмиле Петровне Городненко. Неоднократно проходила курсы массажа спины как с лечебной так и с профилактической целью. Результат всегда отличный. Людмила Петровна просто волшебница! После массажа хорошее настроение и самочувствие обеспечено!
Алина
08 November 2021
Были на приеме с сыном. хороший и приветливый доктор. Делали сыну лазерное удаление. Всё прошло отлично, быстро и безболезнено. Прошёл месяц после удаления и никакого намека даже что что-то было. Спасибо Александру Николаевичу.
Илона
05 November 2021
На прошлой неделе попали к Александру Николаевичу совершенно случайно, он провел осмотр ребенка и увидел проблему, которую не было видно на УЗИ. Среагировал оперативно и в тот же день прооперировал. Операция прошла хорошо, после чего ребенку стало гораздо лучше. Очень порадовало то, что спустя пару дней он лично перезвонил и поинтересовался самочувствием ребенка. Рада была знакомству. Спасибо большое)
Илона
05 November 2021
Были на приеме у Анастасии Игоревны впервые, очень приятная и имеет подход к деткам. Была с нами всегда на связи, за что огромная благодарность ей)
Олена
03 November 2021
Валентина Анатоліївна дуже допомогла! Професійна, уважна, тактовна! Дякую вам!!!
Лариса
03 November 2021
Отличний доктор обратилась первий раз с ребенком диагноз виставил сразу Рекомендую
Татьяна
03 November 2021
Хочу выразить огромную благодарность доктору-дерматологу Ларионовой Ларисе Юрьевне. Это лучший врач в мире! Без преувеличений. Она просто волшебница! Я пришла к ней ещё когда она работала в Verba осенью прошлого года. Это единственный врач, которая чётко назначила какие анализы нужно сдать, и только потом, по их результатам, разработала систему лечения. За этот год, мы добились великолепных результатов. Теперь же, в Медсоюзе, с помощью лазера Cutera Laser Genesis, мы успешно удаляем следы постакне. Очень довольна результатами и тем, что встретила самого профессионального и очень приятного дерматолога!
Ольга
31 October 2021
Золотой души человек! Специалист высшего класса.Не один раз оказывала очень грамотное лечение. Человек с большим сердцем!!Дай бог вам здоровья и сил помогать людям.
Ольга
30 October 2021
Огромная благодарность доктору Александру Николаевичу за высокий профессионализм, человечность, доброту и отзывчивость. Очень нам помог, не назначил лишнего!!! Спасибо, что Вы такой есть! Рекомендую однозначно. Нашему городу повезло иметь такого специалиста. Вы- чудо в наши дни!!!! Крепкого здоровья Вам!!!!!!
Ольга
29 October 2021
Бидаков Олександр Николаевич, великолепный специалист и просто чудесный человек. Спасибо большое, что помогаете деткам быть здоровыми и красивыми, они наше всё! Обращалась несколько раз, в компетентности и человечности доктора просто нету сомнения. Однозначно рекомендую, если обращаться , то только к Вам!!!!!!!!
Вікторія
28 October 2021
Очень хороший специалист. Для этого доктора профессия - не средство заработать денег, а призвание помогать людям?. Нам помогла, выслушала, назначила необходимое лечение. Отношение к людям доброжелательное и отзывчивое.
Екатерина
25 October 2021
Огромная благодарность Бидакову Александру Николаевичу!!! Делали сыну (3 года) лазерное удаление пиогенной гранулемы. Все прошло быстро и безболезненно, и доктор, и медперсонал расположили к себе ребенка и успокоили маму) Буду Вас рекомендовать знакомым.
Виктория
21 October 2021
Была у Ирины на блефаропластике верхних век. Хотела сделать очень давно и наконец-то представился случай! Результатом очень довольна! Жалею, что не решилась раньше. Ирина, Максим и их команда - это профессионалы, которым можно довериться! Спасибо Вам огромное!
Ольга
21 October 2021
Нещодавно захворіла. Турбували сильний головний біль і запаморочення. Вже переконала себе, що захворіла на КОВІД-19. Звернулася до лікаря Романенко Наталії Олексіївни. Вона уважно обстежила, вислухала, розпитала. Призначила додаткові аналізи. І з`ясувалося, що того діагнозу, що я сама собі встановила, і близько не було. Лікарю, дуже дякую, що спокійно і професіонально до мене поставилися. Завдяки Вашим рекомендаціям вже наступного дня симптоми повністю зникли. Буду рекомендувати Вас своїм друзям. Дякую!
Ирина
21 October 2021
Выражаю огромную благодарность Марине Валерьевне за спасенные волосы! Благодаря ей решилась на инъекционную терапию кожи головы. Абсолютно безболезненно, быстро и эффективно. Результат был виден уже через пару дней. Волосы спасены издоровы. Спасибо. Рекомендую.
Виктория
19 October 2021
Была у Ирины Сергеевны на блефаропластике. Хотела очень давно так как видела все предпосылки к этому. Если скажу что было не страшно - совру! Но! Это того стоит! Кто-то сказал: « Если вы что-то боитесь сделать, то это как раз и есть то, что вам необходимо сделать в первую очередь.» Отдельно хочу отметить эту команду! В операционной у меня было такое ощущение - что это один человек! Ирина, Максим и Наталья - как один человек. Впечатление, что они понимают друг друга с полувзгляда! Спасибо Вам огромное!
Марина
16 October 2021
Хочу выразить огромную благодарность Короза Сергею Александровичу за правильный диагноз и своевременное лечение. Поставил меня на ноги. После его рекомендаций была успешно прооперирована и до сегодняшнего дня наблюдаюсь у Сергея Александровича
Татьяна
16 October 2021
Короза Сергей Александрович врач от бога, прекрасный человек.с2004года лечсь у этого врача.спасибо большое что я встретила такого доктора.до сегодняшнего дня я живу и хожу по этой земле благодаря ему!!!!!
Наталия
15 October 2021
Я болею с подросткового возраста. С каждым годом здоровье ухудшалось. В 30 лет, после очередного обострения, я перестала ходить. Сергей Александрович, первый из докторов, поставил правильный диагноз. Назначил лечение и через несколько дней я смогла снова стать на ноги. Прошло 10 лет, за это время, благодаря правильно подобранному лечению, болезнь не прогрессирует. Сергей Александрович, спасибо за ваш профессионализм и искреннюю поддержку ваших пациентов.
Владимир
12 October 2021
Очень благодарен за чуткость проявленную специалистом,получил ответы на все возникшие вопросы,доктор терпеливо и без раздражений все пояснила и дала ряд рекомендаций..Спасибо Вам за Ваше терпение и чуткость к пациэнту...
Татьяна
11 October 2021
Попала к Ирине Сергеевне по рекомендации и не пожалела. Очень хороший врач и не менее прекрасный человек. Операция прошла комфортно, а главное - эффективно. Результатом я довольна. Спасибо большое.
Александр
07 October 2021
В декабре 2020 г. дважды обращался к Максиму Борисовичу по разным причинам (сперва воспаление роговицы, через две недели коньюнктивит), дважды приём был проведён на должном уровне, просто мне не повезло с подбором лекарств, что вызвало коньюнктивит. В результате лечение завершелось удачно и я по результату я остался благодарен. Это не "купленый" комментарий, всякое бывает, люди не боги. В мед-союзе, по моему мнению, работают одни из лучших специалистов в городе.
Світлана
05 October 2021
Сьогодні прийшла в клініку Медсоюз і за весь час який я сюди зверталась була задоволена клінікою і рекомендовала своїм знайомим,що привітний персонал,але нажаль прийшла з донькою і хотіли щайти в туалет,так тут начали кричати що ходим в туалет як на вокзалі. Це що означає, що не можна користуватися туалетом? До прийому нам трішки треба було прчекати, а туалет не иожна. Я так зрозуміла кричала старша медсестра бо заходила в свій кабінет я її не знаю,а говорю,що побачила що вона зайшла. Тепер я вже стала сумніватися,як і де сходити в туалет. Я прошу пробачення що про таке пишу,але було так соромно,що донька розплакалась хоть вона доросла.
Шановна Світлано Іванівно! Адміністрація Мед-Союз приносить свої вибачення за ситуацію, що склалася. За результатами розгляду медичний персонал отримав дисциплінарне стягнення. Нам прикро, що постійні наші пацієнти залишилися незадоволеними відвідуванням медичного центру. Дякуємо за зауваження, це дозволить нам покращити роботу.
Вера
05 October 2021
Пульмонолог Пилипенко Татьяна Сергеевна произвела очень положительное впечатление. Сразу видно, что квалифицированный и опытный врач. Привела к ней свою маму с жалобами на кашель. Получили развёрнутый диагноз и рекомендации по лечению. Большое спасибо!!
Роман
02 October 2021
Прекрасный человек и профессионал своего дела !!!
Богдан
01 October 2021
Выражаем всей семьей огромную благодарность Александру Николаевичу ! С первого взгляда определил проблему малыша и сразу же провел оперативное вмешательство, что позволило ребенку быстро восстановиться без каких либо осложнений! Однозначно рекомендуем !
Оксана кулик
30 September 2021
Самый лучший в мире врач
Алина
29 September 2021
Самый лучший врач , профессионал своего дела, очень чуткая и внимательная, а ещё всегда успокоит и даст правильные рекомендации. Спасибо большое, Алеся Михайловна. Всем женщинам и девушкам рекомендую
БОГДАН
28 September 2021
Спасибо огромное Александр Николаевич, за успешную оператцыю моему сыну, также хочу сказать спасибо всему колективу Мед Союз, Александр Николаевич вы супер.
Оксана кулик
28 September 2021
Самий лучший в мире врач спасибо Вам большое за понимания. ???
Лариса
25 September 2021
Большое спасибо массажисту-реабилитологу Людмиле Петровне за профессионализм, эффективные советы. Очень хороший специалист, рекомендую всем знакомым!
Тетяна
21 September 2021
Дуже гарний спеціаліст, завжди рекомендую її іншим мамам маленьких дітей
Олена
21 September 2021
Висловлюю Вам вдячність за прийом і кваліфіковану допомогу)) Дякую за професіоналізм, чіткі роз'яснення, та надані рекомендації. Окрема подяка за делікатність! P.S. Дякую за підтримку! Велика рідкість зустріти поєднання фаховості та чуйності!
Светлана
20 September 2021
Огромное спасибо Гринкевич Татьяне Милентьевне за ее работу, професиализм,душевное отношение. Толковая приятная. Врач с большой буквы. Профессионал своего дела. Рекомендую.
софія
19 September 2021
Хочу висловити захоплення та щіру вдячність лікарю дерматологу Великодній Марині Валерііівні. До знайомства з нею, була на прийомі у багатьох лікарів міста Суми і не тільки.Я була здивована,що лікар ретельно розпитує про захворювання,про стан здоровья загалом,призначає препарати,пояснюючи з якою метою вона це робить,та на який результат очікувати .Це лікар професіонал своєї справи!!!! Всім своїм знайомим та друзям рекомендую тільки звертатися за допомогою до Великодноі Марини Валеріівна,бо знаю,що вона допоможе та вирішить будь яке питання!!!!
Марина Ж
16 September 2021
Около 10 лет наблюдаюсь у Ирины Сергеевны. Хочется отметить высокий профессионализм, внимательность к пациенту и его жалобам; предлагает все доступные варианты лечения, которые действительно оказываются эфективными и результативными. Доктор с большой буквы, понятно и доступно отвечает на возникшие вопросы. Постоянно развивается и обучается новому. Большая благодарность! Желаю дальнейших успехов и крепкого здоровья!
Світлана.
14 September 2021
Гарний спеціаліст. Людина з великої літери. Вражена її професійністю, людяністю, милосердям. Думала, що таких вже не має, в наш час. Рекомендую, як спеціаліста своєї справи.
Алина
14 September 2021
Хочу выразить большую благодарность квалифицврованым специалистам и врачам своего дела!!! Была проблема у ребенка с носом ( аденоиды),постоянная заложеность и дихание только через рот((( все тешели переросте пройдет(( обошли всех лоров Сум( уже оказалось 3-4степень аденоидов,и только под удаление( Попали в МедСоюз к Нагорной Людмиле Николаевне очень приятная как человек и отличный врач,назначила дату операции которая продлилась 30мин. Ребенок наконецьо после 2-х лет дышит носом .И отдельное спасибо нашему анастезиологу Коноплеву Дмитрию Влалимировичу?
Ирина
13 September 2021
Уже долгое время являюсь пациенткой Ирины Сергеевны. Хочу выразить ей огромную благодарность за профессионализм, доброту, внимательное отношение к пациентам. Всегда всё очень подробно и качественно обьясняет, терпеливо отвечает на все вопросы. Действительно врач по призванию. Здоровья вам и дальнейших профессиональных успехов. С уважением, Ирина П.
Виктория
13 September 2021
Виктория Алексеевна Герасимец - очень грамотный кардиолог! Я благодарна ей за отзывчивость, доброту, профессионализм и ответственность. Она провела мне полное обследование по кардиологии. Новые назначения способствовали стабилизации давления и пульса. Самочувствие шикарное. Огромное спасибо доктору.
Оксана
12 September 2021
Дуже хочеться подякувати лікарю Бідакову О. М.! Він справжній професіонал своєї справи. Має чудовий підхід до дітей. Наша родина прийшла за Олександром Миколайовичом у мед-союз з іншої клініки, саме тому, що дуже задоволені результатом його роботи. Послугами мед-союза користуємось багато років, задоволені результатами і щасливі з того, що клініка поповнюється такими відмінними спеціалістами. Дякуємо за Вашу працю.
Наталия
10 September 2021
Хотелось бы от всей души поблагодарить замечательного доктора дерматолога, Ларионову Ларису Юрьевну! Врач с большой буквы! Я с 13 лет лечу кожу. Обходила 10-ки врачей в Украине и в Польше. На мою проблему все отвечали банально: "Подростковое, пройдёт!". Я уже не надеялась найти врача, который мне поможет. Очередной приезд в Сумы и я решила снова поискать врача, сходить на приём. Увидела много положительных отзывов, недолго думая позвонила и записалась. Шла на приём, скажу честно с сомнением и опасением что, снова скажут "Пройдёт". Но, как только я зашла в кабинет, я поняла, это тот врач которого я искала. Лариса Юрьевна, настоящий профессионал. Она первый врач который спросила меня о анализах на гармоны(которые я сама просила у врачей не один год. И в итоге именно в них была проблема), она задавала много вопросов, интересовалась. Она живёт каждым своим пациентом, переживает, всем готова помочь. Безумно искренняя, открытая, добрая, вежливая. На данный момент, практически нету таких врачей как она. Я первый раз, с нетерпением жду следующего визита? Смело заявляю! Это самый лучший дерматолог (и вообще врач), которого я встречала в своей жизни!!!
Александра Ивановна
10 September 2021
Это Европа!!!Этим все сказано! Ковтун Александра Ивановна (палата№7)
Елена
09 September 2021
Отличный молодой доктор!Профессионал!!!Рекомендую.
Віталій
02 September 2021
Хороший врач Фиргер Наталя Геннадиевна!
Наталия
30 August 2021
Хочу поблагодарить Городненко Людмилу Петровну за профессионализм в проделанной работе.Успехов Вам и всего хорошего!
Игорь Филенко
29 August 2021
Врач от Бога.
Алина
29 August 2021
Очень хороший доктор.уже лет 7 хожу к нему токо.Если бы С.В.принимал и роды,то я думаю выходных у него не было бы)))
Виталий
27 August 2021
Я очень восхищён работой Людмилы Петровны дай ей бог крепкого здоровья а вашей клинике больше таких специалистов.
Марина
25 August 2021
Хочу поблагодарить Бидакова Александра Николаевича. Это профессионал свого дела,порядочный,внимательный,отзывчивый доктор. У ребенка была диагностирована паховая грыжа.Назначена была полосная операция.Доктор до операции и после нее был всегда готов ответить на вопросы волнующейся мамы,за это отдельное спасибо.Спасибо анестезиологу Ольге Васильевне, очень деликатно отвела ребенка на лечение,у него не появилась боязнь врачей и процедур. Операция прошла на высшем уровне,шов не беспокоил,еле заметен.Спасибо клинике Мед союз за возможность комфортно лечится.
Карина
23 August 2021
Прекрасный доктор , который хорошо ладит с детками . Лечением довольны на 100 % , особенно спасибо за его безграничное терпение к детским капризам . Александр Николаевич провёл лапароскопическое лечение паховой грыжи моей двухлетней доченьке , возможность проведения такой операции , где оперативное вмешательство минимально , меня очень обрадовала , ведь швы снимать не нужно и косметический дефект после лечения почти отсутствует (в отличии от привычной полосной операции ) . Шов у дочки получился очень маленький, практически незаметный . Послеоперационный период прошёл очень легко и быстро . Врач очень доступно рассказал , как ухаживать за ранкой дома , чем обрабатывать и какие повязки лучше . Спасибо огромное Александру Николаевичу за его золотые руки , а клинике Мед-Союз за то , что дарит таким врачам возможность развивать свои ценные таланты .
Татьяна Рудоман
18 August 2021
Врач- супер!!! Внимательный, коммуникабельный и просто хороший человек. Очень рады, что попали именно к Дмитрию Владимировичу! Карьерного роста и хороших пациентов!
Юлия
17 August 2021
От всей души хочу поблагодарить массажиста-реабилитолога Городненко Людмилу Петровну. Уверенный специалист своего дела,массаж на высочайшем уровне.Помимо массажа доктор делится полезной информацией,касающейся здоровья ,рекомендует выполнять упражнения дома для достижения лучшего эффекта оздоровления спины. Высококлассный специалист.
Наталія
12 August 2021
Добрий вечір.Кобзар Т.І.-лікар від Бога,вислухала мене,допомогла розібратись з ситуацією.Я довольна!Дякую Вам!
Катерина
11 August 2021
Взимку прийшла на прийом до гінеколога Жаль Надії Петрівни. Після огляду на УЗІ Єгорова Олега Анатолійовича, була направлена на оперативне втручання до Вихристюк Валентини Анатоліївни. Дякуючи цим трьом чуйним лікарям без стресів і зайвих переживань позбавилась проблеми. Дякую Вам за кваліфіковане і людяне ставлення до своїх пацієнтів. Впевнена - вони фахівці з великої літери.
Omelianenko Olena
10 August 2021
Фиргер Наталья Геннадиевна, высоко профессиональный врач, компетентный, знает своё дело. Очень понравилась оперативность, собранность и быстрое принятие решения. Благодаря вам операция прошла в кратчайшие сроки и я довольна результатом. Большое вам спасибо! Бог в помощь!
Оксана
07 August 2021
Мега врач! Сразу видно специалиста высокого класса, с первого взгляда понимает проблему. Обращалась с ребёнком, очень довольны.
Наталья
06 August 2021
Майя Леонидовна доктор от Бога. Доктои с большой буквы! Я благодарна ей за спасенную жизнь, за человеческое отношение, за доброе сердце. В наше время это редкость.
Ольга
03 August 2021
Бидаков Александр Николаевич, спасибо Вам за внимательное отношение и отзывчивость. Успехов Вам в вашем не лёгком труде!
Оксана
30 July 2021
Отличный доктор, быстро находит подход к ребенку. Ребенок без слез ,мама счастлива. Спасибо
Влада
27 July 2021
Очень хороший врач, ребёнок на приеме только хохотал, все аккуратно посмотрел и дал нужные рекомендации
Светлана
24 July 2021
Майя Леонидовна внимательный врач. Своим квалифицированным отношением дает надежду на выздоровление. Теперь я знаю к кому обращаться. Хочу пожелать здоровья и успехов в таком нелегком труде.
Екатерина
23 July 2021
Врач супер, все объяснит, расскажет, приятный человек.... к нему хочется идти на приём! Он не пугает, а доступно излагает!!!!! Менять врача не буду!
Марина
23 July 2021
Гарний лікар, пояснила причину і наслідки хвороби, порядна, тактовна, добра. Має гарний підхід до дитини. Рекомендую
Юлия
23 July 2021
Получили онлайн консультацию у хирурга Бидакова Александра Николаевича.Хотим выразить огромную благодарность за уделенное нам время,ответы на все вопросы,адекватную,понятную консультацию.Спасибо Вам огромное!
Ольга
19 July 2021
Спасибо большое Наталье Александровне Гольченко за внимательное отношение, за качественно сделанную операцию и длительное наблюдение онлайн
Наталия
08 July 2021
Хочу сказать слова благодарности доктору Богдану Владимиру Петровичу. У меня была сложная жизненная ситуация. И когда я поняла что сама не справлюсь с навалившейся депрессией - обратилась за помощью к Владимиру Петровичу. Я получила квалифицированную помощь и потихоньку стала возвращаться к обычной жизни. Большое Вам спасибо .
Дарья
08 July 2021
Была вчера (07,07,2021) на приеме у врача. Не знаю, кто пишет эти хваленые отзывы, в моем случае все было с точностью наоборот: я пришла с конкретной проблемой, с результатами МРТ и различными анализами крови. Осмотр колена в течение 30 секунд, изучение заключения МРТ (диск с фото МРТ никто даже не глянул, видимо, это лишнее), никаких вопросов (всю ситуацию я описала сама). В результате в диагнозе написано "Застарілий розрив заднього рога медіального меніску, менісцит, бурсит правого колінного суглобу. Подагра?". Чтоб было понятнее: в заключении МРТ был "разрыв заднего рога медиального мениска IIIа (по Столлер)" + я сказала, что травм у меня не было, но 10 лет назад я ломала ногу (отсюда и "Застарілий"). Хотя такой разрыв мениска априори не может быть "застарилым". Из-за одного врача мнение о клинике мягко говоря не очень (((
Шановна Дар'я! Згідно Вашого зверенення проведено службове розлідування. Лікарем ортопедом призначено здати кров на сечову кислоту для підтвердження чи заперечення попереднього супутнього дігнозу "Подагра". Діагноз та лікування Вашої хвороби відповідає протоколом, які діють на території України. Кожен громаданянин має право звертатися за медичною допомогою до лікаря, якому довіряє, а при бажанні отримати електронне направлення у державну поліклініку у свого сімейного лікаря.
Валерия
08 July 2021
Отличный специалист! Всем женщинам советую, особенно если Вы сомневаетесь в ранее поставленном диагнозе! Сразу рассмотрел все проблемы и определил точный диагноз.
Петя
07 July 2021
Дифирамбы петь не буду. Остался недоволен результатами анализов: в липидном профиле неверно подсчитан коэффициент атерогенности, притом значительно, а в исследованиях системы гемостаза результаты анализов искажены. Мне, принимающему варфарин, референсные значения МНО должны быть в пределах 2,0 - 3,0 ед. До руководства МЕД СОЮЗА не достучаться....
Адміністрація Мед-Союз запропонувала Вам безкоштовно здати всі аналізи, які Вас цікавлять з додатковою перевіркою в двох інших лабораторіях м. Суми. На пропозицію Ви не відреагували. Чекали вас Сьогодні, 09.07.2021. Та Ви не прийшли. Адміністрація.
Александра
07 July 2021
Огромное спасибо Анастасии Игоревне!!! Она не только замечательный врач,а человек с огромной душой и сердцем! Я никогда ещё не видела ,чтобы так врач беспокоился о здоровье пациента !!! Как же приятно ,что есть такие люди как она Теперь я только ее буду советовать всем своим знакомым! Спасибо вам огромное Анастасия Игоревна ❤️
Клименко Марина
07 July 2021
Жанна Феоктистовна вела мою беременность в 2014 году!Очень-очень ей благодарна, до сих пор обращаюсь только к ней!Действительно, Доктор с большой буквы!!!
Марина
06 July 2021
Хочу сказать спасибо большое врачу Бидакоау Александру Николаевичу и педиатру Мадлавской Светлане Ивановне. Моей младшенькой доченкьке 1.5 месяца, Светлана Ивановна обнаружила у неё гранулёму в пупке (чего почему-то не видела другой педиатр из другой больницы) и направила на консультацию к Александру Николаевичу. Мой малышке видимо этот молодой, но очень квалифицированный врач, сильно понравился ?, она ни разу не заплакала под его руками. Когда он забрал её у меня из рук и понёс в операционную, чтобы удалять гранулёму, я переживала, что она испугается, будет плакать и кричать. Но все прошло тихо, она улыбалась когда он её вынес. Удалял гранулёму не под общим наркозом, а нанёс (названия не помню) гель, который обезболил. Я очень благодарна за профессионализм этих врачей, их внимание, за нормальное и приятное общение, я получила ответы на все свои вопросы. После первого визита я перезаключила декларацию с педиатром. И теперь я знаю, что если у меня будут проблемы, я знаю у какому хирургу обращусь снова. СПАСИБО.
Светлана
04 July 2021
Очень внимательный и профессиональный доктор. Уже неоднократно обращались в "Мед-Союз" именно к этому доктору. Очень довольны результатом лечения. Спасибо Алесе Михайловне!
Татьяна Карпенко
28 June 2021
Выражаю благодарность Любовь Александровне за правильно подобрано лечение. Уверена, что все мои ужасы, связанные с лор-заболеванием, останутся в прошлом. Вы - профессионал, умеете сделать человека счастливым!
Татьяна
27 June 2021
Благодарна Григорию Анатольевичу! Очень внимательный и отзывчивый врач, умеет расположить к себе ребенка. Глубокий подход в лечении и действительно заметно что человек хочет помочь, найти источник проблемы, а не просто сменить препарат и кремы. Буду рекомендовать знакомым.
Татьяна
26 June 2021
Слова благодарности Бидакову Александру Николаевичу и всему отделению детской хирургии. Внимательный и доброжелательный персонал, комфортные условия. Спасибо за вашу работу и подход к деткам. Только наилучшие рекомендации!
Татьяна
26 June 2021
Врач от Бога! Мы очень благодарны Владимиру Петровичу за его труд! Мы наконец нашли своего врача, который нам действительно помог. Рекомендую всем!
Марина и Даша
25 June 2021
Изрядно походив с дочкой по неврологам могу с уверенностью сказать, что Андрей Викторович - лучший детский невролог! Все его слова и назначения осмысленные и полностью оправданы. Да и как человек очень понравился, дал нам толковые советы. Однозначно рекомендую.
Елена
12 June 2021
Рекомендую!!!
Алёна
11 June 2021
Виктория Викторовна замечательный доктор, профессионал своего дела. Рекомендую этого специалиста.
Ірина
11 June 2021
Дякую Людмилі Петрівні за чудовий масаж!! Ви чарівниця! Обов'язково буду рекомендувати вас своїм друзям та знайомим!!
Сніжана
10 June 2021
Олеся Михайлівна, дуже уважний та професійний лікар! Я вдячна за лікування.
Эмилия
09 June 2021
Ходили на прием с дочкой, очень хороший специалист. И прекрасный человек. Быстро нашел подход к дочке?
Олег
08 June 2021
Доктор отменный и знающий. Обратился к нему с проблемой в ногах, все прощупал и сразу понял в чем дело. Побольше бы таких врачей!
Наталья
07 June 2021
Прошли за год десятки врачей разной специализации, сдали кучу анализов, дорогостоящей диагностики, диагноз так и не был поставлен. Случайно попали к Сергею Александровичу. Он единственный начал разбираться в проблеме и наконец удалось хоть диагноз поставить. Лечения еще не начали, но хочется верить, что все наладится. Очень внимательный и квалифицированный доктор!
Татьяна
06 June 2021
Очень довольны хорошим отношением врачей,в особенности нашего врача Нагорной Людмилы Николаевны. Благодаря этому врачу мой ребенок хорошо перенес операцию, дышит ночью и никаких храпов и задышек! Врач реально относится к детям как к своим, очень внимательная и профессиональная, хочется выразить ей огромнийшую благодарность!!!
Марина
03 June 2021
Хочу выразить большую благодарность Андрею Викторовичу за его профессионализм и человечность. Очень понятно и доступно все обьяснил, и дал ценные и полезные рекомендации. Очень советую с проблемами по неврологии обращаться именно к нему.
Світлана Ворона
03 June 2021
Щиро вдячна Олексію Вікторовичу за увагу та професіоналізм! Моя мама людина похилого віку, але після розмови з лікарем вона оптимістично дивиться в майбутнє.
Вікторія Закусило
03 June 2021
Щира подяка Материнському Олегу Михайловичу, лікарям та співробітникам стаціонару за професіоналізм, надану увагу, виявлену турботу, привітне та уважне ставлення до пацієнтів. У стаціонарі панує дуже добра та дружелюбна атмосфера. Так тримати!
Анна
31 May 2021
Гольченко Наталья Александровна Врач и человек с большой буквы. Профессионал высшего класса! Ушла с приема в отличном настроении, спасибо!
Віктор
28 May 2021
Томашівська Майя Леонідівна лікар від Бога. Таких зараз не випускають. Професіонал від Бога,чуйна, ділова. Наділена почуттям гумору.І, просто чудова чудова людина і чарівна жінка!
Сергей
24 May 2021
Дякую за допомогу, дуже переживав перед операцією і не знав що робити, але коли до неї залишалося зовсім небагато лікар допоміг опанувати себе, зараз все добре і все майже загоїлось??
Анна
22 May 2021
Врач и человек с большой буквы. Профессионал высшего класса! Ушла с приема в отличном настроении, спасибо!
Яна
21 May 2021
Хочу выразить огромную благодарность Наталье Валентиновне за помощь в выздоровлении! Прекрасный доктор. Обратилась с кишечной инфекцией, с очень плохим самочувствием. Доктор помогла и назначила хорошее лечение, в скором времени стало значительно легче. Спасибо за помощь и успехов в работе!
Елена
20 May 2021
Я наблюдалась у Жанны Феоктистовны всю беременность. С первых консультаций я поняла что это врач с большой буквы, мне было с ней легко и спокойно, я постоянно чувствовала от неё поддержку и заботу, неоднократно звонила мне по результатам анализов. Опытный врач, профессионал своего дела, внимательная к деталям и просто хороший человек! Я работой доктора осталась очень довольна! Рекомендую!
Світлана
13 May 2021
Лікар найвищої кваліфікації, уважна. Професіонал своєї справи
Олег Викторович
11 May 2021
Очень профессиональное и доброе отношение к клиентам. После посещения кабинета Наталии Валентиновны остаются теплые чувства, позитивный настрой. Спасибо огромное!
Юлия
11 May 2021
Выражаю огромнейшую благодарность Городненко Людмиле Петровне.Высочайшего класса специалист.Видно,что человеку нравится,то чем он занимается и это прекрасно.Если вам нужен хороший,качественный массаж,и также дельные рекомендации то Людмила Петровна это тот человек,который вам нужен) Людмила,спасибо вам большое за ваш профессионализм и труд. Как же здорово найти именно своего массажиста✅
Сергей (запущенный псориаз)
01 May 2021
Очень доволен работой доктора, она отличный специалист благодаря которой я стал жить на много лучше.
Карина
30 April 2021
Побольше бы таких профессионалов!!Человек от Бога!!!На узи тем более беременных только к нему
Людмила
26 April 2021
Олександр Миколайович,лікар від Бога.З ним приємно працювати і можна на 100% довіритися його методам лікування.Майстер своєї справи,гарна людина.Рекомендую своїм знайомим!!!
Татьяна
24 April 2021
Словами не передать нашей с мужем благодарности Вам Татьяна Сергеевна!!! Врач с большой буквы отличный специалист и человек с большой душой. Вытянула, вылечила, наставила , выслушала , это так важно когда в отчаянии , с тяжелейшей пневмонией.Храни вас Бог , всех благ Вам.
Михайло
23 April 2021
Дякую пані Людмилі за прекрасний масаж. Лікарка, яка точно зрозуміє в чому справа та надасть слушну пораду. Рекомендую усім охочим!
Людмила
16 April 2021
Хочу поблагодарить Бидакова Александра Николаевича за помощь и профессионализм. Очень внимательный и, что немало важно, терпеливый врач. Индивидуальный подход к ребенку, а также простота в общении, что помогло мне проще взглянуть на проблему и помогло психологически. Буду рекомендовать этого доктора своим знакомым.
Іванна
16 April 2021
Д