Години роботи
Пн - Пт
7:00–20:00
Сб 8:00-16:00
Нд 8:00-15:00
Телефони +380 (542) 77-99-95
+380 (66) 33-66-088
+380 (73) 33-66-088
+380 (98) 98-5555-7
Адреси м.Суми
вул.Привокзальна, 33
вул.Харитотенко 6/1

Знижка: -20% на:
• Мамографію
• УЗД молочних залоз
• Консультація онколога-мамолога

Жовтень - місяць боротьби з раком молочної залози

Дитячий офтальмолог
Карасьова Валерія Анатоліївна

Лікар-інфекціоніст
Боярчук Наталія Валентинівна

У «Мед-Союзі» відкрився МАММОГРАФ!

Онлайн запис
на прийом

NEW!

Медсоюз

АКЦІЯ
• Огляд хірурга з діагнозом ЖКБ безкоштовно
(при собі мати результати УЗД)

Стаціонарне відділення
Сучасна операційна
з професійним обладнанням

Любое неправильное действие, в том числе неподходящий способ транспортировки, может привести к самым печальным последствиям.
Именно поэтому очень важно довериться профессионалам, которые знают все тонкости перевозки таких больных.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Сучасна багатопрофільна клініка Мед-Союз вітає своїх відвідувачів

«Мед-Союз» на сьогоднішній день – це приватний медичний центр, що надає послуги від консультації та діагностики – до стаціонарного лікування і хірургії.

Фахівці високого класу з великим практичним досвідом здійснюють прийом за 22 спеціальностями. Наявність високотехнологічного обладнання та параклінічних служб дозволяють швидко провести діагностику і встановити правильний діагноз. Якісний сервіс, адекватне, безпечне лікування відповідно до інновацій і стандартыв – наш основний пріоритет.

Головна гордість клініки – лікарі:

  • Фахівці вузького профілю здійснюють щоденний прийом пацієнтів по різноманітним напрямкам: алерголог, гастроентеролог, гематолог, офтальмолог, окуліст, дієтолог, імунолог, кардіолог, онколог, лор, проктолог, пульмонолог, ревматолог, ендокринолог, дерматовенеролог, травматолог, судинний хірург.
  • Жіночі лікарі – гінеколог, мамолог , а також чоловічі – уролог і адролог, допоможуть подбати про репродуктивне здоров’я.
  • Фахівці неврологічного спектру: невролог, нейрохірург, психіатр, психотерапевт, психолог – допоможуть відновити душевне здоров’я.
  • Проблеми стоп вирішить професійний подолог. Є апаратний педикюр, лазерна терапія, фізкабінет, фітотерапія, голкорефлексотерапія.

Ультразвукове дослідження:

Сучасна ультразвукова діагностика серця, черевної порожнини, нирок, шлунка, а також інших органів тіла будуть виконані професійно і точно. Одні з послуг, що користуються найбільшим попитом – УЗД при вагітності та дослідженні дітей. Наші ціни на послуги УЗД в Сумах дуже прийнятні.

Здоров’я і комфорт для Ваших дітей:

Прийом терапевтів та педіатрів ведеться за попереднім записом . Вам не потрібно чекати стомлюючій черзі і порушувати режим дня дитини. Дитячий лор, ортопед або окуліст огляне малюка в будь-який зручний час. У клініці створені всі умови для затишку і комфорту дітей і батьків.

Сучасна лабораторія:

Клініко-діагностична лабораторія центру «Мед-союз» – одна з кращих у Сумах. Спеціалізується на загальноклінічних, біохімічних, імунологічних і гістологічних дослідженнях. Здати аналізи можна за доступними цінами і без черги.
Після обстеження на діагностичному обладнанні, варто відвідати лікаря для оцінки стану здоров’я й отримання рекомендацій.
У нас все створено для клієнтів! Персонал – привітний і професійний, обладнання – точне. Механізм роботи налагоджений для пацієнтів клініки – чітко і зручно. Можна виявити і вивчити будь-які проблеми зі здоров’ям, отримати консультацію грамотних лікарів і адекватне лікування.

Дякуюємо за довіру!
Медичний центр «Мед-союз» визнаний однією з кращих приватних клінік в Сумах завдяки багатопрофільності, професіоналізму медпрацівників, наявності точного сучасного обладнання.

Стаціонар

Відчуття безпеки і насолода одужанням

Поліклініка

Якість, надійність і персональний підхід

Гастроцентр

Взаємна довіра - база для успішної терапії

Зворотній виклик

Введите Ваш номер