Освіта
- 2001 рік – закінчив Сумський державний університет, медичний факультет за спеціальністю «Лікувальна справа».
- З 2001 по 2002 роки – проходив інтернатуру за спеціальністю «Інфекційні хвороби» в Харківській медичній академії післядипломної освіти.
З 2002 по 2003 роки Віталій Анатолійович працював викладачем з курсу «Інфекційні хвороби» Сумського медичного коледжу.
Лікарська практика
- З 2002 по 2020 роки – працював лікарем приймального відділення, а потім лікарем-інфекціоністом в інфекційному відділенні Сумської обласної інфекційної клінічної лікарні ім. З. Й. Красовицького. Вища категорія з інфекційних хвороб.
- З 2005 по 2020 роки – працював лікарем ультразвукової діагностики Сумської обласної інфекційної клінічної лікарні ім. З. Й. Красовицького. Вища категорія з ультразвукової діагностики.
- З грудня 2015 року по лютий 2018 року – працював за сумісництвом лікарем ультразвукової діагностики Сумського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом.
- З лютого 2019 року працює лікарем ультразвукової діагностики медичного центру «МЕД-СОЮЗ».
- З січня 2021 року працює лікарем-інфекціоністом медичного центру «МЕД-СОЮЗ»
Лікар володіє широким спектром ультразвукових досліджень органів черевної порожнини, органів сечостатевої системи, урологічних та гінекологічних досліджень, досліджень ендокринних та молочних залоз, органів опорно-рухового апарату. Має досвід з проведення еластографії та стеатометрії.
Віталій Анатолійович є учасником Товариства лікарів ультразвукової діагностики України та Товариства інфекціоністів України.
Бере постійну активну участь в науково-практичних конференціях з ультразвукової діагностики та інфекційних хвороб.
2020 рік:
- Конференція «Школа доцільного використання антибіотиків».
- Конференція для лікарів «Інфекційний контроль. Від вакцинації до лікування».
- Науково-практична конференція. Тематичне навчання (онлайн майстер-клас) «Сучасні методики психологічної підтримки для людей, що лікуються від туберкульозу та для медичних працівників».
2021 рік:
- Форум «Онлайн Діагностика 3.0».
- Тематичне навчання «Public Health: Школа ультразвукової діагностики».
- IV Науково-практична конференція з міжнародною участю «Академічні читання імені Володимира Паська в рамках 30-ї міжнародної медичної виставки PublicHealth 2021».
- Лекційний курс «Доплерографія в гінекології. Від репродуктивної ендокринології до онкології».
- Лекційний курс «Сучасні діагностичні ультразвукові моделі в онкогінекології».
- Лекційний курс «Ультразвукова діагностика захворювань нирок та сечовивідних шляхів у новонароджених та дітей раннього віку».
- Фахова очно-дистанційна школа «УЗД легень».
- Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інфекційні захворювання органів системи дихання. Клініка, діагностика, лікування, профілактика».
- Курси тематичного вдосконалення на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти «Антимікробна терапія та профілактика внутрішніх хвороб».
- Онлайн-телемост «Терапевтичні стратегії при COVID-19».
- Онлайн-конференція для лікарів «Інфекційний контроль. Від профілактики до лікування».
- Х з’їзд інфекціоністів України «інфекційні хвороби: здобутки і проблеми в діагностиці, терапії та профілактиці» .
2022 рік:
- Семінар «УЗД в андрології».
- Семінар «УЗД кишківника».
- Семінар «УЗД в діагностиці колінного суглоба».
- Семінар «УЗД в діагностиці плечового суглоба».
- Семінар «УЗД в діагностиці ліктьового суглоба».
- Науково-практична конференція «Актуальні інфекційні захворювання в жаркий період часу: клініка, діагностика, лікування».
- Науково-практична конференція «Сучасний світ та інфекційні хвороби. Медицина подорожей».
- Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Досягнення і проблеми в діагностиці, терапії та профілактиці інфекцій, які передаються кліщами».
- Науково-практична конференція «Актуальні інфекційні та паразитарні хвороби в Україні. Проблеми діагностики та лікування».
2023 рік:
- Семінар «Печінкова недостатність».
- Семінар «УЗД кишківника. Модуль 2».
- Майстер-клас: «Виклики сьогодення в практиці лікаря уролога та нефролога. Сучасні методи лікування в урології».
- Науково-практична конференція «Covid-19 та постковідний синдром: у пошуках ідеального протоколу».
2024 рік:
- Семінар «УЗД в діагностиці патології гомілковоступневого суглоба».
- Тренінг «Застосування тактичного ультразвуку в Україні за протоколом FAST».
Відгуки про лікаря
Бутко Віталій Анатолійович дуже хороший лікар, на прийомі зосереджений на проблемі хворого лікар. Віталій Анатолійович щиро дякую вам за те що допомогли розібратися в проблемі яка стояла перед мною. Пацієнтам: якщо ви підете на прийом до лікаря Бутко Віталій Анатолійович то ви пошкодуєте що не зробили цього раніше, на мою думку він вас задовольнить своєю лікарською професіональністю так само як і мене.
Гарний і кваліфікований лікар. Все чітко і ясно пояснив. Дякую
Доктор просто супер!!!
Виталий Анатольевич, тысяча слов благодарности за ваш труд и человечность! Вышла с кабинета счастливая! Спасибо, что Вы есть! Горжусь, что рядом с нами живут такие герои! Желаю достойной оплаты труда и особого почетного статуса у себя на Родине!!!
Хочу поблагодарить замечательного врача Виталия Анатольевича за профессионализм высочайшего класса,внимание к пациентам, спокойствие и уверенность. Шла на узи с большим волнением,но попав на приём именно к этому доктору осталась очень довольна. Спасибо Вам, за вашу чуткость, внимание. Здоровья Вам и успехов во всех делах.