Онлайн консультації

Порядок надання онлайн консультації:

  1. Запис на онлайн консультацію проводиться за телефонами медичного центру
  2. Після узгодження дати і часу консультації з оператором необхідно оплатити консультацію (кнопки оплати нижче на цій же сторінці).
  3. У призначений час з Вами зв’яжеться лікар в режимі телефонного зв’язку. У разі виникнення необхідності відео зв’язку він проводиться за допомогою Skype.
  4. Якщо є заключення, аналізи з інших лікарень/клінік/медцентрів Ви можете відправити їх на електронну пошту registratura@med-soyuz.com.ua із зазначенням ПІБ та лікаря, до якого записані.
  5. У разі, якщо потрібно передати дослідження КТ/МРТ, необхідно завантажити весь вміст дисків з результатами дослідження на сервіс FEX.NET, по завершенню завантаження необхідно відправити посилання на скачування на електронну пошту registratura@med-soyuz.com.ua із зазначенням ПІБ та лікаря, до якого записані.
  6. Після завершення консультації доктор надсилає консультативний висновок Вам на електронну пошту або в особистий кабінет пацієнта.

 

ОПЛАТА

 


Первинна консультація

Для того, що б оплатити первинну консультацію (первинною консультацією є консультація у фахівця, яка проводиться вперше, або повторно, але більш ніж через 30 календарних днів після проведення первинної) натисніть кнопку нижче. Вартість первинної консультації становить 180 грн

Повторна консультація

Для того, що б оплатити повторну консультацію (повторною консультацією є консультація, яку проводить не більш ніж через 30 календарних днів після проведення первинної) натисніть кнопку нижче. Вартість повторної консультації становить 150 грн

Консультація психотерапевта

Первичная консультация

Для того, що б оплатити первинну консультацію (первинною консультацією є консультація у фахівця, яка проводиться вперше, або повторно, але більш ніж через 30 календарних днів після проведення первинної) натисніть кнопку нижче. Вартість первинної консультації становить 180 грн + 2,75% комісія сервісу оплати.


Повторная консультация

Для того, що б оплатити повторну консультацію (повторною консультацією є консультація, яку проводить не більш ніж через 30 календарних днів після проведення первинної) натисніть кнопку нижче. Вартість повторної консультації становить 150 грн + 2,75% комісія сервісу оплати.


Консультація психотерапевта

 

Оплачуючи послуги банківським переказом, ви підтверджуєте вашу згоду з Умовами надання послуг