Години роботи
Пн - Пт
7:00–20:00
Сб 8:00-16:00
Нд 8:00-15:00
Телефони +380 (542) 77-99-95
+380 (66) 33-66-088
+380 (73) 33-66-088
+380 (98) 98-5555-7
Адреси м.Суми
вул.Привокзальна, 33
вул.Харитотенко 6/1

Лабораторія

Перші примітивні аналізи згадуються ще в писаннях древніх греків. З тих пір вже багато що змінилося, технології діагностики значно еволюціонували, проте факт залишається фактом. Для того щоб правильно визначити хід того чи іншого захворювання в організмі людини, потрібно зробити аналізи. В Сумах «Мед-Союз» розуміє, яку важливу роль відіграє час в постановці правильного діагнозу. Тому спеціально для вас ми створили багатопрофільну клініко-діагностичну лабораторію, яка працює в тісній взаємодії з іншими підрозділами. Ми готові за лічені хвилини виконати всі потрібні аналізи, щоб в максимально короткий термін ви отримали результати.

Робота лаборантів невидима для ока пересічного пацієнта, але вона є надзвичайно важливою в комплексному обстеженні людського організму. У нас можна здати різні аналізи, найпопулярнішими з яких є наступні:

  • клінічний аналіз крові і сечі;
  • розгорнуті аналізи на визначення алергенів, ціна в Сумах на які є доступною;
  • аналізи на визначення ЗПСШ, які можна здати анонімно;
  • аналізи гормонів щитовидної залози.

«Мед-Союз» – медичний центр, в якому працює злагоджена система взаємодії всіх підрозділів клініки. Наші лаборанти радяться з лікарями щодо отриманих результатів, правильно інтерпретують їх, постійно контролюють правильність забору і підготовки матеріалу. Якщо раптом лабораторія «Мед-Союз» в ході досліджень отримує різкі відхилення від норми, що свідчать про небезпечні захворювання, то працівники негайно інформують лікаря або пацієнта про це, щоб не втратити дорогоцінний час.

Аналізи не лікують, так. І навіть чимала кількість виконаних аналізів часто не є гарантією точного діагнозу. Однак доцільність призначення – це основа якісної медичної допомоги в нашому центрі. Досвідчені лікарі клініки «Мед-Союз», вислухавши скарги пацієнта і об’єктивно обстеживши його, запропонують зробити лабораторні дослідження, які допоможуть роз’яснити картину захворювання. Мета нашого персоналу – встановити точний діагноз і призначити ефективне лікування.

З турботою про кожного пацієнта, ми робимо цей світ здоровим! «Мед-Союз» – клініка вашого гарного самопочуття!

Зворотній виклик

Введите Ваш номер