Фізіотерапія

         Комплексне лікування того чи іншого захворювання передбачає використання різноманітних методів, що принесуть максимальну ефективність. Серед них активно використовуються фізіопроцедури — сукупність методів лікування за допомогою фізичних факторів, серед яких електричний струм, магнітне випромінювання, тепло, повітря та світло. Різноманітні фізіотерапевтичні процедури позитивно показали себе як прекрасні профілактичні способи боротьби з чималою кількістю хронічних захворювань. Лікарі клініки «Мед-Союз» пропонують не тільки медикаментозну терапію або оперативне лікування, але й назначають дієві способи боротьби з недугом.

         Обладнане фізіотерапевтичне відділення в «Мед-Союзі» пропонує кожному охочому відвідати процедури. Серед яких:

 1. Електролікування, яке використовується в косметології, урології, хірургії, неврології та терапії:
  • електрофорез;
  • дарсонвалізація;
  • інтерференцтерапія;
  • електроміостимуляція.
 1. Магнітотерапія, в основі якої полягає дія на організм людини магнітними полями з лікувально-профілактичними цілями.
 2. Лазеротерапія (квантова терапія). Полягає в лікувальній дії на організм за допомогою спеціально спрямованого світла.
 3. Лазеромагніт, в основі якого полягає комбінування лазера та магніта.
 4. Кварц, тубус-кварц – лікування за допомогою ультрафіолету, що часто призначається при захворюваннях оталярингології.
 5. Ультразвукова терапія – метод, в основі якого вплив на дії тканин високочастотних звукових коливань з частотою, котра вище межі чутності вуха людини.
 6. Денас-терапія (динамічна електронейростимуляція) – спосіб електронейростимуляції, що полягає у впливі визначення активних рефлексогенних зон коротким імпульсним струмом, які постійно реагують трансформацією своєї форми на зміну опору шкіри у під електродній зоні.
 7. Інгаляції – метод лікування, що полягає у введенні в організм лікарських засобів або біологічно активних речовин з потоком вдихуваного повітря. Процедура проводиться за допомогою інгалятора. Зробити інгаляцію в Сумах тепер не проблема! Завітайте в «Мед-Союз».
 8. Промивання гайморових пазух, що відоме у народі під назвою «кукушка». Суть цього методу полягає в тому, що за допомогою негативного тиску, який створюється відсмоктуванням, медикаменти разом з фізіологічним розчином потрапляють у глибокі відділи носової порожнини, котрі недоступні при простому закапуванні, забризкуванні або зрошенні слизової оболонки носа.
 9. Парафінотерапія – процедура для вашої краси та молодості. Косметичний парафін розігрівається до 55 градусів та наноситься на шкіру обличчя, рук або ніг. Ефект не залишить себе чекати. В «Мед-Союзі» можно зробити парафінотерапію недорого.
 10. Пелоїдотерапія (лікування грязями). Природні утворення мінерально-органічного походження багаті органічними, мінеральними та біологічно активними речовинами. Це обумовлює їх високо лікувальною та оздоровчою ефективністю.
 11. Лімфодренаж – група процедур, які приводять в рух застояну лімфу, впливаючи на лімфатичні центри, колектори і лімфатичні капіляри. Варто знати, що часто застосовують лімфодренаж для схуднення.

         Довіривши нам турботу про своє здоровʼя, ви вийдете з нашої клініки сповненими новою енергією, яка буде спонукати вас до здійснення поставлених цілей. «Мед-Союз» — гарант вашого компетентного лікування!