Лазерне лікування врослого нігтя

Врослий ніготь (оніхокриптоз) – це досить поширена та неприємна проблема. Захворювання характеризується вростанням нігтьової пластини в бічний край нігтьового валика та супроводжується запаленням, набряком і неприємними больовими відчуттями.

Підступність хвороби в тому, що вона може виникнути у людини в любому віці та не залежить від статі пацієнта. Від неї однаково страждають як діти, так і літні люди. 

Нажаль, боротьба із проблемою є нелегкою по причині частих рецидивів

Найпоширеніша локалізація врослого нігтя – перший палець стопи.

Чому ніготь вростає?

Причин виникнення захворювання може бути декілька. Основні з них:

  1. Неправильне обрізання нігтів. Під час процедури завжди залишайте хоча б 1 мм виступаючого нігтя. Якщо цього не робити, обрізаний ніготь може почати вростати в бічні валики, щоб більше зафіксуватися. А ще занадто коротке обрізання може стати причиною травмування та занесення інфекції.
  2. Некомфортне взуття (завузьке, мале за розміром чи на високих підборах). В такому разі, стопа довгий час знаходиться у не природному положенні, що деформує ніготь та спричиняє вростання. 
  3. Генетична схильність до надмірного росту м’яких тканин. 
  4. Надмірна вага або період вагітності. Як перший, так і другий фактор спричиняють велике навантаження на стопу, що також може призвести до оніхокриптозу. 
  5. Травми пальців, травми нігтьової пластини, запальний процес тканин навколо нігтя. 
  6. Педикюр, що проводиться із порушенням санітарних норм.

Як вилікувати оніхокриптоз та запобігти рецидивам?

Ми в клініці “Мед-Союз” використовуємо методику хірургічного лікування оніхокриптозу з застосуванням лазерного апарату.

Крайова резекція нігтьової пластини з лазерною обробкою зародкових клітин в ростковій зоні  дає безрецидивний ефект. Завдяки прицільній дії лазерного випромінювання, яке лікар налаштовує з ювелірною точністю, ми впливаємо на клітини таким чином, щоб росту в цій ділянці не повторювалось. Маніпуляція відбувається під місцевим знеболенням та займає кілька хвилин.

Завдяки тому, що лазер впливає на обмежену ділянку тканини під контролем спеціаліста, травматичність цього методу мінімальна. Вже того ж дня ви можете жити повноцінним життям! Потрібно буде лише не забувати вчасно обробити маленьку ранку. 

Саме цьому лазерна терапія вважається одним із кращих методів лікування даної хвороби. 

Запишіться на консультацію до нашого спеціаліста відділення лазерної медицини. Ми цінуємо наших пацієнтів, пропонуємо найменш травматичні методики лікування, не призначаємо зайвих ліків та намагаємось заощадити ваші гроші.

Будьте здорові!