Онлайн консультації

Порядок надання онлайн консультації:

  1. Запис на онлайн консультацію проводиться за телефонами медичного центру
  2. Після узгодження дати і часу консультації з оператором необхідно оплатити консультацію (кнопки оплати нижче на цій же сторінці).
  3. У призначений час з Вами зв’яжеться лікар в режимі телефонного зв’язку. У разі виникнення необхідності відео зв’язку він проводиться за допомогою Skype.
  4. Якщо є заключення, аналізи з інших лікарень/клінік/медцентрів Ви можете відправити їх на електронну пошту registratura@med-soyuz.com.ua із зазначенням ПІБ та лікаря, до якого записані.
  5. У разі, якщо потрібно передати дослідження КТ/МРТ, необхідно завантажити весь вміст дисків з результатами дослідження на сервіс FEX.NET, по завершенню завантаження необхідно відправити посилання на скачування на електронну пошту registratura@med-soyuz.com.ua із зазначенням ПІБ та лікаря, до якого записані.
  6. Після завершення консультації доктор надсилає консультативний висновок Вам на електронну пошту або в особистий кабінет пацієнта.

 

ОПЛАТА

 


Первинна консультація

Для того, що б оплатити первинну консультацію (первинною консультацією є консультація у фахівця, яка проводиться вперше, або повторно, але більш ніж через 30 календарних днів після проведення первинної) натисніть кнопку нижче. Вартість первинної консультації становить 300 грн

Повторна консультація

Для того, що б оплатити повторну консультацію (повторною консультацією є консультація, яку проводить не більш ніж через 30 календарних днів після проведення первинної) натисніть кнопку нижче. Вартість повторної консультації становить 230 грн

Консультація психотерапевта

Забор матеріалу ПЛР COVID 19 вдома

Первичная консультация

Для того, що б оплатити первинну консультацію (первинною консультацією є консультація у фахівця, яка проводиться вперше, або повторно, але більш ніж через 30 календарних днів після проведення первинної) натисніть кнопку нижче. Вартість первинної консультації становить 180 грн + 2,75% комісія сервісу оплати.


Повторная консультация

Для того, що б оплатити повторну консультацію (повторною консультацією є консультація, яку проводить не більш ніж через 30 календарних днів після проведення первинної) натисніть кнопку нижче. Вартість повторної консультації становить 180 грн + 2,75% комісія сервісу оплати.


Консультація психотерапевта


Забор матеріалу ПЛР COVID 19 вдома

 

Оплачуючи послуги банківським переказом, ви підтверджуєте вашу згоду з Умовами надання послуг