Години роботи
Пн - Пт
7:00–20:00
Сб 8:00-16:00
Нд 8:00-15:00
Телефони +380 (542) 77-99-95
+380 (66) 33-66-088
+380 (73) 33-66-088
+380 (98) 98-5555-7
Адреси м.Суми
вул.Привокзальна, 33
вул.Харитотенко 6/1

Гастроцентр

Шлунок – один з найважливіших органів в організмі людини. Однак часто люди забувають про здоров’я шлунково-кишкового тракту, і наполегливо день за днем завдають шкоди своєму організму, а саме: зловживають фаст-фудом, не дотримуються режиму харчування, вживають жирну та смажену їжу. Усе це рано чи пізно здатне спровокувати гастрит, що веде за собою і інші, більш небезпечні, захворювання сусідніх органів.

Якщо ви турбуєтеся про здоров’я свого шлунково-кишкового тракту, то при перших тривожних симптомів звертайтеся в «Мед-Союз»! Ми пропонуємо послуги:

– гастроскопії;

– колоноскопії;

УЗД черевної порожнини;

– консультацію гастроентеролога.

У нашій клініці ви зможете зробити всі процедури з максимальним комфортом. Тепер ендоскопія в Сумах стала доступною кожному, хто хоче перевірити стан свого шлунка та дванадцятипалої кишки. Для вашого комфорту можлива фіброгастроскопія з місцевим знеболенням. Також для наших пацієнтів доступною є колоноскопія з медикаментозним сном. «Мед-Союз» піклується про самопочуття своїх клієнтів, а тому пропонує мінімізувати неприємні відчуття від досить складних процедур.

Гастроцентр клініки «Мед-Союз» – це злагоджена робота кращих гастроентерологів, ендоскопістів та лікарів УЗД міста Суми. Якісне європейське обладнання нового зразка дозволяє максимально точно визначити діагноз пацієнта. У нашому медичному центрі, крім зазначених вище обстежень, можна також:

зробити ph-метрію;

здати аналіз на визначення Helicobakter Pilory в Сумах;

– видалити поліпи шлунка або кишечника.

Довіртеся професіоналам, щоб правильно діагностувати і вилікувати захворювання, що заважають вам повноцінно насолоджуватися життям!

Зворотній виклик

Введите Ваш номер