Ліпосакція

Фігура вашої мрії здається недосяжною? Ми можемо допомогти!

На жаль, втримати струнку та підтягнуту фігуру на протязі всього життя – досить складно, та вдається не кожному. Вікові зміни, погіршення обміну речовин, малорухливий спосіб життя та неправильне харчування призводять до накопичення жирової тканини.

Найпоширеніші проблемні зони – це живіт, стегна, сідниці, передпліччя та підборіддя.

В таких місцях підшкірно-жирові відкладення мають особливу будову. Зайвий жир тут дуже слабко реагує на вправи та дієти, якими пацієнти намагаються скорегувати фігуру. Проблема погіршується провисанням шкіри та появою целюліту і розтяжок.

Що робити?

Для того,  повернути або надати своєму тілу бажаної форми, ви можете звернутись в клініку “Мед-Союз” для проходження процедури ліпосакції. Метою даної операції є корекція тіла і досягнення бажаних контурів фігури.

Процедура проводиться під місцевою або загальною анестезією і несе мінімальний хірургічний ризик. Повернутися до звичайної фізичної активності більшість пацієнтів може протягом двох тижнів.

Чому це ефективно?

Наростання жирових відкладень відбувається не за рахунок поділу жирових клітин (адипоцитів), як думає багато з пацієнтів, а тому що вони збільшуються в розмірах. Ліпосакція – це видалення надлишкових підшкірно-жирових клітинних відкладень хірургічним шляхом.

Замість вилучених під час ліпосакції жирових клітин, нові не виростають. Завдяки цій властивості організму, та в поєднанні з дієтою і регулярними, але помірними фізичними навантаженнями, можливо закріпити результати ліпосакції на багато років.

Важливо:

Основна мета проведення ліпосакції – це не зниження ваги, а корекція контурів фігури. Операція буде ефективною для пацієнта тільки проти локальних підшкірно-жирових відкладень. Генералізовані форми ожиріння за допомогою цієї процедури не виліковуються, так як і не руйнується вісцеральний жир і відкладення під м’язовою фасцією.

Отже, за допомогою даної процедури неможливо позбутися від ожиріння, зате можна надати фігурі бажаних ліній.

Визначити, чи обраний метод корекції буде для вас ефективним та безпечним зможе лише лікар після персонального огляду в клініці та проведення типових передопераційних лабораторних досліджень.

Принципи процедури

Видалення жирової тканини під час ліпосакції виконується за допомогою вакууму. Є декілька видів ліпосакції, але всі вони об’єднуються під однією назвою, адже основний принцип їх проведення не відрізняється: в підшкірно-жировий шар хірург поміщає канюлю, приєднану до спеціального апарата, який створює умови вакууму. Таким чином відбувається своєрідне відсмоктування надлишкового жиру в місцях, заздалегідь визначених спеціалістом.

Процедура вважається малотравматичною, та не обов’язково потребує наркозу (інколи вона проводиться під місцевим знеболенням або під седацією. Під час процедури пластичний хірург робить проколи в шкірі, після яких залишаються невеликі шрами. Хірурги намагаються мінімізувати їх та сховати в непомітних місцях таких як лінія бікіні або пупок.

Ліпосакція може поєднуватися з ліпофілінгом – процедурою, при якій відібрана підшкірно-жирова клітковина тут же імплантується в зони, які вимагають збільшення і підтяжки (наприклад, сідниці). Комплекс таких маніпуляцій називається ліпомоделюванням.

Підготовка до операції

Хоча ліпосакція вже давно стала звичайною амбулаторною процедурою, вона все ж потребує поміркованої підготовки. Це робиться насамперед для того, щоб максимально полегшити реабілітацію організму в постопераційному періоді.

На першій консультації в нашій клініці хірург оцінить загальний стан вашого здоров’я, а також стан шкіри. Важливо правильно вирішити, який саме з методів виконання процедури потрібно використовувати в вашому випадку для максимальної ефективності.

Після консультації пацієнт проходить обстеження, за результатами якого лікар оцінює усі ризики, які можуть виникнути під час або після ліпосакції. За 14 днів до ліпосакції необхідно обов’язково відмовитися від приймання ліків, в тому числі гормональних, а також усіх препаратів, які розріджують кров. Пацієнт також має відмовитись від паління та вживання алкоголю.

Лікарі наголошують, що до процедури важливо підтримувати свій звичний спосіб життя. Основна мета – не набирати та не втрачати вагу, оскільки під час процедури важливо працювати з вашою справжньою фігурою.

Ліпосакція протипоказана пацієнтам з хворобами кровотворних органів, цукровим діабетом, вираженим атеросклерозом, захворюванням серця, ендокринним ожирінням, шкірними патологіями і рядом інших, часто хронічних захворювань.

Післяопераційний період та реабілітація

Тривалість та інтенсивність реабілітації залежать від певних факторів: типу анестезії, площі ділянок і об’єму видаленого жиру. Ті пацієнти, що пройшли локалізовану ліпосакцію невеликих розмірів, або якщо хірург застосував електронне ліпомоделювання, можуть залишити палату вже через 1-2 години після процедури. Надалі потрібно буде приїжджати в клініку лише на перев’язки. Зазвичай до роботи і більшості занять можна буде повернутись через кілька днів.

В інших випадках та якщо в анамнезі пацієнта є супутні захворювання, час, на який йому доведеться затриматись в клініці, буде більший.

Зверніть увагу: протягом кількох тижнів після ліпосакції, потрібно буде носити спеціалізовану еластичну білизну, яка щільно прилягає до тих ділянок, де хірург проводив втручання. Протягом кількох місяців пацієнт може відчувати легкий біль, є ризик появи набряків тканин, синців і оніміння в оброблених місцях. Також, пацієнт може жалітися на загальну слабкість. Після ліпосакції заборонено відвідувати сауну на протязі 4 тижнів, а також потрібно уникати активної фізичної діяльності.

Якщо у вас виникли питання або ви хочете більше дізнатись про процедуру ліпосакції, запишіться до нас на консультацію. В стаціонарному відділенні клініки «Мед-Союз» є все, що потрібно для надання якісних послуг з пластичної та естетичної хірургії: новітнє обладнання, комфортні палати для післяопераційного періоду та висококваліфіковані лікарі.

 

Будьте здорові!