Контурна пластика губ (хейлопластика)

Губи – це вкрай важлива частина обличчя, яка не просто формує його міміку, але привертає погляд інших. Вуста не тільки видають вік, але й вважаються загальноприйнятим індикатором чуттєвості.

Контурна пластика – це вид хірургічної пластики губ, який дозволяє змінити їх форму і розріз у фронтальній і бічній проекції, створити візуальну наповненість, а також виправити навколишню область, в тому числі  позбавити пацієнта зморшок. Хейлопластика виконується хірургом з метою естетичної корекції за запитом пацієнта, а також при наявності вроджених або придбаних в наслідок травми дефектів.

На відміну від ін’єкцій, які носять тимчасовий ефект, хейлопластика дозволить сформувати бажані форму і об’єм губ на довгострокову перспективу. Також, тільки цей метод корекції дозволить досягти гармонійного естетичного ефекту при високій губі.

Види контурної пластики губ

Існує 3 різних види хейлопластики:

естетична, реконструктивна і редукційна.

Естетична хейлопластика – це комплексний підхід, який може включати в себе як оперативне, так і ін’єкційне втручання (липофілінг або введення філлерів).

Реконструктивна хейлопластика – дозволяє усунути проблеми вроджених вад, наслідки травм, рубцювання і доброякісних утворень губ. До цього типу реконструктивної пластики губ вдаються якщо естетична хейлопластика не дає необхідних довгострокових результатів.

Редукційна пластика застосовується в разі, коли пацієнту необхідно зменшити губи. Цей вид хейлопластики застосовують в тому числі і для того, щоб зменшити їх після невдалого збільшення.

Метод булхорн

Ця методика полягає в висіченні частини шкіри на ділянці між червоною облямівкою губ і основою носа. Вона дозволяє підняти верхню губу, роблячи її більш повної і виразною. Основне показання для операції – велика відстань від носа до верхньої губи (більше 12-15 мм).

Показання для проведення хейлопластики

 • Асиметрія.
 • Диспропорція.
 • Зморшки.
 • Опущені куточки вуст.
 • Доброякісні пухлини.
 • Вроджені і посттравматичні дефекти.
 • Надмірно тонкі або товсті губи.
 • Птоз (опущення) м’яких тканин.
 • Великий проміжок між носом і верхньою губою.
 • Сплощенні губи.
 • Оголення ясен.

Підготовка до хейлопластики

На консультації ви зможете обговорити з лікарем клініки “Мед-Союз” бажаний результат. Він оцінить форму і структуру ваших губ, розповість про можливі варіанти досягти необхідного ефекту і роз’яснить фактори, які можуть вплинути на ваше рішення щодо процедури.

Серйозних протипоказань до процедури немає.

Проведення хейлопластики

Процедура здійснюється в стаціонарних умовах під місцевою анестезією. При бажанні пацієнта можливий загальний наркоз. В середньому, пластика триває від 30 до 90 хвилин.

Реабілітація

На ваше обличчя після процедури накладуть пов’язку, яку можна буде зняти через день. Залишити клініку ви зможете у день процедури і потім просто приходити на перев’язку.

Деякий час вас буде турбувати легка набряклість і зменшення чутливості. Зовнішній вигляд пацієнта вважається задовільним вже через 3-5 днів після операції. В цей же час пацієнтові дозволено повернутися до свого повсякденного життя.

Якщо ви хочете надати відсутнього об’єму і отримати красиві симетричні губи з довічною гарантією, дізнайтеся більше про хейлопластику, записавшись на консультацію до пластичного хірурга клініки «Мед-Союз».

Нашим пацієнтам доступні сучасні малотравматичні пластичні процедури із застосуванням зарубіжного обладнання та інструментів.