Лікувальна фізкультура

Чудово, якщо дитина здорова, щаслива, радіє життю і пізнає всі фарби цього багатогранного світу. Але, на жаль, сьогодні багато факторів провокують розвиток захворювань ще з дитячого віку. Деякі малюки вже народжуються з певними патологіями, і їм відразу ж потрібна допомога невропатолога, масажиста і ортопеда. Ще одним ефективним методом для боротьби з ортопедичними і неврологічними захворюваннями є лікувальна фізкультура для дітей. У Сумах у вас є можливість записатися на курс таких занять в клініку «Мед-Союз».

Що являє собою лікувальна фізкультура для дітей?

Лікувальна фізкультура – це комплекс вправ, які дитина робить разом з фахівцем (реабілітологом) або ж вправи, які робить з малюком масажист. По суті, це мінімальна фізична активність, яка спрямована на те, щоб змусити м’язи працювати, а організму дати можливість нормально розвиватися.

Найчастіше для дітей першого року життя призначають комплекс ЛФК разом з масажами. Причинами такого призначення можуть послужити:

  • неврологічні проблеми, такі як: синдром рухової гіперактивності, вроджені патології (ДЦП, синдром Дауна), невроз, порушення в поведінці, проблеми зі сном;
  • ортопедичні патології і порушення;
  • профілактичні цілі (з метою зміцнити імунітет, зняти м’язовий тонус у малюка, зміцнити м’язовий корсет).

Кожна мама переймається за здоров’я своєї крихітки, тому довіряє малюка тільки компетентним і досвідченим фахівцям. У клініці «Мед-Союз» працюють медики, які знайдуть спільну мову навіть з найменшими пацієнтами. Тому, якщо у вас виникла необхідність у комплексі лікувальної фізкультури для своєї дитини, то телефонуйте в реєстратуру, дізнавайтеся деталі і записуйтеся на прийом!